F&M Müzik

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

F&M Müzik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500 TL'den az

F&M Müzik Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar)
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Caz/Blues

F&M Müzik Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

F&M Müzik Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

F&M Müzik Hakkında

1999 yılında FM Müzik Organizasyon olarak kurduğumuz firmamızla bugüne dek sayısız davette hizmet vermeyi başardık. Dilerseniz sizin de düğününüzü şahane bir müzikal eğlenceye dönüştürebiliriz.

Kendimizi daima geliştirmeye özen gösteriyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörde moda olan tüm trendleri, ortaya çıkan yenilikleri yakından takip ediyoruz. Düğünler başta olmak üzere nişan, sünnet, bayi toplantıları ve aklınıza gelen tüm organizasyonlarınız için size yardımcı olabiliyoruz. Ses, ışık, sahne kurulumu, podyum temini, sanatçılı organizasyon ve DJ hizmetleri sağlıyoruz. Daima en son teknolojiyi kullanıyoruz. Size kusursuz ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Düğününüzden önce sizinle mutlaka bir araya geliyoruz. Ön görüşme yapıyoruz. Nasıl bir düğün istediğinizi tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Tabii ki çalışmalarımızdan da size bahsediyoruz. Beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamak ve sizi memnun etmek en büyük arzumuz. Bizimle çalışırken kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Müzikal anlamda her şey kontrolümüz altında oluyor. Detayların tümüyle yakından ilgileniyor, şahane bir müzik listesi oluşturuyoruz.

Geniş bir müzik repertuvarımız var. Elbette bu noktada sizin de isteklerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Sonuçta herkesin bir müzik zevki var. Konuklarınızı da en iyi tanıyan sizsiniz. Ortamı eğlendirmek esas amacımız olduğu için herkesin katılacağı ve her şeyden önemlisi sizin içinize sinen bir şarkı listesi oluşturuyoruz. İlk dans müziğinden gelin çiçeğinizi atacağınız ana kadar tüm detayları ve program akışını sizinle paylaşıyoruz. Düğün mekanınıza saatler önce gelerek gereken ekipman kurulumunu, sahne düzenini yapıyoruz. Kısa bir ses provası alıyoruz. Gecenizde sizinle birlikte biz de eğleniyoruz.

Siz de İstanbul müzik grupları arasında yer alan firmamıza ulaşmak isterseniz hemen sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz olarak doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Zühtüpaşa mah. 2.Haboyu sokak Baha Bey Apt No:4/A Kadıköy

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  F&M Müzik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.