Müzik İstanbul

İrem Derlen ve Tria Orkestrası

  • Min. Fiyat
    75.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Funda & Taylan

Düğün Tarihi: 14.08.2021

En özel günümüzde bize ve davetlilerimize şahane bir müzik ziyafeti yaşattınız. Çok çok eğlendik İrem Hanımcım.
Tekrar görüşmek dileğiyle, teşekkür ediyoruz size ve tüm ekibe!

Sevgiler.. (Esma Sultan Yalısı)

İrem Derlen ve Tria Orkestrası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
75.000 TL'den fazla

İrem Derlen ve Tria Orkestrası Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca İspanyolca İtalyanca Almanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Klasik Caz/Blues Funk Konsept Müzikler

İrem Derlen ve Tria Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

İrem Derlen ve Tria Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

İrem Derlen ve Tria Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

İrem Derlen ve Tria Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

İrem Derlen ve Tria Orkestrası fiyatlandırmayı performans süresine göre, etkinlik türüne göre, müzisyen sayısına göre yapmaktadır.

İrem Derlen ve Tria Orkestrası performans süresi ne kadar?

İrem Derlen ve Tria Orkestrası performans süresi 2 saat olarak öne çıkmaktadır.

İrem Derlen ve Tria Orkestrası performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

İrem Derlen ve Tria Orkestrası performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

İrem Derlen ve Tria Orkestrası ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

İrem Derlen ve Tria Orkestrası ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

İrem Derlen ve Tria Orkestrası hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

İrem Derlen ve Tria Orkestrası açılışlar, sünnet düğünü, doğum günü, nişan, parti, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, piknik, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

İrem Derlen ve Tria Orkestrası kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

İrem Derlen ve Tria Orkestrası düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

İrem Derlen ve Tria Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, İrem Derlen ve Tria Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.

İrem Derlen ve Tria Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

İrem Derlen ve Tria Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "ses, işık, truss ve sahne sistemleri, şehir dışında hizmet, dans grupları, ekipman, i̇nteraktif sahne performansı, şarkı listesi oluşturma, açık havada performans, düğün öncesi planlama toplantısı, konsepte uygun kostüm".

İrem Derlen ve Tria Orkestrası Hakkında

İrem Derlen tarafından kurulan Tria Orkestrası 10 yılı aşkın bir süredir sayısız düğün daveti ve kurumsal organizasyonda yer almıştır. Düğün orkestrası hizmetimiz, profesyonel sanatçılarımız, müzisyen kadromuz ve teknik ekibimizle en özel günlerinizde yanınızda olmaya devam ediyoruz. Akademik altyapıya sahip müzisyenlerimiz, sahne performanslarımız ve zengin repertuarımızla unutulmaz bir eğlence yaşamak isteyen çiftlerimizin mutluluğuna eşlik etmeye hazırız.

Deneyim

Ekibimiz müziğe yıllarını vermiş deneyimli müzisyenlerden ve icracılardan oluşuyor. Enstrümanlarda ise uzun yıllardır Türkiye’nin en önemli orkestralarında yer almış ve birçok ünlü soliste eşlik etmiş profesyonel müzisyenlerimiz mevcuttur. Tria Orkestrası’nı kurarken öncelikli amacımız kaliteli bir müzik ve eğlence sunabilmekti. Bugün birçok dilde şarkı icra edebilecek geniş bir repertuara sahibiz.

Soprano, Mezzo Soprano, Tenor gibi değişik sesleri içinde barındıran çok sesli yapımız ve grup müzisyenlerimizin enstrümanlarındaki hâkimiyeti İrem Derlen ve Tria Orkestrası’nın en önemli özelliklerinden. Düğün davetlerinde sahne aldığımız çiftlerimize ve misafirlerine her anlamda hitap etmeyi, seyircilerimize birbirinden farklı ve çok çeşitli müzik anlayışları sunmayı amaçlıyoruz. Böylece ortaya unutulmaz ve çok renkli bir gece çıkıyor.

Hizmetler

İstanbul düğün orkestrası hizmetlerimizi profesyonel müzisyenlerin yer aldığı duo orkestra (2’li) ve trio orkestra (3’lü), quartet orkestra (4’lü) ile Latin, Pop, Caz, Çigan, geleneksel kokteyl karşılama grupları şeklinde sunabiliriz. İrem Derlen & Tria Orkestra olarak 5 – 6 – 7 kişilik müzisyen kadromuzla sadece size özel Tria Show ve Eğlence Orkestrası alternatifleri hazırlayabiliriz.

Nefesli enstrümanlarımız ile vurmalı çalgılarımızın (asma, darbuka, perküsyon, ve davul) dahil olduğu 9 – 10 veya 11 kişilik Grup Tria Big Band seçenekleri sunabilmekteyiz. Solist ile ritimbox klavye & altyapılı ve orjinal sound’lu canlı müzik, düğün ve davetleriniz için Davul Show ve Balkan Bandosu hizmetleri de verebilmekteyiz. Çiftlerimizle bir araya gelerek bir şarkı listesi oluşturabilir, şehir dışından gelen talepleri de karşılayarak özel günlerinizde sizinle olabiliriz.

Müzik Türleri

İrem Derlen & Tria Orkestra’da size farklı solistlerimizle Opera Aryaları, Napolitenler ve Broadway Müzikalleri, Caz Standartları, Latin, Türkçe Pop (Nostaljik, Güncel, Slow & Hareketli), TSM, Anonim ve Alaturka Eserler, Greek, Yabancı Pop, 70’ler – 80’ler - 90'lar ve Disko tarzında parçalarımızla her kulağa ve zevke hitap eden bir repertuar hazırlıyoruz. Sahne aldığımız 2 saat boyunca özel isteklerinize de yer verebiliriz.

