DJ Radwan

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği DJ
 • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Diğer

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 5 saatten fazla
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Düğün müziğiniz davetinizin en önemli kısmı. DJ Radwan olarak müzik ile sadece doğru atmosferi yaratmakla kalmıyor aynı zamanda sizi de bolca eğlendiriyoruz. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız güzel bir hizmet sunuyoruz. Bir andan diğerine akarken sorunsuz bir şekilde eğlenecek, sevdiklerinizle dans edeceksiniz. Siz de İstanbul düğün DJ’leri arasında Arap esintili bir düğün hizmeti alacağınız kişilerle çalışmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Açık format bir DJ hizmeti sunduğumuzu söyleyebiliriz. Herhangi müzik türüne bağlı değiliz. Tüm parçaları çalabiliyoruz. Farklı türler ya da değişik dönemler bizim için en cazip olan seçenekler. Rastgele seçilmiş melodileri dans pistinde duymanız için çalışıyoruz. Kulağınıza hoş gelecek sesleri birbirine uyumlu şekilde bağlıyoruz. Hem sizin zevkinizi hem de bizim repertuvarımızı birbiriyle harmanlıyoruz.

Düğün, doğum günü, nişan, kına gecesi, kurumsal davetler, açılışlar ve toplantı gibi daha pek çok etkinlikte sahne alabiliyoruz. Afrika, Arapça, Balkan, Hint, Latin, Farsça, Rusça ve Türkçe dahil olmak üzere uluslararası ritimleri kolaylıkla çalıyoruz. Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi konuşuyoruz. Çalışmalarımızdan da bahsederek hakkımızda bilgi edinmenizi sağlıyoruz. İsteklerinizi göz önünde bulundurarak tamamen içinize sinecek bir organizasyon içeriği oluşturuyoruz. House, elektro, hip hop, punk ve RNB gibi çok sayıda müzik türünü rahatlıkla çalabiliyoruz. Aynı zamanda Dabke, Suriye, Lübnan, Irak, Mısır ve Körfez şarkılarını da repertuvarımıza ekleyebiliyoruz.

Profesyonel bir ekibiz. Kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Ses, sahne ve ışık sistemlerimiz konusunda size gereken desteği sağlıyoruz. Kusursuz ancak bir o kadar da eğlenceli bir düğün hayal ediyorsanız, bizimle çalışmalısınız.

İstanbul’da Arap DJ müzikleri arayışındaysanız tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yanda bulunan bilgi formunu eksiksiz doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Radwan Algorado

 • Adres: FatihYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!