İstanbul Orkestrası

İstanbul Orkestrası

Müzik

Kategori

Şişli, İstanbul

İlçe, İl


Hakkında

İstanbul Orkestrası Levent Ünal ve Doğanay Tüzüngüç öncülüğünde 2010 yılında kurulmuştur. Genç ortakların müzikal geçmiş ve birikimlerini birleştirdikleri ve yine her biri eğitim ve deneyimleriyle birer değer olan solist ve müzisyenlerden oluşturdukları İstanbul Orkestrası, Arya, Napoliten, Caz ve Ünlü Müzikal Eserlerinden valslere, Türkçe Popüler müzikten Latin Müziğine uzanan repertuarıyla dinleyicisiyle buluşuyor.
İstanbul Orkestrası, geceleri ve davetleri “Unutulmaz” yapan en önemli faktörün “Müzik” olduğu anlayışıyla, seyircileriyle bazen bir davette, bazen bir düğünde, kimi zaman da şirket toplantıları veya festivallerde buluşuyor.
İstanbul Orkestrası kadrosunda bulundurduğu yaklaşık 30 a yakın müzisyen ve solistle, dilerseniz full kadro, dilerseniz 7 kişilik orkestasıyla küçük mekanlardan, açık hava konserlerine kadar her büyüklükteki organizasyonunuzda müzikal ziyafet sözü veriyor. Bütün bunların yanısıra Duo, Jazz Trio, Çigan Trio, Klasik Trio, Latin Quartet, Jazz Quartet, Klasik Quartet, Türk Müziği fasıl grupları , modern dans ve oryantal sanatçılarıyla her türlü hizmeti sunuyor.
Bütün dinleyenlerimize müzik kadar güzel günler diliyoruz.

  • Adres: Kuyumcu İrfan Sok. No : 24

İstanbul Orkestrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

İstanbul Orkestrası firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.