Fon muzik elektronik

E-posta Gönder

Fon muzik elektronik

Müzik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Diğer

Hazal Müzik Organizasyon

1999 yılından bu yana ses ışık ve sahne sistemleri kiralama ve sunum sektör...

İstanbul

Poll Production

...

İstanbul

Little Band Events

...

Hakkında

İstanbul'da hizmet sunan Fon Müzik Elektronik sizleri eğlendirmekle kalmıyor, birbirinden unutulmaz şarkılar eşliğinde güzel bir düğün akşamı geçirme imkanı sunuyor. Firmamız sizler için geniş bir orkestra ayarlıyor. Orkestramız düğünden 2-3 saat önce düğün mekanına geliyor ve herhangi bir aksaklıkla karşılaşmamanız için çalışmalara başlıyor. Düğünden birkaç hafta önce bizimle irtibata geçen gelin ve damat adaylarımız hizmetlerimizden faydalanma imkanına sahip oluyor. Profesyonel anlamda müzik hizmeti sunan firmamız hem şehir içinde hem de şehir dışında sizler için müzik hizmeti sunuyor. Solistimiz birçok şarkıya hakim olduğu için dilediğiniz şarkıyı solistlerimizle birlikte seslendirebilirsiniz. İster slov isterseniz hareketli şarkılar eşliğinde düğün akşamınızı müzik şölenine çevirebilirsiniz.

İletişim

Orhan Temel

  • Adres: Perpa tic mrk. A Blok Kat:8 No:698 OkmeydaniYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.