Fingo Müzik


ÖNERİLEN FİRMALAR


YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
S&M Seda & Metin Düğün Tarihi: 25/03/2018

Düğünümüze çok az bir zaman kala Metin Abiyle tanıştık, ofisini ilk girdiğimiz andan itibaren ona o kadar güvendik ki hiç sorun yaşamayacağımıza emindik ve gerçekten de öyle oldu. Düğünümüz çok ufak bir gruptu fakat o kadar iyi müzikleri ayarladı ki Metin Abi, düğünde kimse pistten bir an olsun inmedi. Metin Abi ve ekibine sonsuz kere teşekkür ediyoruz.

Seda& Metin Loras

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Fingo Müzik sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


DÜĞÜN HİKAYELERİ

Bu firmayı tercih eden çiftlerin düğün hikayeleri

En Güzel Günleri Henüz Yaşamadıkları: Sevinç ve Onur! En Güzel Günleri Henüz Yaşamadıkları: Sevinç ve Onur! Büyük Aşklar Nefretle mi Başlar: Başak ve Kubilay! Büyük Aşklar Nefretle mi Başlar: Başak ve Kubilay!

FİRMA DETAYLARI

  • Hizmet İçeriği Orkestra, DJ, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Şehir Dışında Hizmet, Açık Havada Performans, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Kendi Müzik Listesini Oluşturma, Dışarıya Ekipman Kiralama

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Doğum günü, Parti, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Nişan, Sünnet düğünü, Piknik, Davet ve resepsiyon

Hakkında

1987 yılında Metin KAYALAR tarafından kurulan firmamız;düğün,event ve kurumsal organizasyonlarında profesyonel bay/bayan Dj,ses,ışık,truss,müzik,orkestra,trio,sahne tasarımı,davul show ve led ekran hizmetleri vermektedir.Fingo Müzik yıllar içerisinde yaptığı işlerle,farklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla sektörün önde gelen Düğün ve Event firmaları arasına girmiştir. Fingo Müzik müşterilerine her zaman en iyisini sunmayı kendine amaç edinmiş olup "gecenin detayları müzikte gizlidir” felsefesiyle hareket ederek davet sahibi ve kurumların özel günlerini daha özel kılmayı amaçlamış ve başarmıştır. Profesyonel ve deneyimli ekibiyle ,farklı ve özel çözümler üretme yeteneğini birleştiren firmamız;davet ve organizasyon sahiplerinin her zaman yanında olmuş ve onların mutluluğu için çalışmıştır. Misyonumuz ; Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin yaşam biçimlerine uygun,çözüm odaklı kusursuz bir hizmet vererek onların en özel günlerinde mutluluklarını sağlamak. Vizyonumuz ; Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve yenilikçi yapımız sayesinde hizmet kalitesini yükseltmektir.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Metin Kayalar Adres Yıldız Posta Cad.Vefa Bayır Sok.No:10 As Sitesi A Blok D:1 Gayrettepe

YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
S&M Seda & Metin Düğün Tarihi: 25/03/2018

Düğünümüze çok az bir zaman kala Metin Abiyle tanıştık, ofisini ilk girdiğimiz andan itibaren ona o kadar güvendik ki hiç sorun yaşamayacağımıza emindik ve gerçekten de öyle oldu. Düğünümüz çok ufak bir gruptu fakat o kadar iyi müzikleri ayarladı ki Metin Abi, düğünde kimse pistten bir an olsun inmedi. Metin Abi ve ekibine sonsuz kere teşekkür ediyoruz.

Seda& Metin Loras

E&S Ebru & Salih Düğün Tarihi: 04/11/2017

Sevgili Metin abicim, sevgili fingo müzik ailesi,
İşinizdeki profesyonelliğiniz, ama öncelikle güler yüzünüz, sohbetiniz için çok ama çok teşekkür ederiz. 4 Kasım 2017 de taksim Elite World oteldeki düğünümüzü kusursuz yaptığınız için önce size, Arslan bey’ e ve tüm ekibinize can-ı gönülden teşekkür ederiz. İyi ki sizi tanık.

Sevgilerimizle
Ebru & Salih Kanbur

EZ ezgi Düğün Tarihi: 21/11/2015

Düğünümüzde en çok beğendiğimiz şey kuşkusuz müzikti. Konuklarmızda bayıldı çok eğlenceli, çok keyifli bir düğün geçirdik sayelerinde. Çok memnun kaldığımız bir firma oldu.

B&K BAŞAK & KUBİLAY Düğün Tarihi: 29/08/2015

Evlenecek herkese Fingo Müzik ile çalışmalarını tavsiye ederim çünkü sahibi Metin Kayalar tam olarak işinde profesyonel biridir. Gerek müzik, gerekse ışıklandırmalar tam anlamıyla herşey mükemmeldi. Ayrıca, çok hoş sohbetli ve sempatik bir kişidir. Her konuda da elinden geleni sonuna kadar yapar. Kendisini herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

G&E Gülce & Emre Düğün Tarihi: 06/06/2015

06..06.2015 tarihinde Barbaros Point Hotel de yapmış olduğumuz düğün de gerek ses gerek ışık ve gerekse müzikler ile bizlere eşsiz bir düğün yaşatan Sevgili Metin abi ve ekibine çok teşekkür ederiz. İlginiz önerileriniz ile sayenizde 300 kişilik düğünümüzde herkes eğlendi gelen tüm misafirlerimizden tebrik telefonları aldık.

TÜM DOSTLARIMIZA VE YENİ EVLENECEK OLANLARA "FİNGO MÜZİK " İLE ÇALIŞMALARINI KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM.

en kısa zamanda yeniden görüşmek üzere

sevgiler
Pınar BİNGÜLER

 
Evleneceklere Destek Hareketi
Fingo Müzik ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Fingo Müzik hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap