Müzik İstanbul

Grup Artİstanbul

  • Min. Fiyat
    20.000-30.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Grup Artİstanbul Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

Grup Artİstanbul Özellikler

Performans Türü
Orkestra Solo Enstrüman
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Latin Balkan
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Caz/Blues

Grup Artİstanbul Sıkça Sorulan Sorular

Grup Artİstanbul düğün müziği fiyatları ne kadar?

Grup Artİstanbul düğün müziği minimum fiyatı 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Grup Artİstanbul fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Grup Artİstanbul fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, performans süresine göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Grup Artİstanbul ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Grup Artİstanbul ile 3 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Grup Artİstanbul hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Grup Artİstanbul sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, baby shower, nişan, davet ve resepsiyon, parti, kurumsal etkinlikler, açılışlar, doğum günü organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Grup Artİstanbul şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Grup Artİstanbul şehir dışında hizmet vermiyor.

Grup Artİstanbul hangi ek hizmetleri sunuyor?

Grup Artİstanbul şu ek hizmetleri sunuyor: "düğün öncesi planlama toplantısı, ekipman, açık havada performans, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, şarkı listesi oluşturma".

Grup Artİstanbul Hakkında

Ruhunuzu dinlendirecek opera aryaları ve eğlenceli müzikallerden seçkin eserleri sunmamızın yanı sıra en kaliteli caz, Latin ve diğer modern müzik türlerinden oluşan zengin repertuarımızla size hizmet vermeye hazırız. Grup Artİstanbul ailesi olarak düğünlerinize yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyoruz.

Çok sesli vokal yapısına sahip bir müzik grubuyuz. Müzisyenlerimizin evrensel standartlardaki yüksek performansları ile dikkat çekiyoruz. Çeşitli dünya dillerindeki eserleri rahatlıkla seslendiriyoruz. Türkçe dışında en yoğun olarak hizmet sunduğumuz dil ise İngilizce. Pek çok kaliteli eseri şov konsepti içerisinde sizin beğeninize sunuyoruz.

Grup Artistanbul’da kaliteli müziği tango, tap ve Latin gibi danslarla, birbirinden farklı özel koreografilerle süslüyoruz. Dinamik bir orkestrayız. Bunu da çalışmalarımızın tümüne yansıtıyoruz. Evrensel bir eğlence anlayışı hedefliyoruz. Düğününüze katılan herkesi eğlendirmek istiyoruz. Sahnede samimi, sıcak, zarif ve modern bir görüntü çiziyoruz. Bünyemizde akademik ve tecrübeli pek çok müzisyen bulunuyor. Düğünler başta olmak üzere kongreler, bayi toplantıları, ürün lansmanları, doğum günü partileri, mezuniyet kutlamaları, barmitzwa ve özel davetleriniz için hizmet verebiliyoruz.

Davetinizden önce bizden alacağınız hizmetin içeriğini sizinle görüşerek planlıyoruz. Bizimle ilk tanıştığınız anda muhteşem bir müzikal eğlence yaşayacağınızı anlıyorsunuz. Operalardan aryalara, napolitenlerden dans müziklerine kadar uzanan geniş repertuvarımızla size hizmet sunmaya hazırız. Eğer biraz nostalji isterseniz Frank Sinatra, Nat King Cole söyleyebiliriz. Siz bir şeyler içerken ya dans ederken fonda çalacak sesler ruhunuza huzur verecek. İlerleyen saatlerde ritmi hızlandırabilir Latin ve pop şarkılar söylerken bir yandan da dans koreografileriyle sahneyi canlandırabiliriz. Dilerseniz sahnedeki solistlerimize ve orkestra ekibimize istek parça taleplerinizi iletebilirsiniz.

İstanbul düğün müzik grupları arasında yer alan orkestramıza ulaşmak ve eğlenceli bir düğün deneyimini bizimle yaşamak isterseniz sayfada yer alan formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Grup Artİstanbul Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.