Fonza Müzik

E-posta Gönder

6 yorum

Müzik

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Fiyat

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Performans Türü Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 3 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Stereo Music Weddings & Events
40 10

Maltepe

Stereo Music Weddings & Events

3.000-5.000 TL
Senin İçin Söylüyorum
14 8

Beykoz

Senin İçin Söylüyorum

3.000-5.000 TL
Dj Hava Çilingir
46

Ataşehir

Dj Hava Çilingir

2.000-3.000 TL

Hakkında

Fonza Müzik ailesi olarak düğün, davet, açılış, iş toplantıları, kurumsal etkinlikler, lansman ve özel ev partileri gibi tüm organizasyonlarınızda kaliteli müzik hizmeti sunuyoruz. Kulaktan kalbe giden bir tınıda sizinle buluşuyoruz.

Hizmet repertuvarımız oldukça geniş. Tamamen gerçekleşecek organizasyonun türüne göre hizmet içeriklerimizi belirliyoruz. Türkçe pop, Anadolu’nun yöresel müzikleri, sanat müziği gibi çok sayıda eserlere davetlerinizde keyifle yer veriyoruz. Ek olarak bir de çigan, napoliten, jazz gibi çeşitli dillerdeki yabancı eserleri de düğününüzde talebinize göre seslendiriyoruz.

Müzik orkestrası hizmeti sunmamızın yanı sıra ışık, ses, truss ve sahne kurulumu gibi teknik ekipmanlarla organizasyonlarınızı daha profesyonel hale getiriyoruz. Kaliteli enstrümanlar kullanıyoruz. Sorunsuz ve kesintisiz bir müzik hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz içinde yer alan keman, gitar, yan flüt ve akordeondan oluşan trio ekiplerimizle dilerseniz misafirlerinizi kapı önünde karşılayabiliriz. Hatta DJ performans ile mekana girişinizi yapabilir, pasta kesimi esnasında ve düğün sonunda ise istediğiniz yerli ve yabancı parçalardan oluşan mixler ile düğününüze renk katabiliriz. Düğününüzde çalacak şarkılara siz karar veriyorsunuz.

Düğün ve davetlerde başarılı bir orkestra olarak sahne alıyoruz. Gerek organizasyonun türüne göre belirlediğimiz repertuvarımız gerek de misafirleriniz ile kurduğumuz pozitif iletişimle sizi mest edeceğimize eminiz. Tüm düğün, davet ve kutlamalarınızda bizden profesyonel müzik hizmeti alabilirsiniz. Takı töreni, yüzük merasimi gibi tüm düğün akışını sizinle önceden belirliyoruz. Planlı ve programlı bir şekilde hareket ediyoruz.

Standart olarak beş kişiden oluşan bir orkestraya sahibiz. Organizasyonunuzun büyüklüğüne ve bütçenize göre kadro sayımızı değiştirilerek size uygun çözümler sunuyoruz. İhtiyaç doğrultusunda düğün orkestranıza ek olarak DJ hizmeti ve trio grubumuzla da destek oluyoruz. Misafirlerinize bir gecede farklı pek rengi aynı anda sunabilirsiniz.

İzmir müzik grupları arasında ön çıkan markamız Fonza Müzik’in şanslı çiftlerinden biri olmak için sayfada bulunan form gibi irtibat kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ali Durhan

Tolga Kasapoglu

 • Adres: İstanbul

Fonza Müzik Yol Haritası

6 yorum


G&T

Gizem & Tolga

Düğün Tarihi: 09.10.2015

Düğünümüzde sahne alan fonza müzik ekibi gece boyunca bizlere eğlenceli bir düğün yaşatmış olup, önümüzdeki yıl kardeşimin düğününde de sahne almalarını düşünmekteyim.

P&A

Pelin & Ayhan

Düğün Tarihi: 17.09.2015

Düğünümüzde emeği geçen fonza müzik ailesine sonsuz teşekkürler.

A&O

Ayça & Onur

Düğün Tarihi: 06.09.2015

İşbank sosyal tesislerinde gerçekleşen kır düğünümüzde orkestrası ile misafirlerimizi eğlendiren ve düğünümüzü eğlenceli bir hale getiren fonza müziğe çok teşekkürler.

s&a

selin & abdullah

Düğün Tarihi: 05.09.2015

Boğazda teknede gerçekleşen düğünümüzde bizleri eğlendiren fonza müzik ve orkestra ekibine teşekkürler.

C&R

Ceren & Rafi

Düğün Tarihi: 21.06.2015

Sait Halimpaşa Yalısında gerçekleşen düğünümüzde Fonza Orkestra ve DJ ekibi düğünümüzü çok eğlenceli ve unutulmaz kıldı.

B&T

Banu & Tarık

Düğün Tarihi: 24.10.2014

Düğünümüzde Orkestra ve DJ performansı misafirlerimizin bir an bile yerinde oturmadan eğlenmesini sağladı. Ali Bey ve Fonza Müzik ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!