En Güzel Gecem

1 Yorum

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

En Güzel Gecem Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

En Güzel Gecem Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

En Güzel Gecem Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

En Güzel Gecem Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

En Güzel Gecem Hakkında

15 yılı aşkın tecrübemiz ve unutulmaz DJ performanslarımızla davetlerinizi unutulmaz kılmaya geliyoruz. En Güzel Gecem isimli firmamızla bugüne kadar pek çok organizasyonda müzik, sahne ve ses sistemleri alanlarında destek olduk. Şimdi de sizin etkinliklerinizi canlandırmaya geliyoruz!

İstanbul DJ kiralama araştırması yapıyorsanız karşınıza illa ki biz çıkarız. Eskişehir merkezli olmamıza karşın Türkiye’nin neresinde olursanız olun size hizmet verebiliyoruz. İstanbul’da da DJ hizmeti alınan eğlenceler epey fazla. Biz de bu talebin farkında olduğumuz için İstanbullu çiftlerimizin davetlerine sık sık gidip geliyoruz.

Organizasyonunuzun türü ne olursa olsun profesyonel DJ ekibimizle bugüne kadar katıldığınız en güzel gecenin sizin davetiniz olmasını sağlıyoruz. Davetlerinize ses sistemi, tonmaister desteği veriyoruz. Görsel olarak daha canlı bir atmosfer için ışık ve LED sistemleri konusunda mekan içerisinde düzenlemeler yapıyoruz. Davetlerinizde isteğinize bağlı olarak profesyonel DJ, DJ setup, ses sistemi, ışık sistemi, LED pano ve sahne hizmetleri sağlıyoruz.

Önceliğimiz her zaman sizi memnun etmek olduğu için istekleriniz doğrultusunda yardımcı oluyoruz. Nasıl bir organizasyonunuzun olacağı ve ne tür bir hizmet alacağınızı ön görüşmelerimizde planlıyoruz. Eğlencenizde çalmasını istediğiniz parçalar varsa onları da not alarak gecenize dahil ediyoruz.

En güzel günlerinizle müzik ile yön veriyoruz. Bugüne kadar sayısız eğlence, düğün, davet, mezuniyet ve balo organizasyonunda yer almış bir ekibiz. Sınırsız bir müzik arşivimiz var. Bir de üstüne yılların tecrübesi eklenince ortaya harika bir hizmet çıkıyor. Kişisel beklentilerinizi öncelikli hedef sayarak memnuniyetinizi üst seviyeye tutan bir hizmet almaya hazırsanız, buradayız.

Siz de İstanbul’da DJ performansı sunan firmalar arasında yer aldığımız En Güzel Gecem’in şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

İletişim

En Güzel Gecem Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

S&M

Sevil & Murat

Düğün Tarihi: 15.05.2020Mükemmel bir eğlence deneyimi yaşattılar bize. Düğününüzü kesinlikle gözünüz arkada kalmadan emanet edebilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.