Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

L&.

Lale

Düğün Tarihi: 28.08.2016


Merhaba Coşkun bey düğün kelimenin tam anlamıyla harika geçti. Bütün misafirlerimiz çok çok eğlendi ve şahane müziklere hayran kaldılar.Biz ise yağmurun elleri' ni ile başlattığınız dakikayla tavan yapan ince düşünceliğinizi,mesleğinizdeki mükemmelliği ve hele de insan olarak bize hissettiğiniz... devamı 

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-10.000 TL

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Konsept Müzikler

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  5 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri Hakkında

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri ailesi olarak müziğin evrensel dünyasında size bir melodi kadar yakın olmak amaçlı burada bulunuyoruz!

Amacımız sizin en değerli günlerinizde başta tabii ki size ve değerli misafirlerinize unutamayacağınız ve daima hafızalarınızda yer edinecek bir hizmet sunmak. Sevdiklerinizle bir arada kaliteli zaman geçirmenizi sağlıyoruz. Firma sahibimiz DJ Coşkun Gürsel 30 seneyi aşkın süredir hem müzisyen hem de DJ olarak müzik sektöründe yer alıyor. Eğlence sektöründe yer alan birçok hatırı sayılır mekanda Coşkun Bey hala DJ performansı sergiliyor.

Profesyonelliğin getirdiği koşullar içerisinde sizin istek ve arzularınızı en yüksek seviyede yerine getirmek bizim en büyük hedefimiz. Yaptığımız her organizasyonun bir parçası olmak yerine organizasyonun sahibi olarak çalışıyoruz. Yapılacak organizasyonda görevlerimizi sanatsal açıdan yerine getiriyoruz. Her kesimi ve yaş guruplarını memnun edecek bir hizmet sunuyoruz.

Müziğimizle iletişim kurarken, bir yandan da sizi farklı dünyalarda dolaştırabilmeyi amaçlıyoruz. Geçmişten günümüze güzel bir zaman yolculuğu yaptırıyoruz. Çok geniş bir müzik arşivine sahibiz. Sağladığımız müzik ziyafetinde her dilden tarz ve melodilerle gecenizi unutulmaz kılıyoruz. Hem eğlendiriyor hem de eğleniyoruz.

Sizler sunduğumuz hizmet yelpazemiz oldukça çeşitli. Geniş müzik arşivleri ile işinde profesyonel olan kadın ve erkek DJ’ler bünyemizde bulunuyor. Modern veya klasik enstrümanlarla duo, trio ve quartet müzisyen grupları ile karşılama, kokteyl ve yemek müzikleri yapıyoruz. 3+1’den 7+1’e kadar geniş bir orkestra ile performans hizmeti sunuyoruz. Fasıl gruplarımız enstrümantal veya solistli şekilde değişkenlik gösteriyor. Düğünleri daha neşeli kılan Balkan Bandosu eşliğinde evden gelin alma, pasta kesimi ve çıkış anlarında hizmet verebiliyoruz. Perküsyon, keman, saksafon ve trompet şovlarımızla gecenizi renklendiriyoruz. Tabii ki başta DJ performansı olmasıyla birlikte saksafon, keman ve trompet performans şovları da sergiliyoruz. İsteğinize bağlı olarak davetinize renk katması için görsel ışık şovları da düzenleyebiliyoruz.

Tüm bu anlattıklarımızı ve daha fazlasını deneyimleyebilmek için tek yapmanız gereken bize teklifte bulunmak. Biz de en kısa sürede sizinle irtibata geçiyor ve toplantı zamanını kararlaştırıyoruz. Böylelikle organizasyonunuzu en iyi şekilde yapabilmek adına bir an önce harekete geçiyoruz.

Üsküdar canlı müzik grupları arasında yer alan firmamıza ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  coskun@coskungursel.com

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri Yol Haritası

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri Yorumları (6)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

LA

Lale

Düğün Tarihi: 28.08.2016


Merhaba Coşkun bey düğün kelimenin tam anlamıyla harika geçti. Bütün misafirlerimiz çok çok eğlendi ve şahane müziklere hayran kaldılar.Biz ise yağmurun elleri' ni ile başlattığınız dakikayla tavan yapan ince düşünceliğinizi,mesleğinizdeki mükemmelliği ve hele de insan olarak bize hissettiğiniz... devamı 

M&B

Müge & Burak

Düğün Tarihi: 18.02.2017


Öncelikle koordinasyon toplantısında bizi rahatlatan konuşmanız için teşekkürle başlamak isterim.Devamı anlatılamaz yaşanması gerekir. Bizim latin müzik sevdiğimiz doğrudur ama sizin latin müzikleriniz türkçe rocklarınız harika idi eşimle bu gece bitmesin diye dua ettik her şey için çok teşekkür... devamı 

Ç&.

Çağla

Düğün Tarihi: 02.02.2017


Merhaba
İlk baştan kınaya hangi kıyafetlerle çıkacaksınız sorunuza çok şaşırmıştım ama ışıkların kıyafetimi ortaya çıkarması için hazırlanacağını duyunca ayrı bir heyecan duydum.
Bunun yanı sıra müzikleriniz ve bizim isteğimiz doğrultusundaki balkan müzikleriniz gerçekten muhteşemdi....
devamı 

Ç&M

Çağla & Murat

Düğün Tarihi: 21.01.2017


Coşkun Bey Nikah yemeği gibi düşünüp te kendimizi bir çılgınlar gibi eğleneceğimiz partide bulacağımız hiç düşünmemiştik. Müziklerinizle muhteşem bir gece yaşattınız çok teşekkür ederiz.

B&H

Burcu & Hali̇l

Düğün Tarihi: 25.12.2016


Coşkun Bey özellikle yemek müzikleriniz ve akabinde eğlenceye yönelik arşiviniz sizin bu konudaki profesyonelliğinizin bir göstergesi. Gerçekten inanamayacağımız bir düğün odu çok teşekkür ederiz.

Y&Ö

Yağmur & Özür

Düğün Tarihi: 06.10.2016


Çoşkun bey tekrardan çok teşekkür ederiz.Çok keyif aldık hatta size daha fazla vakit ayırmadığımız için kendimize kızdık. Keşke orkestra programını daha az yapsada siz daha fazla çalsaydınız.Her şey o kadar güzeldi ki tekrar tekrar teşekkür ediyoruz.: ))

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.