Egemen Sekmen Orkestrası

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra
  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL

Özellikler

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Sorular

  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 5 hafta
  • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre
  • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 3 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Okandora Wedding & Event Team
44 36 8

Sarıyer

Okandora Wedding & Event Team

2.000-3.000 TL
Bando İstanbul
19 13 14

Eyüp

Bando İstanbul

1.000 TL'den az

Hakkında

Egemen Sekmen

Zonguldak Ereğli'de doğdu. Ortaokula giderken Erdemir Musiki ve Folklor Derneğin'de müzik eğitimi almaya başladı. Bu derneğin düzenlemiş olduğu şehir içi ve şehir dışı pek çok konserde solist ve korist olarak görev aldı. Lise eğitimini, özel yetenek sınavıyla kazandığı Bolu Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü'nde yatılı olarak tamamladı. Bu okulda; Klasik Batı Müziği, Piyano, Solfej ve Şan dersleri aldı. Kendi kurduğu orkestrayla çeşitli mekanlarda canlı müzik yapmaya başladı.

Alaplı, Ereğli Belediyesi'ne ait bir koroların çalışmalarını yönetti. Müziği kalabalıklarla paylaşma hayali rahat vermediği için TGRT Televizyonu'nda yayınlanan 'Anadolu Rüzgarı' adlı yarışmaya katıldı. Yarışmayı 16 finalist arasından 3. olarak tamamladı.

2008 yılının Temmuz ayında aynı yarışmanın müzik direktörü ile hazırladığı; Hakkı Yalçın, Yalçın Polat, Cihan Konuk ve Taner Demiralp gibi söz yazarı ve bestecilerin de yer aldığı toplam 9 şarkıdan oluşan 'Duvar Yazısı' adlı ilk albümünü çıkardı. Bu albümde söz ve müzikleri kendisine ait olan 5 şarkı seslendirdi. Çıkış şarkısı seçilen 'Karagözlüm' ve ardından ‘Yine Sensiz’ adlı şarkıların video klipleri, Kral TV başta olmak üzere çeşitli müzik kanallarında uzun süre yayınlandı.

İki yıla yakın süreyle ünlü aranjör Suat Aydoğan’la birlikte çalışma fırsatı bulmuş, bu sayede Seda Sayan, Serdar Ortaç gibi isimlerin albümlerine aranjör yardımcısı olarak katkıda bulunmuştur.

İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü'nden 3.lük derecesiyle mezun olduktan sonra, Yıldız Teknik Üniversitesi’nden aldığı pedagojik formasyon eğitimiyle birlikte bir süre eğitmenlik alanında çalışmalar yaparak; İTÜ çocuk ve gençlik korosu ile birlikte Bahçelievler çocuk yurdu korosunu çalıştırmış, özel olarak şan, solfej, repertuvar ve konservatuara hazırlık gibi alanlarda dersler vermiştir.

"Musiki Eserleri Sahipleri Grubu Meslek Birliği" asli üyesidir. Bu birlikteki çalışmalarının yanında pek çok sanatçıya bestelerini vermiştir.

Yurt içi ve yurt dışında yapılan pek çok konser organizasyonunun yanında, kurumsal organizasyonlar, davet organizasyonları, festivaller ve açılışlar da dahil olmak üzere pek çok farklı organizasyonda sahne almıştır.

İletişim

Egemen Sekmen

Selen Sekmen

  • Adres: İstanbul

Egemen Sekmen Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!