Grup Artİstanbul

E-posta Gönder

Grup Artİstanbul

Müzik

Kategori

Diğer, İstanbul

İlçe, İl


Hakkında

Opera aryaları ve müzikallerden seçkin eserlerin yanı sıra en kaliteli jazz, latin ve diğer modern müzik türlerinden oluşan zengin repertuarıyla GRUP ARTİSTANBUL, müziğe ve eğlence hayatına farklı bir soluk getirmeyi amaçlıyor.
Grup Artistanbul çok sesli vokal yapısı; müzisyenlerinin evrensel standartlardaki yüksek performansları ile çeşitli dünya dillerindeki eserleri, kaliteli ve eğlenceli bir show konseptiyle seyircilerinin beğenisine sunuyor.

Grup Artistanbul kaliteli müziğini tango, tap, latin gibi danslarla ve özel koreografilerle süslerken, getirdiği bu dinamizmle müzik-eğlence dünyasına evrensel bir eğlence anlayışı hedeflemektedir. Sahnede yarattığı sıcak, zarif ve modern görünümüyle de 'sanatçı' kavramının yeni profilini yansıtmaktadır.

Grup Artistanbul; akademik ve tecrübeli müzisyenleriyle, kongreler ve bayi toplantıları, ürün lansmanları ve yılbaşı gibi organizasyonların yanı sıra, düğün, barmitzwa gibi özel kutlamalarınızı unutulmaz kılacak... Önce en son duyduğunuz tüm müzik kalıntılarını çıkartın aklınızdan. Bu sizin için önemli bir gün. Belki bu bir yılbaşı, bir toplantı ve ya bir evlilik kutlaması, şimdi yenilik, deneyim ve kalite sahnede sizi bekliyor. Buluştuğumuz anda unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşayacağınızı hissediyorsunuz. Size ve davetlilerinize en güzel operalardan aryalarla, napolitenlerle merhaba diyoruz. Daha sonra belki biraz nostalji yaşamak istiyorsunuz. Biz Frank Sinatra, Nat King Cole söylerken, siz bir şeyler içiyor, belki de dans ediyorsunuz. İlerleyen saatlerde ritminiz hızlanırken, bizde en güzel latin, pop, dans müzikleri ve koreografilerle sahneyi biraz daha canlandırıyoruz.

Artistanbul'da tüm özlediğiniz müzik keyiflerini yaşayabildiğinize biraz da şaşırıyorsunuz belki: aryalar, müzikaller, jazz, latin ve pop. Sahnedeki solistlerin ve orkestranın performanslarındaki sıcaklığa kapılarak, istek parçalarda bulunuyorsunuz , biz de sizin için söylüyoruz. Vedalaşırken anlıyoruz ki birçok duygu paylaşmışız beraber, biraz gülmüş, biraz duygulanmışız, ama hep keyiflenmişiz; siz karşımızda, biz sahnedeyken. Tekrar buluşmamak için hiçbir sebep yok.

Grup Artistanbul ile kaliteli müzik ve eğlence hep yakınınızda.

İletişim

Elif Ozel

  • Adres: İstanbul

Grup Artİstanbul Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!