Fonza Müzik

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Fonza Müzik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-10.000 TL

Fonza Müzik Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Fonza Müzik Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Fonza Müzik Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Fonza Müzik Hakkında

Fonza Müzik ailesi olarak düğün, davet, açılış, iş toplantıları, kurumsal etkinlikler, lansman ve özel ev partileri gibi tüm organizasyonlarınızda kaliteli müzik hizmeti sunuyoruz. Kulaktan kalbe giden bir tınıda sizinle buluşuyoruz.

Hizmet repertuvarımız oldukça geniş. Tamamen gerçekleşecek organizasyonun türüne göre hizmet içeriklerimizi belirliyoruz. Türkçe pop, Anadolu’nun yöresel müzikleri, sanat müziği gibi çok sayıda eserlere davetlerinizde keyifle yer veriyoruz. Ek olarak bir de çigan, napoliten, jazz gibi çeşitli dillerdeki yabancı eserleri de düğününüzde talebinize göre seslendiriyoruz.

Müzik orkestrası hizmeti sunmamızın yanı sıra ışık, ses, truss ve sahne kurulumu gibi teknik ekipmanlarla organizasyonlarınızı daha profesyonel hale getiriyoruz. Kaliteli enstrümanlar kullanıyoruz. Sorunsuz ve kesintisiz bir müzik hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz içinde yer alan keman, gitar, yan flüt ve akordeondan oluşan trio ekiplerimizle dilerseniz misafirlerinizi kapı önünde karşılayabiliriz. Hatta DJ performans ile mekana girişinizi yapabilir, pasta kesimi esnasında ve düğün sonunda ise istediğiniz yerli ve yabancı parçalardan oluşan mixler ile düğününüze renk katabiliriz. Düğününüzde çalacak şarkılara siz karar veriyorsunuz.

Düğün ve davetlerde başarılı bir orkestra olarak sahne alıyoruz. Gerek organizasyonun türüne göre belirlediğimiz repertuvarımız gerek de misafirleriniz ile kurduğumuz pozitif iletişimle sizi mest edeceğimize eminiz. Tüm düğün, davet ve kutlamalarınızda bizden profesyonel müzik hizmeti alabilirsiniz. Takı töreni, yüzük merasimi gibi tüm düğün akışını sizinle önceden belirliyoruz. Planlı ve programlı bir şekilde hareket ediyoruz.

Standart olarak beş kişiden oluşan bir orkestraya sahibiz. Organizasyonunuzun büyüklüğüne ve bütçenize göre kadro sayımızı değiştirilerek size uygun çözümler sunuyoruz. İhtiyaç doğrultusunda düğün orkestranıza ek olarak DJ hizmeti ve trio grubumuzla da destek oluyoruz. Misafirlerinize bir gecede farklı pek rengi aynı anda sunabilirsiniz.

İzmir müzik grupları arasında ön çıkan markamız Fonza Müzik’in şanslı çiftlerinden biri olmak için sayfada bulunan form gibi irtibat kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

İletişim

Fonza Müzik Yorumları (6)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

G&T

Gizem & Tolga

Düğün Tarihi: 09.10.2015


Düğünümüzde sahne alan fonza müzik ekibi gece boyunca bizlere eğlenceli bir düğün yaşatmış olup, önümüzdeki yıl kardeşimin düğününde de sahne almalarını düşünmekteyim.

P&A

Pelin & Ayhan

Düğün Tarihi: 17.09.2015


Düğünümüzde emeği geçen fonza müzik ailesine sonsuz teşekkürler.

A&O

Ayça & Onur

Düğün Tarihi: 06.09.2015


İşbank sosyal tesislerinde gerçekleşen kır düğünümüzde orkestrası ile misafirlerimizi eğlendiren ve düğünümüzü eğlenceli bir hale getiren fonza müziğe çok teşekkürler.

s&a

Selin & Abdullah

Düğün Tarihi: 05.09.2015


Boğazda teknede gerçekleşen düğünümüzde bizleri eğlendiren fonza müzik ve orkestra ekibine teşekkürler.

C&R

Ceren & Rafi

Düğün Tarihi: 21.06.2015


Sait Halimpaşa Yalısında gerçekleşen düğünümüzde Fonza Orkestra ve DJ ekibi düğünümüzü çok eğlenceli ve unutulmaz kıldı.

B&T

Banu & Tarık

Düğün Tarihi: 24.10.2014


Düğünümüzde Orkestra ve DJ performansı misafirlerimizin bir an bile yerinde oturmadan eğlenmesini sağladı. Ali Bey ve Fonza Müzik ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.