Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Gizem Kömürcü

2

0850 241 1756

Müzik

Kategori

Diğer, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

En Eğlenceli Grupları ve DJ’leri Birlikte Bulalım!

Bütçeni ve müzik tarzını seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız en uygun 5 müzisyenle seni iletişime geçirsin!


Önerilen Firmalar

High Life Orkestrası
35 29 49

Şişli

High Life Orkestrası

İddamız : İlk şarkıdan son saniyeye kadar '' Non Stop Dance '' . Misyonumu...

Nill Müzik Orkestra Dj Ses&Işık Sistemleri Hiz.
82 18 10

Şişli

Nill Müzik Orkestra Dj Ses&Işık Sistemleri Hiz.

Nill Müzik Organizasyon, ses ve ışık firması kurulduğu 2003 yılından bu tar...

Grup Vizyon ( Butik Orkestra )
12 23 9

Kadıköy

Grup Vizyon ( Butik Orkestra )

Düğün, Davet, Banket, Kokteyl ve Kurumsal Organizasyonlarda, iki farklı Can...

Hakkında

Bayi toplantıları, kongre, gala geceleri, ürün lansmanı, özel organizasyonlar, düğün, nişan, parti davetlerinizde 7 kişiden oluşan orkestramız ile sahne almaktayız. 3 solistten oluşan orkestramız talep edildiğinde 4 kişiden 12 kişiye kadar uzanan seçenekleriyle sunulmaktadır.

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü mezunu olan Gizem Kömürcü, 1996 senesinde Hurşid Yenigün ve Grubu ile “Aranjmanlar 2” albümünü çıkartarak profesyonel müzik hayatına başladı.Bu grupla çalışması bir sene sürdü. Daha sonra çeşitli mekan ve orkestralarda çalışmaya başladı. 1998 senesinde Bilgi Üniversitesi müzik bölümünü burslu kazanarak jazz müziği üzerine eğitim aldı.2004 yılında Atv’de “Şahane Pazar”, Cine 5’te “Başka Yerde Yok” programlarının orkestralarında görev aldı. 2005-2006 yılları arasında Ferhat Göçer ile “Beyaz Perde Film Müzikleri” konserlerinde şarkı söyledi ve extra işlerinde vokal yaptı. Feridun Düzağaç’ın‘‘orijinal altyazılı’’, Zerrin Özer’in ‘‘ve böyle bir şey’’, Barış Akarsu’nun ‘‘düşmeden bulutların üzerinde koşmam gerek’’ albümlerinde ve Atv’de yayınlanan “Senden Baska” adlı dizinin jenerik müziğinde vokal yaptı. Ahmet Özden`in yapımcılığını üstlendiği İstanbul İl Özel İdaresi ‘‘İstanbul Şarkıları Songs of İstanbul’’ başlıklı albümde bir şarkı seslendirdi. 12 Temmuz 2007’de TV8 kanalında Şevket Uğurluer’in sunduğu “Anılarla Müzik” programına, Mart 2011’de Rumeli Tv’de müzik programına konuk sanatçı olarak katıldı. 2008 yılından itibaren yalnızca extralarda çalışmayı tercih ederek kurduğu orkestrasıyla seçkin davet ve organizasyonların gecelerinde sahne almaya başladı.

Açılış, düğün, davet gibi kokteyl/prolonge organizasyonlarınızda çigan, kokteyl veya karşılama müziği taleplerini kendi bünyemizden karşılayabilmekteyiz.

Profesyonel ses, ışık, görüntü sistemleri, podyum hizmetleri, truss seçenekleri tercih edilirse kendi teknik ekibimiz tarafından kurulmaktadır.

2013 yılındaki organizasyonlarınızda ses-ışık sistemini bizden alırsanız DJ ve trio grubu indirimli olarak size sunulacaktır.

Düğün dansınız 8 senelik dans öğretmenliği kariyeri olan Gizem Kömürcü tarafından verilir. Vals, tango, latin veya slow dans şarkılarından seçtiğiniz müzikle, bu müzik türlerinin dans figürleriyle hazırlanacak koreografide ilk dansınızı o unutulmaz gecenizde gerçekleştirmek sizde ve davetlilerinizde çok hoş bir anı olarak kalacaktır.

Burada yalnızca düğün organizasyonlarından fotoğraflar vardır diğer organizasyonlar ve daha detaylı bilgi için lütfen web sayfamızı ziyaret ediniz.

Referanslar

İletişim

GİZEM KÖMÜRCÜ

Erkan Karadeniz

  • Telefon: 0850 241 1756

  • Adres: Cumhuriyet cad. Papa Roncalli sok. No:14 Elmadağ/İstanbul


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.