Ek Hizmetler

Tria Orkestrası olarak ayrıca repertuar listesi oluşturma, profesyonel ses, ışık, sahne sistemleri, görüntü sistemleri, podyum hizmeti, truss alternatifleri ve DJ hizmetleri gibi teknik talepleriniz olduğunda çözüm ortağınız olabileceğimizi bilmenizi isteriz. Düğün ve diğer tüm özel gün davetlerinizde deneyimli ekibimizden destek alabilir, bizden ekipman temin edebilirsiniz. Düğün konseptinize uygun kostüm veya dans gruplarıyla ilgili hizmetleri ön görüşmemiz esnasında birlikte planlayabiliriz.

İrem Derlen & Tria Orkestrası olarak yeni bir hayata adım atmaya hazırlanan çiftlerimize bu özel gecede altyapısı güçlü, bilgili ve deneyimli müzisyenlerimizle unutulmaz bir deneyim yaşatıyoruz. Eğer siz de düğün davetinizde müzik ve eğlence anlayışınıza yeni bir renk katmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımızla ilgili bilgi almak için sayfanın yanındaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Kadikoy/İstanbul

İrem Derlen ve Tria Orkestrası Yorumları (10)

Funda & Taylan

Düğün Tarihi: 14.08.2021

En özel günümüzde bize ve davetlilerimize şahane bir müzik ziyafeti yaşattınız. Çok çok eğlendik İrem Hanımcım.
Tekrar görüşmek dileğiyle, teşekkür ediyoruz size ve tüm ekibe!

Sevgiler.. (Esma Sultan Yalısı)

Aydan & Mustafa

Düğün Tarihi: 07.08.2021

Hayatımızın en önemli gününü etkileyici sahne performanslarıyla konuklarımız ve bizim için unutulmaz kılan Grup Tria’ya sonsuz teşekkürler… Her düğün videosunu izleyişimizde kulaklarınızı çınlatıyor; sizi başka bir düğünde veya organizasyonda izlemek için can atıyoruz..

Canlı...
devam 

Göksu & Cem

Düğün Tarihi: 15.08.2020

Açık havada hem de sağanak yaz yağmurda gerçekleşen düğünün en eğlenceli tarafı da sizin çalmanızdı açıkçası!

Sırılsıklam olmayı sizin şarkılarınız sayesinde kimse umursamadı ve düğünün başından sonuna kadar herkes yağmur altında dans etti..

Tekrardan çok çok teşekkür ederiz...
devam 

Hanzade & Emre

Düğün Tarihi: 10.08.2019

İrem Hanım yeniden çok teşekkürler, sayenizde daha da şahane bir düğün geçirdik :)

Tüm ekibe nezdinizde teşekkürlerimizi iletiyoruz, ben, eşim ve tüm katılımcılarımız..

Bu arada PR ajansı sahibi olan biri olarak her daim öneri listemdesiniz artık, nacizane

Çok...
devam 

Emilie & Kemal

Düğün Tarihi: 03.08.2019

Düğündü, balayıydı derken ancak kendimize gelebildik :)
Her şey için size tekrar teşekkür etmek istedik; en başından göstermiş olduğunuz samimiyete, isteklerimizi gerçekleştirmek için sarf ettiğiniz çabaya çok çok teşekkür ederiz.

Sayenizde düğünümüz çok eğlenceli geçti; istediğimiz...
devam 

Hande & Michel

Düğün Tarihi: 14.07.2019

İrem Hanım, İki haftalık bir kına, bir düğün ve kısa bir balayı maratonundan sonra Londra’ya geri donduk. Türkiye’den ayrılmak çok zor oldu ama.
Size bir teşekkür e-maili göndermek istedim. Düğünümüzde ben dahil herkesi kendinize hayran bıraktınız. Hepiniz çok güzel çok elegant görünüyordunuz...
devam 

Didem & Hasan

Düğün Tarihi: 06.07.2019

Düğün gecemizde biz çok eğlendik ve bizim için çok güzel geçti. Süperdiniz:)
Umarım siz de sahnede en az bizim kadar eğlenmişsinizdir.
Her şey için çok teşekkür ederiz.
İleriki zamanlarda inşallah yine birlikte eğlenme fırsatı buluruz.
(Korineum Golf Resort Hotel – Girne/Kıbrıs...
devam 

Şeyda & Alpay

Düğün Tarihi: 11.11.2018

İrem Derlen ve Tria Orkestrası, nostaljik ve güncel şarkılardan oluşan güzel repertuarları ile gecemize renk kattı. Sıcak ve kaliteli performansları sayesinde çok eğlendik, çok teşekkür ederiz.

Anıl & Can

Düğün Tarihi: 08.09.2018

Hayatımızın en özel ve anlamlı gününü performanslarıyla muhteşem hale getiren İrem Derlen ve Tria Orkestrası'na ailece özel teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sadece biz değil tüm misafirlerimiz yarattığınız ambiyansa ve başarılı performansınıza hayran kaldı. En kısa sürede başka bir occasion'da bir... devam 

Gizem & Doruk

Düğün Tarihi: 18.08.2018

En özel gecemizde, tam olmasını hayal ettiğimiz gibi bir müzik ziyafeti yaşadık.. Davetlilerimizden performansınıza dair çok güzel yorumlar aldık. Bir daha kutlama yapacak olsak yine sizi tercih ederdik. Çok çok teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.