Grup Tria

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Entsrüman Solo Performans, Düğün Bandosu, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Özellikler

 • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 1 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 3 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Önerilen Firmalar

LimitSİZ Bando
24 4 12

Kadıköy

LimitSİZ Bando

Dj Hava Çilingir
46

Ataşehir

Dj Hava Çilingir

Hakkında

Grup Tria ile müzik ve eğlence anlayışınıza yeni bir renk katmak ister misiniz?

Grup Tria olarak düğünlerde, kurumsal davetlerde orkestra kiralama hizmeti veriyoruz. Duo, trio, quartet, jazz band, DJ hizmeti sağlıyoruz. Ses ve ışık sistemleri konusunda size yardımcı oluyoruz. İsteğinize bağlı olarak fasıl grubu, davul gösterisi ve Balkan bandosu olarak eğlencelerinizi renklendiriyoruz.

İrem Derlen ve Emrah Sarıtunalılar tarafından kurulan bir müzik organizasyon grubuyuz. İsmimiz Grup Tria. 10 yılı aşkın süredir sayısız davette hizmet veren bir ekibiz. Profesyonel sanatçılardan ve müzisyenlerden oluşan kadromuzla size teknik anlamda da yardımcı oluyoruz.

Dört solistten oluşan grubumuzun müzik arşivi oldukça geniş. Broadway müzikalleri, opera aryaları, Napolitenler, jazz, Latin, Türkçe pop şarkıları, Türk Sanat Müziği, yöresel anonim ve alaturka eserler, Yunan ezgileri, yabancı pop, 70’ler, 80’ler disko tarzı parçaları repertuvarımızda bulunuyor. Her müzik zevkine rahatlıkla hitap edebiliyoruz. Bize sadece nasıl bir hizmet almak istediğinizi anlatmanız size onu sağlamamız için yeterli.

İkili dua orkestramız, üçlü trio orkestramız ve dörtlü quartet orkestramız ile size hizmet veriyoruz. Perküsyon, asma, davul ve darbuka şovlarımızla istediğiniz müzikal eğlenceyi size sunuyoruz. Hizmet alacağınız mekana kendi ekipmanlarımızla geliyoruz. Sahne sistemlerimizi düğünden önce kuruyor, ses ve ışık anlamında kusursuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Dilerseniz DJ, truss ve podyum hizmetlerini de bizden alabilirsiniz. Tercihleriniz konusunda sizi özgür bırakıyoruz. Tamamen sizin isteklerinize uygun olacak bir müzik listesi oluşturuyoruz. Amacımız hem sizi hem de konuklarınızı eğlendirmek.

Düğünlerin yanı sıra kongre, kurumsal etkinlikler, mezuniyet baloları, bayi toplantıları, gala yemekleri, ürün lansmanları, fuarlar, yılbaşı geceleri, bayram etkinlikleri, kına geceleri, nişan ve sünnet törenlerinde de hizmet veriyoruz. Akademik alt yapıya sahip kişilerle birlikte çalışıyor, organizasyonlarınızı unutulmaz kılıyoruz.

İstanbul müzik firmaları arasında yer alan grubumuzla özel günlerinizi neşelendirmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Irem Derlen

 • Adres: Kadife Sok. Eren Apt. 6/4 KadikoyYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!