Müzik İstanbul

Carnaval Turco

  • Min. Fiyat
    40.000-50.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Deniz & Yılmaz

Düğün Tarihi: 12.09.2015

Bir arkadaşımdan duyup düğünümüz için kendileriyle çalışmıştık. Çok enerjik ve neşelilerdi, biz de düğün stresimizi kendileri sahneye çıktıktan sonra attık. Evlenen arkadaşlarımdan ve akrabalarımdan da çok beğenip kendileriyle çalışanlar oldu. Çok ilgililer, araştırmanızı ve görüşmenizi tavsiye... devam 

Carnaval Turco Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
40.000-50.000 TL

Carnaval Turco Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon Düğün Bandosu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Balkan Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce İspanyolca İtalyanca
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Caz/Blues Konsept Müzikler

Carnaval Turco Sıkça Sorulan Sorular

Carnaval Turco düğün müziği fiyatları ne kadar?

Carnaval Turco düğün müziği minimum fiyatı 40.000-50.000 TL aralığından başlamaktadır.

Carnaval Turco fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Carnaval Turco fiyatlandırmayı performans süresine göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Carnaval Turco performans süresi ne kadar?

Carnaval Turco performans süresi 1 saat olarak öne çıkmaktadır.

Carnaval Turco performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Carnaval Turco performans öncesi hazırlığı 1 saat sürmektedir.

Carnaval Turco ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Carnaval Turco ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Carnaval Turco hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Carnaval Turco davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, nişan, mezuniyet törenleri, doğum günü, bayi toplantısı, açılışlar, piknik, baby shower, parti, sünnet düğünü organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Carnaval Turco kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Carnaval Turco düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Carnaval Turco şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Carnaval Turco şehir dışında hizmet veriyor.

Carnaval Turco hangi ek hizmetleri sunuyor?

Carnaval Turco şu ek hizmetleri sunuyor: "i̇nteraktif sahne performansı, açık havada performans, düğün öncesi planlama toplantısı, şehir dışında hizmet, konsepte uygun kostüm, dans grupları, ekipman, şarkı listesi oluşturma".

Carnaval Turco Hakkında

Eğlenmek isteyen tüm çiftlere memnuniyetle hizmet etmeye hazırız. Carnaval Turco ailesi olarak İstanbul Kadıköy’ün en seçkin semtlerinden biri olan Suadiye’de bulunuyoruz. Birbirinden özel davetlerde eğlencenizi katlayacak sahne performanslarına imza atıyoruz. Siz de rüyalarınızın ötesinde bir gece yaşamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Bugüne kadar çok sayıda davete katılmış bir müzik grubuyuz. Özellikle de düğünler en sevdiğimiz partiler arasında yer alıyor. Sizin için özenle seçtiğimiz müzik repertuvarımızı memnuniyetle seslendirirken eğlendiğinizi görmek bizim için paha biçilemez bir duygu. Davetinizden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir düğün hayal ettiğinizi ayrıntılı şekilde konuşuyoruz. Carnaval Turco videolarımızı da göstererek katıldığımız düğünlerin nasıl geçtiğini görmenizi istiyoruz. Tamamen içinize sinen ve beklentilerinizi karşılayan bir davet akışı oluşturuyoruz.

Davul şov, ses ve ışık sistemlerinin kurulumu, orkestra, DJ performansı ve tüm ekipmanın temini de hizmetlerimiz içinde yer alıyor. Minimum fiyatımız sahnede kalma süremize ve sağladığımız hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösteriyor. Görüşmemiz esnasında fiyatımız konusunda sizi bilgilendiriyoruz. Bizi davetinizden ortalama bir hafta gibi bir süre önceden aramanızı rica ediyoruz.

Açık hava performansları, konserler ve şehir dışı programlarını da rahatlıkla düzenleyebiliyoruz. Etkinlik öncesi düğün mekanınıza geliyoruz. Yaklaşık bir saat içinde her şeyimizle eksiksiz hazır oluyoruz. Repertuvarımız içerisinde yeni çıkan son moda parçalar, unutulmayan nostaljik şarkılar ve enstrümantal müzikler bulunuyor. Karma bir program olarak tüm şarkıları size sunuyoruz. Evlenmeyi düşünen bütün çiftlere şimdiden mutluluklar diliyor, eğlenmek isteyen herkesin yanında olduğumuzu da mutlaka hatırlatmak istiyoruz!

Suadiye canlı müzik grupları arasında yer alan orkestramızı organizasyonunuzda görmek isterseniz, sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Suadiye, Kadıköy

  • Haritadaki Konumu

    Carnaval Turco Yol Haritası

Carnaval Turco Yorumları (5)

Deniz & Yılmaz

Düğün Tarihi: 12.09.2015

Bir arkadaşımdan duyup düğünümüz için kendileriyle çalışmıştık. Çok enerjik ve neşelilerdi, biz de düğün stresimizi kendileri sahneye çıktıktan sonra attık. Evlenen arkadaşlarımdan ve akrabalarımdan da çok beğenip kendileriyle çalışanlar oldu. Çok ilgililer, araştırmanızı ve görüşmenizi tavsiye... devam 

Tuba & Kerem

Düğün Tarihi: 06.05.2017

Arkadaşımın düğününde tanıştım Carnaval Turco ile çok enerjikler düğünün havasını değiştirdiler en başta kendileri eğleniyor istemsiz olarak sambanın ritmine ayak uyduruyorsunuz ve klasik düğününüz olmasını istemiyorsanız fark yaratmak istiyorsanız kesinlikle Carnaval Turco ;)

Ceren & Yiğit

Düğün Tarihi: 25.02.2017

Düğün yemeğimizdeki performansları sonrasında evlilik hazırlığındaki tüm arkadaşlarım bu ekibi sordu. Asık suratları, yorgun masaları canlandırmak için birebir. Sıradan bir düğün istemeyen çiftler mutlaka tercih etmeli.

Tuğçe & Mithat

Düğün Tarihi: 30.07.2016

Carnaval Turcoyu sosyal medyadan görüp web sitesinden iletişime geçmiştik. Düğünümüz de bu kadar eğlenebileceğimizi tahmin etmezdim. Enerjisi,kaliteli profesyonel ekibi ve müziği ile yerimizde duramadık. Herkes ritme kendini ister istemez kaptırıyor. Düğünümü sıradanlıktan uzaklaştıran Carnaval... devam 

Mihriban & Bekir

Düğün Tarihi: 26.06.2015

İnanılmaz enerjik ve dinamik bir samba ekibi.arkadaşımın düğününde denk gelip kendi düğünümüze dahil etmiştik ve bundan hiç pişman olmadık.sıradan düğünler size göre değil ise herkese tavsiye ederim.iyiki varsın carnaval

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.