Müzik İstanbul

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri

  • Min. Fiyat
    20.000-30.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Lale

Düğün Tarihi: 28.08.2016

Merhaba Coşkun bey düğün kelimenin tam anlamıyla harika geçti. Bütün misafirlerimiz çok çok eğlendi ve şahane müziklere hayran kaldılar.Biz ise yağmurun elleri' ni ile başlattığınız dakikayla tavan yapan ince düşünceliğinizi,mesleğinizdeki mükemmelliği ve hele de insan olarak bize hissettiğiniz... devam 

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Konsept Müzikler

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri düğün müziği fiyatları ne kadar?

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri düğün müziği minimum fiyatı 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri performans öncesi hazırlığı 5 saat sürmektedir.

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri ile 1 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri açılışlar, doğum günü, nişan, piknik, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, baby shower, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, parti organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri şehir dışında hizmet veriyor.

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri hangi ek hizmetleri sunuyor?

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri şu ek hizmetleri sunuyor: "şarkı listesi oluşturma, düğün öncesi planlama toplantısı, konsepte uygun kostüm, şehir dışında hizmet, i̇nteraktif sahne performansı, ekipman, açık havada performans, ses, işık, truss ve sahne sistemleri".

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri Hakkında

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri ailesi olarak müziğin evrensel dünyasında size bir melodi kadar yakın olmak amaçlı burada bulunuyoruz!

Amacımız sizin en değerli günlerinizde başta tabii ki size ve değerli misafirlerinize unutamayacağınız ve daima hafızalarınızda yer edinecek bir hizmet sunmak. Sevdiklerinizle bir arada kaliteli zaman geçirmenizi sağlıyoruz. Firma sahibimiz DJ Coşkun Gürsel 30 seneyi aşkın süredir hem müzisyen hem de DJ olarak müzik sektöründe yer alıyor. Eğlence sektöründe yer alan birçok hatırı sayılır mekanda Coşkun Bey hala DJ performansı sergiliyor.

Profesyonelliğin getirdiği koşullar içerisinde sizin istek ve arzularınızı en yüksek seviyede yerine getirmek bizim en büyük hedefimiz. Yaptığımız her organizasyonun bir parçası olmak yerine organizasyonun sahibi olarak çalışıyoruz. Yapılacak organizasyonda görevlerimizi sanatsal açıdan yerine getiriyoruz. Her kesimi ve yaş guruplarını memnun edecek bir hizmet sunuyoruz.

Müziğimizle iletişim kurarken, bir yandan da sizi farklı dünyalarda dolaştırabilmeyi amaçlıyoruz. Geçmişten günümüze güzel bir zaman yolculuğu yaptırıyoruz. Çok geniş bir müzik arşivine sahibiz. Sağladığımız müzik ziyafetinde her dilden tarz ve melodilerle gecenizi unutulmaz kılıyoruz. Hem eğlendiriyor hem de eğleniyoruz.

Sizler sunduğumuz hizmet yelpazemiz oldukça çeşitli. Geniş müzik arşivleri ile işinde profesyonel olan kadın ve erkek DJ’ler bünyemizde bulunuyor. Modern veya klasik enstrümanlarla duo, trio ve quartet müzisyen grupları ile karşılama, kokteyl ve yemek müzikleri yapıyoruz. 3+1’den 7+1’e kadar geniş bir orkestra ile performans hizmeti sunuyoruz. Fasıl gruplarımız enstrümantal veya solistli şekilde değişkenlik gösteriyor. Düğünleri daha neşeli kılan Balkan Bandosu eşliğinde evden gelin alma, pasta kesimi ve çıkış anlarında hizmet verebiliyoruz. Perküsyon, keman, saksafon ve trompet şovlarımızla gecenizi renklendiriyoruz. Tabii ki başta DJ performansı olmasıyla birlikte saksafon, keman ve trompet performans şovları da sergiliyoruz. İsteğinize bağlı olarak davetinize renk katması için görsel ışık şovları da düzenleyebiliyoruz.

Tüm bu anlattıklarımızı ve daha fazlasını deneyimleyebilmek için tek yapmanız gereken bize teklifte bulunmak. Biz de en kısa sürede sizinle irtibata geçiyor ve toplantı zamanını kararlaştırıyoruz. Böylelikle organizasyonunuzu en iyi şekilde yapabilmek adına bir an önce harekete geçiyoruz.

Üsküdar canlı müzik grupları arasında yer alan firmamıza ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    coskun@coskungursel.com

  • Haritadaki Konumu

    Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri Yol Haritası

Coşkun Gürsel Dj Ses Işık Hizmetleri Yorumları (6)

Lale

Düğün Tarihi: 28.08.2016

Merhaba Coşkun bey düğün kelimenin tam anlamıyla harika geçti. Bütün misafirlerimiz çok çok eğlendi ve şahane müziklere hayran kaldılar.Biz ise yağmurun elleri' ni ile başlattığınız dakikayla tavan yapan ince düşünceliğinizi,mesleğinizdeki mükemmelliği ve hele de insan olarak bize hissettiğiniz... devam 

Müge & Burak

Düğün Tarihi: 18.02.2017

Öncelikle koordinasyon toplantısında bizi rahatlatan konuşmanız için teşekkürle başlamak isterim.Devamı anlatılamaz yaşanması gerekir. Bizim latin müzik sevdiğimiz doğrudur ama sizin latin müzikleriniz türkçe rocklarınız harika idi eşimle bu gece bitmesin diye dua ettik her şey için çok teşekkür... devam 

Çağla

Düğün Tarihi: 02.02.2017

Merhaba
İlk baştan kınaya hangi kıyafetlerle çıkacaksınız sorunuza çok şaşırmıştım ama ışıkların kıyafetimi ortaya çıkarması için hazırlanacağını duyunca ayrı bir heyecan duydum.
Bunun yanı sıra müzikleriniz ve bizim isteğimiz doğrultusundaki balkan müzikleriniz gerçekten muhteşemdi....
devam 

Çağla & Murat

Düğün Tarihi: 21.01.2017

Coşkun Bey Nikah yemeği gibi düşünüp te kendimizi bir çılgınlar gibi eğleneceğimiz partide bulacağımız hiç düşünmemiştik. Müziklerinizle muhteşem bir gece yaşattınız çok teşekkür ederiz.

Burcu & Halil

Düğün Tarihi: 25.12.2016

Coşkun Bey özellikle yemek müzikleriniz ve akabinde eğlenceye yönelik arşiviniz sizin bu konudaki profesyonelliğinizin bir göstergesi. Gerçekten inanamayacağımız bir düğün odu çok teşekkür ederiz.

Yağmur & Özür

Düğün Tarihi: 06.10.2016

Çoşkun bey tekrardan çok teşekkür ederiz.Çok keyif aldık hatta size daha fazla vakit ayırmadığımız için kendimize kızdık. Keşke orkestra programını daha az yapsada siz daha fazla çalsaydınız.Her şey o kadar güzeldi ki tekrar tekrar teşekkür ediyoruz.: ))

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.