Gizem Kömürcü

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Diğer, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği DJ, Orkestra
 • Minimum Fiyat 3.000-5.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Balkan, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 2 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti
 • Performans Süresi 2 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Hakkında

Düğünler, bayi toplantıları, kongre, gala geceleri, ürün lansmanları, özel organizasyonlar, nişan törenleri ve parti davetlerinizde orkestramız ve tabii ki solistimiz Gizem Kömürcü ile birlikte sahne alıyoruz. Sunacağımız hizmet içeriklerimizi taleplerinize ve etkinliğinizin içeriğine göre düzenliyoruz. Detayları yapacağımız ön görüşme esnasında netleştiriyoruz.

Peki Gizem Kömürcü kimdir?

Kendisi Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü mezunu olan Gizem Hanım, 1996 senesinde Hurşid Yenigün ve Grubu ile “Aranjmanlar 2” albümünü çıkartarak profesyonel müzik hayatına adım attı. Bu grupla çalışması bir sene kadar sürdü. Daha sonra çeşitli mekanlarda farklı orkestralarla birlikte çalışmaya başladı. 1998 senesinde Bilgi Üniversitesi’nde müzik eğitimini burslu şekilde jazz üzerine geliştirdi. 2004 yılında ATV’de “Şahane Pazar” ve Cine 5’te “Başka Yerde Yok” programlarının orkestralarında görev aldı.

2005 ila 2006 yılları arasında Ferhat Göçer ile birlikte “Beyaz Perde Film Müzikleri” konserlerinde şarkılar söyledi ve ekstra işlerinde vokal yaptı. Feridun Düzağaç’ın “Orijinal Altyazılı”, Zerrin Özer’in “Ve Böyle Bir Şey”, Barış Akarsu’nun “Düşmeden Bulutların Üzerinde Koşmam Gerek” albümlerinde ve ATV’de yayınlanan “Senden Başka” adlı dizinin jenerik müziğinde vokal yaptı. Ahmet Özden`in yapımcılığını üstlendiği İstanbul İl Özel İdaresi “İstanbul Şarkıları Songs of İstanbul” başlıklı albümde de bir şarkı seslendirdi.

2007 yılında TV8’de Şevket Uğurluer’in sunduğu “Anılarla Müzik” programına, 2011’de Rumeli TV’de müzik programına konuk sanatçı olarak katıldı. 2008 yılından itibaren yalnızca ekstralarda çalışmayı tercih ederek kurduğu orkestrasıyla seçkin davet ve organizasyonların gecelerinde sahne almaya başladı. Buna düğün etkinleri de dahil…

Açılış, düğün, davet gibi kokteyl ve prolonge organizasyonlarınızda çigan, kokteyl veya karşılama müziği taleplerini kendi bünyemizden karşılayabiliyoruz. Profesyonel ses, ışık, görüntü sistemleri, podyum hizmetleri ve truss seçenekleri konusunda bizden yardım istenirse kendi teknik ekibimiz tarafından gereken desteği sağlıyor, ekipmanları kuruyoruz. İsteğinize bağlı olarak DJ ve trio grubu hizmetleri de sunuyoruz.

Hatta isterseniz düğün dansınız sekiz senelik dans öğretmenliği kariyeri olan solistimiz Gizem Kömürcü tarafından verilebilir. Vals, tango, Latin veya slow dans müzikleri arasından seçtiğiniz bir tanesine uygun dans figürleri hazırlayarak ilk dansınızı unutulmaz kılabiliyoruz. Tabii ki detayları ayrıntılı olarak önceden konuşmamız ve gereken planlamayı sizinle birlikte yapmamız gerekiyor.

Düğün solistleri arasında tecrübemizle öne çıkıyoruz. Siz de konser havasında bir davet düzenlemek isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

GİZEM KÖMÜRCÜ

Erkan Karadeniz

 • Adres: Cumhuriyet cad. Papa Roncalli sok. No:14 Elmadağ/İstanbul

Gizem Kömürcü Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!