Grup Karnaval

E-posta Gönder

Grup Karnaval Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  15.000-20.000 TL

Grup Karnaval Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues

Grup Karnaval Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Grup Karnaval Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Grup Karnaval Hakkında

Düşlerinizi süsleyen bir düğün için gereken her şeyi eksiksiz düşündüğünüze eminiz. Mutlaka eğlencenizin müzikal kısmının da güzel olmasını istiyorsunuzdur. Grup Karnaval ailesi olarak size beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet sunmaya hazırız.

Bugüne kadar çok sayıda etkinlikte sahne almış bir müzik grubuyuz. İşimizi severek yapıyoruz. Profesyonel müzisyenlerden oluşan kadromuzla davetlerinizi eğlenceli hale getiriyoruz. Çok geniş bir müzik repertuvarına sahibiz. İstediğiniz tüm parçaları memnuniyetle seslendirebiliyoruz. Enstrüman olarak da oldukça fazla alternatifi size sunuyoruz.

Düğününüzden önce sizinle bir araya gelerek mutlaka bir ön görüşme yapıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Tamamen isteklerinize uygun şekilde eğlencenizin akışını planlıyoruz. Bizim için sizi mutlu edebilmek çok önemli. Bugüne kadar sahne aldığımız tüm davetlerde hep olumlu geri dönüşler almayı başardık. İnanıyoruz ki sizi de mutlu etmeyi başaracağız.

Bize hem kendinizin hem de konuklarınızın nasıl bir müzik zevkine sahip olduğunu anlatmanızı istiyoruz. Sizi en çok hangi tarz müzikler eğlendiriyor öğreniyoruz. Hizmet içeriklerimiz, sahne performanslarımız hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Videolarımızı gösteriyor, hakkımızda detaylı bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Ses, sahne ve ışık sistemleri konusunda düğün mekanınız bize destek olmuyorsa gereken ekipmanı biz temin edebiliyoruz. Tabii ki tüm bunları ve daha fazlasını yapacağımız görüşme esnasında netleştiriyoruz. Aklınıza takılan tüm konuları ve soruları bize içtenlikle sorabilirsiniz. Size doğru ve net yanıtlar vereceğimize emin olun. A’dan Z’ye her detayla yakından ilgilendiğimiz bir hizmet sunuyor, bütçenizi de düşünüyoruz.

İstanbul orkestrası Grup Karnaval’ı düğününüzde sahnede görmek isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bize ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.