Müzik İstanbul

Gizem Kömürcü

 • Min. Fiyat
  30.000-40.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gizem Kömürcü Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
30.000-40.000 TL

Gizem Kömürcü Özellikler

Performans Türü
DJ Orkestra
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Balkan Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca İspanyolca İtalyanca Almanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi

Gizem Kömürcü Sıkça Sorulan Sorular

Gizem Kömürcü düğün müziği fiyatları ne kadar?

Gizem Kömürcü düğün müziği minimum fiyatı 30.000-40.000 TL aralığından başlamaktadır.

Gizem Kömürcü fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Gizem Kömürcü fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, performans süresine göre, müzisyen sayısına göre yapmaktadır.

Gizem Kömürcü performans süresi ne kadar?

Gizem Kömürcü performans süresi 2 saat olarak öne çıkmaktadır.

Gizem Kömürcü performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Gizem Kömürcü performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Gizem Kömürcü ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Gizem Kömürcü ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Gizem Kömürcü hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Gizem Kömürcü mezuniyet törenleri, parti, bayi toplantısı, nişan, davet ve resepsiyon, açılışlar, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Gizem Kömürcü kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Gizem Kömürcü düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Gizem Kömürcü şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Gizem Kömürcü şehir dışında hizmet veriyor.

Gizem Kömürcü hangi ek hizmetleri sunuyor?

Gizem Kömürcü şu ek hizmetleri sunuyor: "ekipman, düğün öncesi planlama toplantısı, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, açık havada performans, şehir dışında hizmet, şarkı listesi oluşturma".

Gizem Kömürcü Hakkında

Düğünler, bayi toplantıları, kongre, gala geceleri, ürün lansmanları, özel organizasyonlar, nişan törenleri ve parti davetlerinizde orkestramız ve tabii ki solistimiz Gizem Kömürcü ile birlikte sahne alıyoruz. Sunacağımız hizmet içeriklerimizi taleplerinize ve etkinliğinizin içeriğine göre düzenliyoruz. Detayları yapacağımız ön görüşme esnasında netleştiriyoruz.

Peki Gizem Kömürcü kimdir?

Kendisi Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü mezunu olan Gizem Hanım, 1996 senesinde Hurşid Yenigün ve Grubu ile “Aranjmanlar 2” albümünü çıkartarak profesyonel müzik hayatına adım attı. Bu grupla çalışması bir sene kadar sürdü. Daha sonra çeşitli mekanlarda farklı orkestralarla birlikte çalışmaya başladı. 1998 senesinde Bilgi Üniversitesi’nde müzik eğitimini burslu şekilde jazz üzerine geliştirdi. 2004 yılında ATV’de “Şahane Pazar” ve Cine 5’te “Başka Yerde Yok” programlarının orkestralarında görev aldı.

2005 ila 2006 yılları arasında Ferhat Göçer ile birlikte “Beyaz Perde Film Müzikleri” konserlerinde şarkılar söyledi ve ekstra işlerinde vokal yaptı. Feridun Düzağaç’ın “Orijinal Altyazılı”, Zerrin Özer’in “Ve Böyle Bir Şey”, Barış Akarsu’nun “Düşmeden Bulutların Üzerinde Koşmam Gerek” albümlerinde ve ATV’de yayınlanan “Senden Başka” adlı dizinin jenerik müziğinde vokal yaptı. Ahmet Özden`in yapımcılığını üstlendiği İstanbul İl Özel İdaresi “İstanbul Şarkıları Songs of İstanbul” başlıklı albümde de bir şarkı seslendirdi.

2007 yılında TV8’de Şevket Uğurluer’in sunduğu “Anılarla Müzik” programına, 2011’de Rumeli TV’de müzik programına konuk sanatçı olarak katıldı. 2008 yılından itibaren yalnızca ekstralarda çalışmayı tercih ederek kurduğu orkestrasıyla seçkin davet ve organizasyonların gecelerinde sahne almaya başladı. Buna düğün etkinleri de dahil…

Açılış, düğün, davet gibi kokteyl ve prolonge organizasyonlarınızda çigan, kokteyl veya karşılama müziği taleplerini kendi bünyemizden karşılayabiliyoruz. Profesyonel ses, ışık, görüntü sistemleri, podyum hizmetleri ve truss seçenekleri konusunda bizden yardım istenirse kendi teknik ekibimiz tarafından gereken desteği sağlıyor, ekipmanları kuruyoruz. İsteğinize bağlı olarak DJ ve trio grubu hizmetleri de sunuyoruz.

Hatta isterseniz düğün dansınız sekiz senelik dans öğretmenliği kariyeri olan solistimiz Gizem Kömürcü tarafından verilebilir. Vals, tango, Latin veya slow dans müzikleri arasından seçtiğiniz bir tanesine uygun dans figürleri hazırlayarak ilk dansınızı unutulmaz kılabiliyoruz. Tabii ki detayları ayrıntılı olarak önceden konuşmamız ve gereken planlamayı sizinle birlikte yapmamız gerekiyor.

Düğün solistleri arasında tecrübemizle öne çıkıyoruz. Siz de konser havasında bir davet düzenlemek isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Cumhuriyet cad. Papa Roncalli sok. No:14 Elmadağ/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Gizem Kömürcü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.