dj tuba arisoy

E-posta Gönder

dj tuba arisoy

Müzik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Diğer

Hazal Müzik Organizasyon

1999 yılından bu yana ses ışık ve sahne sistemleri kiralama ve sunum sektör...

İstanbul

Poll Production

...

İstanbul

Little Band Events

...

Hakkında

İstanbul'da hizmet sunan Dj Tuba Arısoy unutamayacağınız ve çok eğleneceğiniz bir orkestra hizmetiyle karşınızda. Her anınızda yanınızda olan müzik ekibimiz sizlerle birlikte repertuvarı belirliyor, sizin isteğiniz dışına çıkmıyoruz. Genel olarak kalabalık bir ekiple çalışıyoruz. Ekibimizde çalışan herkes müzik konusunda profesyonel olup eğlence dünyasında hizmet sunmaktadır. Gelin ve damat adayları için en önemli müziklerden biri de ilk dans müziğidir. Sizler için ilk dans müziğinizi birlikte seçiyor ve düğün anınızda yaşamak istediğiniz duyguyu yaşamanızı sağlıyoruz. İstediğiniz her şarkıyı rahatlıkla seslendirebilme gücüne sahip olan müzik ekibimiz isterseniz pop isterseniz cazz isterseniz Türk sanat müziği isterseniz de en güzel aşk şarkılarını seslendirme imkanına sahiptir.

İletişim

Tuba Arisoy

  • Adres: BeylikduzuYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.