İstanbul Orkestrası

E-posta Gönder

İstanbul Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

İstanbul Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

İstanbul Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

İstanbul Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

İstanbul Orkestrası Hakkında

Bir düğünü unutulmaz yapan detayların başında müzik geliyor. İstanbul Orkestrası olarak en mutlu günlerinizi şahane sahne şovları ve müziklerle renklendiriyoruz. Siz de konuklarınıza muhteşem bir eğlence sunmak istiyorsanız, bizimle çalışın.

İstanbul Orkestrası olarak Levent Ünal ve Doğanay Tüzüngüç öncülüğünde kurulan bir markayız. Kuruluş tarihimiz 2010 yılına dayanıyor. Oldukça tecrübeli bir müzik grubu olduğumuzu söyleyebiliriz. Genç ortakların müzikal geçmiş ve birikimlerini birleştirdikleri orkestramız, düğünler başta olmak üzere pek çok davet için memnuniyetle hizmet veriyor. Bünyemizde her biri eğitim ve deneyimleriyle birbirinden değerli solist ve müzisyenler bulunuyor. Arya, napoliten, jazz ve ünlü müzikal eserlerinden valslere, Türkçe pop müzikten Latin müziğine uzanan repertuarımızla size hizmet veriyoruz.

İstanbul Orkestrası, geceleri ve davetleri adeta bir festivale dönüştürüyor. Sizinle bazen bir davet ve düğünde bazen de şirket toplantılarında buluşuyoruz. Organizasyonunuzdan önce mutlaka ön görüşme yapıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Çalışmalarımızdan da örnekler sunarak hizmet kalitemiz hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Orkestramızın kadrosunda 30’a yakın müzisyen bulunuyor. Dilerseniz kadromuzun tamamıyla ya da yedi kişilik orkestramızla hizmet alabilirsiniz. Küçük butik mekanlardan açık hava konserlerine kadar her alanda memnuniyetle hizmet veriyoruz. Müzikal ziyafet sağlamak bizim işimiz. Sağladığımız hizmetlere ek olarak duo, jazz trio, çigan trio, klasik trio, Latin quartet, jazz quartet, klasik quartet, Türk müziği fasıl grupları , modern dans ve oryantal sanatçılarıyla da eğlencelerinizi güzelleştiriyoruz. Bizi tercih eden, dinleyen herkese müzik kadar güzel günler diliyoruz.

Siz de İstanbul müzik grupları arasında yer aldığımız İstanbul Orkestrası’nın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kuyumcu İrfan Sok. No : 24

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İstanbul Orkestrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.