Grup Artİstanbul

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Grup Artİstanbul Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-10.000 TL

Grup Artİstanbul Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra, Solo Enstrüman
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Caz/Blues

Grup Artİstanbul Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Grup Artİstanbul Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Grup Artİstanbul Hakkında

Ruhunuzu dinlendirecek opera aryaları ve eğlenceli müzikallerden seçkin eserleri sunmamızın yanı sıra en kaliteli caz, Latin ve diğer modern müzik türlerinden oluşan zengin repertuarımızla size hizmet vermeye hazırız. Grup Artİstanbul ailesi olarak düğünlerinize yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyoruz.

Çok sesli vokal yapısına sahip bir müzik grubuyuz. Müzisyenlerimizin evrensel standartlardaki yüksek performansları ile dikkat çekiyoruz. Çeşitli dünya dillerindeki eserleri rahatlıkla seslendiriyoruz. Türkçe dışında en yoğun olarak hizmet sunduğumuz dil ise İngilizce. Pek çok kaliteli eseri şov konsepti içerisinde sizin beğeninize sunuyoruz.

Grup Artistanbul’da kaliteli müziği tango, tap ve Latin gibi danslarla, birbirinden farklı özel koreografilerle süslüyoruz. Dinamik bir orkestrayız. Bunu da çalışmalarımızın tümüne yansıtıyoruz. Evrensel bir eğlence anlayışı hedefliyoruz. Düğününüze katılan herkesi eğlendirmek istiyoruz. Sahnede samimi, sıcak, zarif ve modern bir görüntü çiziyoruz. Bünyemizde akademik ve tecrübeli pek çok müzisyen bulunuyor. Düğünler başta olmak üzere kongreler, bayi toplantıları, ürün lansmanları, doğum günü partileri, mezuniyet kutlamaları, barmitzwa ve özel davetleriniz için hizmet verebiliyoruz.

Davetinizden önce bizden alacağınız hizmetin içeriğini sizinle görüşerek planlıyoruz. Bizimle ilk tanıştığınız anda muhteşem bir müzikal eğlence yaşayacağınızı anlıyorsunuz. Operalardan aryalara, napolitenlerden dans müziklerine kadar uzanan geniş repertuvarımızla size hizmet sunmaya hazırız. Eğer biraz nostalji isterseniz Frank Sinatra, Nat King Cole söyleyebiliriz. Siz bir şeyler içerken ya dans ederken fonda çalacak sesler ruhunuza huzur verecek. İlerleyen saatlerde ritmi hızlandırabilir Latin ve pop şarkılar söylerken bir yandan da dans koreografileriyle sahneyi canlandırabiliriz. Dilerseniz sahnedeki solistlerimize ve orkestra ekibimize istek parça taleplerinizi iletebilirsiniz.

İstanbul düğün müzik grupları arasında yer alan orkestramıza ulaşmak ve eğlenceli bir düğün deneyimini bizimle yaşamak isterseniz sayfada yer alan formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.