Dj Safir

E-posta Gönder

Dj Safir
 • İstanbul.

Dj Safir Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Dj Safir Genel Özellikler

 • Performans Türü

  DJ
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Dj Safir Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Dj Safir Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Baby shower, Doğum günü, Mezuniyet törenleri, Nişan, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Dj Safir Hakkında

Başta kına geceleri olmak üzere nişan ve düğün gibi tüm organizasyonlarınıza hizmet veren bir kadın DJ ile çalışmak istiyorsanız, DJ Safir isimli markamla hizmetinizdeyim.

Eğlencelerinizi güzelleştirecek organizasyon hizmetlerini benimle çalışarak rahatlıkla temin edebilirsiniz. DJ performansı artık pek çok etkinlikte tercih ediliyor. Siz de eğlencenizin ritmini yükseltmek, enerji katmak istiyorsanız benden hizmet alabilirsiniz.

Organizasyonunuzdan önce sizinle ön görüşme yaparak nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı şekilde öğreniyorum. Yaptığım çalışmalardan örnekler göstererek hizmet kaliteme dair bilgi edinmenizi sağlıyorum. Hizmet içeriklerim konusunda sizi aydınlatıyoruz. Müzik repertuvarım oldukça geniş. İstediğiniz tüm parçaları rahatlıkla çalabiliyorum. Eğlenceniz esnasında gelen istek şarkı taleplerini de memnuniyetle yerine getiriyorum. Türkiye’nin neresinde olursanız olun size hizmet etmeye hazırım.

Düğün öncesi sizinle yapacağımız planlama toplantısında organizasyon hizmetinizin detaylarını da çizmiş oluyoruz. Tamamen planımıza bağlı kalarak şahane bir eğlence yaşamanıza olanak sağlıyorum. Şarkı listesi seçimi konusunda sizi özgür bırakıyorum. Aklınıza gelen tüm müzik türlerinde hizmet veriyorum. Hayalini kurduğunuz eğlenceyi bana anlatmanız halinde size düşlerinizi gerçekleştirecek bir hizmet sunabilirim. Sahne, ses ve ışık sistemleri konusunda da gereken ekipman desteğini size sağlıyorum. Kaliteli aletler kullanıyor, sorunsuz bir hizmet almanıza aracı oluyorum.

Organizasyonunuzu güzelleştirecek dekorasyon malzemeleri konusunda da desteğimi görebiliriz. Tüm bunları ve daha fazlasını yapacağımız ön görüşme esnasında netleştiriyoruz. Benimle çalışırken içiniz rahat olabilir. Tamamen sizin memnuniyetinize yönelik bir hizmet almanızı sağlıyorum.

Siz de İstanbul düğün DJ’leri arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka hizmet içeriklerimi ve fiyatlarımı değerlendirmeli kararınızı öyle vermelisiniz. DJ Safir markasının eşlik ettiği bir organizasyona ev sahipliği yapmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.