Carnaval

E-posta Gönder

 • Ataşehir, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Carnaval Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Carnaval Genel Özellikler

 • Performans Türü

  DJ, Orkestra, Solo Enstrüman, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Klasik

Carnaval Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Carnaval Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler

Tüm Sorular

Carnaval Hakkında

10 yıllık tecrübemizle organizasyonlarınıza eğlence katmak için buradayız. Şimdiye kadar birçok başarılı işlere imza atmış ekibimizle sizlere en kaliteli hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz. Çiftlerimize ve yaptığımız işe büyük saygı gösteriyoruz. Bu anlayışımız da sektöründe önce gelen firmalarından biri olmamızı sağlıyor. Süreç boyunca her şeyi A'dan Z'ye planlayıp takip ediyor, size hayallerinizdeki organizasyonu yaşatmak için titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Hangi hizmetleri verdiğimizi merak ediyor musunuz?

''Orkestra Moonlight'' isimli ekibimiz ile organizasyonlarınızda eğlenceye doyacaksınız. Profesyonel solist ve müzisyenlerden oluşan bu ekip en sevdiğiniz şarkıları söylemekten büyük keyif alıyoruz. İsterseniz davet ve etkinliklerinizden önce detaylı akış planı ve müzik listesi de hazırlayabiliyorsunuz.

Belki de düğününüzün en önemli detayı mekan süslemesi için de sizi yardımcı olabiliyoruz. Bu aşamanın işimizin en kreatif ve keyifli bölümünü oluşturduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Mekanınızın dekorasyonunda tarzınızı yansıtan detaylar, en güzel renkler ve aksesuarları kullanmayı çok seviyoruz ve elimizden geldiğince özel isteklerinizi de yerine getiriyoruz.

Düğün mekanınızda ses ve şık sistemleri yetersizse; ses, ışık ve truss kurulumlarını eğitimli teknik personelimiz ile yapıyoruz. Üstelik kendimize ait ekipmanlarımız ile ekonomik bütçeler sunarak. Bu hizmetimiz sayesinde ekipman temini için başka firma aramak ile zaman kaybetmiyorsunuz.

Hizmetlerimiz bitti mi? Tabii ki ‘’Hayır!’’ Bu saydığımız olanaklara ek olarak; kına organizasyonu, sünnet düğün organizasyonu, davetiye tasarımı ve dağıtımı, çadır temini ve süslemesi, mezuniyet törenleri organizasyonu, davul ve keman şov, sanatçı temini ve organizasyonu, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerimizle tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız!

İstanbul düğün orkestra fiyatlarımızı öğrenmek ve hakkımızda daha fazla bilgi almak için; sayfanın üst kısmında yer alan ‘Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Mahallesi Sedef Caddesi 31 Sokak Ataşehir Residence A Blok Kat:7 Daire:32 Ataşehir/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.