dj kadir oktay

E-posta Gönder

dj kadir oktay

Müzik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Diğer

Sound Music Center

Her biri kendi konusunda yetkin olan ve geni? bir repertuara sahip olan müz...

İstanbul

phantom ses isik

Hizmet verdiğiniz alan ve sektör ne olursa olsun, zirveye oynamak ve başarı...

İstanbul

Nüans Müzik

...

Hakkında

Siz hala düğün orkestranızı ayarlamadınız mı? Hiç panik yapmayın. Sizler için çalışıyor ve en güzel düğün akşamını yaşatabilmek için sürekli çalışmaya devam ediyoruz. Orkestramız profesyonel kişilerden meydana gelmekte olup tüm taleplerinize cevap verebilecek kapasiteye sahiptir. En güzel şarkıları sizler için seslendiren orkestramız düğün akşamında konuklarınıza unutulmaz bir akşam yaşatmak için sizlerle buluşuyor. Ekonomik müzik hizmeti almak istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Hem geniş hem de dar kapasiteli müzik alternatiflerimiz mevcut. Her bütçeye uygun müzik seçeneklerimizden birini seçebilir ve arzu ettiğiniz şarkılar eşliğinde düğün gününüzde eğlenebilirsiniz. Düğün şarkılarını çiftlerimizle birlikte belirliyor, günümüzün popüler şarkılarını dahi sizler için hazırlıyoruz. Dj Kadir Oktay her an sizlerle.

İletişim

Kadir Oktay

  • Adres: BesiktasYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.