Grup Artİstanbul

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Fiyat

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Orkestra, Enstrüman Solo Performans
  • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
  • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan
  • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce
  • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Caz/Blues

Özellikler

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta
  • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Dj Hava Çilingir
46

Ataşehir

Dj Hava Çilingir

2.000-3.000 TL
Senin İçin Söylüyorum
14 8

Beykoz

Senin İçin Söylüyorum

3.000-5.000 TL
Stereo Music Weddings & Events
40 10

Maltepe

Stereo Music Weddings & Events

3.000-5.000 TL

Hakkında

Ruhunuzu dinlendirecek opera aryaları ve eğlenceli müzikallerden seçkin eserleri sunmamızın yanı sıra en kaliteli caz, Latin ve diğer modern müzik türlerinden oluşan zengin repertuarımızla size hizmet vermeye hazırız. Grup Artİstanbul ailesi olarak düğünlerinize yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyoruz.

Çok sesli vokal yapısına sahip bir müzik grubuyuz. Müzisyenlerimizin evrensel standartlardaki yüksek performansları ile dikkat çekiyoruz. Çeşitli dünya dillerindeki eserleri rahatlıkla seslendiriyoruz. Türkçe dışında en yoğun olarak hizmet sunduğumuz dil ise İngilizce. Pek çok kaliteli eseri şov konsepti içerisinde sizin beğeninize sunuyoruz.

Grup Artistanbul’da kaliteli müziği tango, tap ve Latin gibi danslarla, birbirinden farklı özel koreografilerle süslüyoruz. Dinamik bir orkestrayız. Bunu da çalışmalarımızın tümüne yansıtıyoruz. Evrensel bir eğlence anlayışı hedefliyoruz. Düğününüze katılan herkesi eğlendirmek istiyoruz. Sahnede samimi, sıcak, zarif ve modern bir görüntü çiziyoruz. Bünyemizde akademik ve tecrübeli pek çok müzisyen bulunuyor. Düğünler başta olmak üzere kongreler, bayi toplantıları, ürün lansmanları, doğum günü partileri, mezuniyet kutlamaları, barmitzwa ve özel davetleriniz için hizmet verebiliyoruz.

Davetinizden önce bizden alacağınız hizmetin içeriğini sizinle görüşerek planlıyoruz. Bizimle ilk tanıştığınız anda muhteşem bir müzikal eğlence yaşayacağınızı anlıyorsunuz. Operalardan aryalara, napolitenlerden dans müziklerine kadar uzanan geniş repertuvarımızla size hizmet sunmaya hazırız. Eğer biraz nostalji isterseniz Frank Sinatra, Nat King Cole söyleyebiliriz. Siz bir şeyler içerken ya dans ederken fonda çalacak sesler ruhunuza huzur verecek. İlerleyen saatlerde ritmi hızlandırabilir Latin ve pop şarkılar söylerken bir yandan da dans koreografileriyle sahneyi canlandırabiliriz. Dilerseniz sahnedeki solistlerimize ve orkestra ekibimize istek parça taleplerinizi iletebilirsiniz.

İstanbul düğün müzik grupları arasında yer alan orkestramıza ulaşmak ve eğlenceli bir düğün deneyimini bizimle yaşamak isterseniz sayfada yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Elif Ozel

Çiler Kaplan

  • Adres: İstanbul

Grup Artİstanbul Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!