Dj Hava Çilingir

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Dj Hava Çilingir Genel Özellikler

 • Performans Türü

  DJ
 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Dj Hava Çilingir Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Dj Hava Çilingir Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Dj Hava Çilingir Hakkında

Düğünleri eğlenceli yapan detayların başında müzik ve organizasyon hizmetleri geliyor. Salon Selay Davet & Organizasyon ailesi olarak size en iyi daveti hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz.

Kurucumuz henüz 23 yaşındayken ortak olduğu firmamızda çeşitli organizasyonlarda koordinatörlük ve DJ’lik yaparak markamızı bugünlere taşıdı. 2004 yılında kadın bir DJ olarak “Kına gecelerine ve sadece kadınlara özel DJ!” sloganıyla sektörde ses getirmeyi başardı. Giderek taleplerin artmasıyla da düğün salonlarının yanı sıra davet sahiplerinin evinde, otellerde ve özel pek çok mekanda dj hizmeti vermeye başladı. Yaptığı kına eğlenceleriyle sektörde bir anda en çok tercih edilen DJ’ler arasında yerini aldı.

Müzik aşkı ve dans tutkusu ile eğlenceyi doyasıya içinde yaşayarak işini en iyi şekilde yapan Hava Çilingir, halen ortak olduğu firmada çalışıyor. Kına gecelerinin vazgeçilmezi olarak kadın DJ hizmeti vermeye devam ediyor. Davet sahiplerine danışmanlık hizmeti de yaparak mekan, ses, ışık, organizasyon firması ve dans ekibi gibi çeşitli detaylarda yönlendirmeler sağlıyoruz.

Bizim için sizi memnun edebilmek çok önemli. Selay Organizasyon olarak sizinle önce bir araya geliyor ve tanışıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi uzun uzun tüm detaylarıyla konuşuyoruz. Hizmet içeriklerimiz ve çalışmalarımız hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Hayalinize en uygun ortamı hatta birebir aynısını yaratacak şekilde hazırlıklarımızı tamamlıyoruz.

Davet mekanınıza saatler önce gelerek gereken tüm ses, sahne ve ışık sistemlerini kontrol ediyor, ayarlamaları yapıyoruz. Etkinlik türüne ve performans süremize göre ücretlerimiz değişiyor. Hakkımızda daha detaylı bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

Ataşehir müzik eğlence grupları arasında yer alan organizasyon ve müzik firmamıza sayfanın üst kısmında bulunan bilgilerimizi kullanarak ulaşabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

  26 yıllık tecrübesi ile eğlence sektöründe profesyonel bayan dj. Türkiye’de bir... devamı 

İletişim

 • Adres:

  İçerenköy Mah. Alanaldı Cad. Erengazi sok. No: 8 Ataşehir - İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dj Hava Çilingir Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.