DJ Murat Yiğitbaşlar

DJ Murat Yiğitbaşlar


ÖNERİLEN FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
T&F Tuğba & Furkan Düğün Tarihi: 03/08/2014

3/8/2014 te Korupark Sarıyerde gerçekleşen düğünümüzün başarılı Dj i Murat bey Giriş,ilk dans ve diğer tüm müzikleri kendimize özel seçmemizde yardımcı olduğunuz icin tekrar teşekkür ederiz:)

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. DJ Murat Yiğitbaşlar sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


DÜĞÜN HİKAYELERİ

Bu firmayı tercih eden çiftlerin düğün hikayeleri

İlkokul Sıralarından Nikah Masasına: Senem ve Altay! İlkokul Sıralarından Nikah Masasına: Senem ve Altay!

FİRMA DETAYLARI

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, Dans grupları, Davul Show, DJ, Fasıl grupları, Grup, Orkestra, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri, Enstrümantal
  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Dışarıya Ekipman Kiralama, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Kendi Müzik Listesini Oluşturma

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 2 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Çocukluk yılları evdeki kasetler ile çalışarak geçen DJ MURAT YİĞİTBAŞLAR daha o zamandan bu işe ne kadar ilgili ve meraklı olduğunu belli ediyordu.Deck kasetçalar’lar ile Kişisel gelişimini tamamlarken benliğinde hissettiği müzik aşkını o yıllarda internet’in olmaması nedeniyle radyolar,ve dergiler aracılığı ile müzik piyasasını takip etmeye başladı. DJ MURAT YİĞİTBAŞLAR 1987 yıllarından bugüne gelen deneyim ve görüşüyle müziğe olan aşkını şu anda 45'lik,Geceleri,80'90'lar Yerli Yabancı Pop,Türkçe Pop remix ve günümüz Türkçe Pop,Deep House,House, Tribal House,Nu Disco,Work Shop,Yabancı günümüz Pop müziklerini her daim takip edip her zaman güncel ve en geniş müzik arşivi ile çalışmalarını halen sürdürmektedir. Etiler Popüler club,Etiler imza,Taksim The Hall Club,WS Club Ortaköy,Moda Saklıköşk,Boğaziçi Üniversitesi Kenedy Loudge Çırağan palace kempinski,Wyndham Hotel,Limak Hotel,Bridge restaurant, Le meridien hotel,Bostancı Green park Hotel,Kıyı Emniyeti,Les Ottomans Hotel, Bahar Country,Event Garden,Sarıyer Korupark istanbul son 2 yıldır Boğaziçi Üniversitesi Kenedy Loudge'da ve daha birçok mekanda sayısız Düğün organizasyonu,After Party,Mezuniyet,Doğum günü Kına gecesi Özel Şirket partileri ve daha birçok özel organizasyona imza atmıştır. Sınırsız eğlenceye ve sizleri eğlendirmeye halen devam etmektedir.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Murat Yigitbaslar Adres şale sokak demirkol ap n28 dükkan 2 küçükyalı-altıntepe istanbul
Kadıköy,

YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
N&H Neslihan & Hakan Düğün Tarihi: 31/08/2014

Düğün demek sevdiklerinle birlikte en mutlu, en özel, en güzel gününü paylaşmak kutlamak eğlenmek demektir. Bizim düğünümüz 31/08/2014 korupark istanbul da gerçekleşti. Neslihan&Hakan; YIGLINCI wedding.. Biz genelde fazla oynamayan bir çift olarak endişelerimiz vardı.hatta illk görüşmeye gittiğimizde Dj Murat beyfendiye de söylemiştik fazla oyun bilgimizde yoktu açıkçası o da sadece müziğin ritmine ayak uydurun gerisi gelir demişti. tüm samimiyeti ve içten yaklaşımıyla bize o gün çok moral olmuştu. Düğün günümüz geldiğinde murat bey odamıza gelerek tekrar bize moral olmuştu. herşeyden önce samimiyeti içtenliği bizi rahatlatmıştı. Düğün başladığında sahneye ilk dans müziğimizle çıktıktan sonra .. işte o andan sonra bu söyleyeceğim cümleler abartısız gerçekler olarak.. o andan sona pek oynamayan çiftler olarak sahneden hiç inmedik biz müziğin coşkunun içinde kendimizi bulduk saatlerin nasıl gectiğini anlamadık ve saatlerce tempo hiç düşmedi Dj Murat beyin dediği gibi sadece müziğin ritmi verdiği cosku eğlence ve şarkı repertuarı harikaydı bambaşkaydı bizi bizden aldı biz düğün sonuna kadar yemek yemedik masamıza gidip hiç oturmadık sadece tek sefer sahneden indik oda konukları selamlamak için ve tekrar sahneye dönüp geceyi bu şekilde sahnede bitirdik tüm konuklarda bunu defalarca dile getirdi kendi ailelerimiz o gün size ne oldu diye defalarca sordular bizde DJ Murat beyin sihirli parmaklarındaki dokunuşlar ve verdiği pozitif enerji ve sahne ye katılarakta tempoyu sürekli artırarak kat ve katı bizi daha mutlu edip costurdu biz Kök ve Yıglıncı Ailesi olarak çok Mutlu Keyifli Eglenceli bir Düğün geçirdik. ve şimdi tekrar tekrar söylüyoruz bu en mutlu günümüzde neşemize neşe katan bizi eğlenceye boğan DJ murat bey ve ekibini iyi ki tercih etmişiz. Geçen hafta düğün videomuzu izledik her izlediğimizde de birbirimze bakıp gülüyoruz çünkü biz ya biz deyip kendimize inanamıyoruz biz abartısız bütün geceyi sevdiklerimizle birlikte sahnede gecirdik ve hiç birşey yemeden bütün video çekimleri sahnede geçiyor.Zaten Genç Yaşlı herkesin yüz ifadelerinden okunuyor o gecenin keyifli anları eğlence dolu saatlerin nasıl gectiğini bile anlayamamıs müziği uzatmak için bir de dahasi konuklar ve biz istek ricada bulunmuştuk dj murat bey ve mekan sahipleri bizi kırmadığı için onun için de tekrar teşekkür ederiz .
Düğün gecemizin mükemmel geçmesinde en büyük katkı size ait Dj Murat Bey gösterdiğiniz performansa herkes hayran kaldı kulaklarınızı çınlatıyoruz. Beklentilerimizi ötesinde bir performans gösterdiniz herkes çok eğlendi çok keyif aldı tekrar tekrar çok teşekkür ederiz.
Saygı ve Sevgilerimizle..

T&F Tuğba & Furkan Düğün Tarihi: 03/08/2014

3/8/2014 te Korupark Sarıyerde gerçekleşen düğünümüzün başarılı Dj i Murat bey Giriş,ilk dans ve diğer tüm müzikleri kendimize özel seçmemizde yardımcı olduğunuz icin tekrar teşekkür ederiz:)

 
Evleneceklere Destek Hareketi
DJ Murat Yiğitbaşlar ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için DJ Murat Yiğitbaşlar hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap