Grup Nüans

E-posta Gönder

 • Kadıköy, İstanbul.

Grup Nüans Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Grup Nüans Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği

Grup Nüans Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Grup Nüans Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Grup Nüans Hakkında

Şık davetlerinizi kaliteli bir müzikle unutulmaz hale getirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet!” ise mutlaka Grup Nüans’tan hizmet almalısınız. Alanında uzman kadromuz ve uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Bizim için önemli olan çiftlerimizi memnun edebilmek.

Birbirinden değerli müzisyenlerle birlikte çalışıyoruz. Düğünler başta olmak üzere pek çok organizasyonda bugüne kadar sahne almayı başardık. Her zaman ilk performansımızmış gibi heyecanlanıyoruz. Titiz bir planlama süreci yürütüyoruz. Sizinle tüm detayları davetinizden kısa süre önce yapacağımız ön görüşme esnasında belirliyoruz. Tamamen isteklerinize uygun bir sahne performansı ortaya çıkarıyoruz.

Kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Genelde her mekanın bir sahne düzeni oluyor. Biz de bize sunulan imkanları en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Tabii ki eğer ses, ışık ve sahne ekipmanı konusunda bizden destek isterseniz yine yardımcı oluruz.

Geniş bir müzik repertuvarına sahibiz. Hem sizin hem de konuklarınızın seveceği parçaları düğününüzde çalışıyoruz. Amacımız herkesin çok eğlenmesi ve bol bol oynaması. Bir daha tekrarı olmayacak özel gününüzün davetinize katılan tüm konuklar için müzikal anlamda unutulmaz olması hedefimiz. Bugüne kadar hizmet verdiğimiz çiftlerden hep olumlu geri dönüşler almayı başardık. İnanıyoruz ki sizin de eğlenceniz bizim ritimlerimizle kusursuz ve sorunsuz geçecek!

Bize tüm müzikal isteklerinizi ve beklentilerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm detaylara ve sorulara ön görüşmemiz esnasında yanıt veriyoruz. Sizi hizmet içeriklerimiz konusunda aydınlatıyoruz. Tabii ki fiyatlandırmamızı da düğün planınıza uygun şekilde bütçenizi düşünerek söylüyoruz.

İstanbul canlı müzik grupları arasında yer aldığımız Nüans Grup’u eğlencenizde sahnede görmek için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için hemen sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.