Müzik İstanbul

Fonza Müzik

  • Min. Fiyat
    20.000-30.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Fonza Müzik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

Fonza Müzik Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk

Fonza Müzik Sıkça Sorulan Sorular

Fonza Müzik düğün müziği fiyatları ne kadar?

Fonza Müzik düğün müziği minimum fiyatı 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Fonza Müzik fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Fonza Müzik fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, müzisyen sayısına göre yapmaktadır.

Fonza Müzik performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Fonza Müzik performans öncesi hazırlığı 3 saat sürmektedir.

Fonza Müzik ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Fonza Müzik ile 1 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Fonza Müzik hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Fonza Müzik sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, nişan, parti, mezuniyet törenleri, baby shower, doğum günü, piknik, açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Fonza Müzik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Fonza Müzik şehir dışında hizmet veriyor.

Fonza Müzik hangi ek hizmetleri sunuyor?

Fonza Müzik şu ek hizmetleri sunuyor: "ekipman, şehir dışında hizmet, konsepte uygun kostüm, şarkı listesi oluşturma, düğün öncesi planlama toplantısı, i̇nteraktif sahne performansı, açık havada performans, ses, işık, truss ve sahne sistemleri".

Fonza Müzik Hakkında

Fonza Müzik ailesi olarak düğün, davet, açılış, iş toplantıları, kurumsal etkinlikler, lansman ve özel ev partileri gibi tüm organizasyonlarınızda kaliteli müzik hizmeti sunuyoruz. Kulaktan kalbe giden bir tınıda sizinle buluşuyoruz.

Hizmet repertuvarımız oldukça geniş. Tamamen gerçekleşecek organizasyonun türüne göre hizmet içeriklerimizi belirliyoruz. Türkçe pop, Anadolu’nun yöresel müzikleri, sanat müziği gibi çok sayıda eserlere davetlerinizde keyifle yer veriyoruz. Ek olarak bir de çigan, napoliten, jazz gibi çeşitli dillerdeki yabancı eserleri de düğününüzde talebinize göre seslendiriyoruz.

Müzik orkestrası hizmeti sunmamızın yanı sıra ışık, ses, truss ve sahne kurulumu gibi teknik ekipmanlarla organizasyonlarınızı daha profesyonel hale getiriyoruz. Kaliteli enstrümanlar kullanıyoruz. Sorunsuz ve kesintisiz bir müzik hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz içinde yer alan keman, gitar, yan flüt ve akordeondan oluşan trio ekiplerimizle dilerseniz misafirlerinizi kapı önünde karşılayabiliriz. Hatta DJ performans ile mekana girişinizi yapabilir, pasta kesimi esnasında ve düğün sonunda ise istediğiniz yerli ve yabancı parçalardan oluşan mixler ile düğününüze renk katabiliriz. Düğününüzde çalacak şarkılara siz karar veriyorsunuz.

Düğün ve davetlerde başarılı bir orkestra olarak sahne alıyoruz. Gerek organizasyonun türüne göre belirlediğimiz repertuvarımız gerek de misafirleriniz ile kurduğumuz pozitif iletişimle sizi mest edeceğimize eminiz. Tüm düğün, davet ve kutlamalarınızda bizden profesyonel müzik hizmeti alabilirsiniz. Takı töreni, yüzük merasimi gibi tüm düğün akışını sizinle önceden belirliyoruz. Planlı ve programlı bir şekilde hareket ediyoruz.

Standart olarak beş kişiden oluşan bir orkestraya sahibiz. Organizasyonunuzun büyüklüğüne ve bütçenize göre kadro sayımızı değiştirilerek size uygun çözümler sunuyoruz. İhtiyaç doğrultusunda düğün orkestranıza ek olarak DJ hizmeti ve trio grubumuzla da destek oluyoruz. Misafirlerinize bir gecede farklı pek rengi aynı anda sunabilirsiniz.

İzmir müzik grupları arasında ön çıkan markamız Fonza Müzik’in şanslı çiftlerinden biri olmak için sayfada bulunan form gibi irtibat kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

İletişim

  • Adres:

    İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Fonza Müzik Yol Haritası

Fonza Müzik Yorumları (6)

Gizem & Tolga

Düğün Tarihi: 09.10.2015

Düğünümüzde sahne alan fonza müzik ekibi gece boyunca bizlere eğlenceli bir düğün yaşatmış olup, önümüzdeki yıl kardeşimin düğününde de sahne almalarını düşünmekteyim.

Pelin & Ayhan

Düğün Tarihi: 17.09.2015

Düğünümüzde emeği geçen fonza müzik ailesine sonsuz teşekkürler.

Ayça & Onur

Düğün Tarihi: 06.09.2015

İşbank sosyal tesislerinde gerçekleşen kır düğünümüzde orkestrası ile misafirlerimizi eğlendiren ve düğünümüzü eğlenceli bir hale getiren fonza müziğe çok teşekkürler.

Selin & Abdullah

Düğün Tarihi: 05.09.2015

Boğazda teknede gerçekleşen düğünümüzde bizleri eğlendiren fonza müzik ve orkestra ekibine teşekkürler.

Ceren & Rafi

Düğün Tarihi: 21.06.2015

Sait Halimpaşa Yalısında gerçekleşen düğünümüzde Fonza Orkestra ve DJ ekibi düğünümüzü çok eğlenceli ve unutulmaz kıldı.

Banu & Tarık

Düğün Tarihi: 24.10.2014

Düğünümüzde Orkestra ve DJ performansı misafirlerimizin bir an bile yerinde oturmadan eğlenmesini sağladı. Ali Bey ve Fonza Müzik ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.