Bandolina

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Fatih, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Düğün Bandosu
 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Balkan, Grek, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Diğer

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 1 saatten az
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Okandora Wedding & Event Team
44 36 8

Sarıyer

Okandora Wedding & Event Team

2.000-3.000 TL
Bando İstanbul
19 13 14

Eyüp

Bando İstanbul

1.000 TL'den az

Hakkında

Davetlerinizi eğlenceli hale getirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise Bandolina size hizmet vermeye hazır!

Bandolina isimli bando takımımız tamamı alanında eğitimli müzisyenlerden oluşan bir orkestra. Takımımız, nefesli ve vurmalı enstürmanistlerle sekiz kişiden başlayarak 30 ila 40 kişiye kadar çıkabilen bir ekiple hizmet veriyor. Düğünlerinizin konseptine özel kıyafetler giyiyor, ışıklı davullar ve görsel anlamda şölen yaratacak aksesuarlarla izleyici kitleye unutulmaz bir performans sergiliyoruz.

Organizasyonun içeriğine göre en seçkin repertuvarlarımızla hizmet veriyoruz. Bizim için müşteri memnuniyetini her zaman ön planda. Sizi mutlu edecek bir performansa imza atmak için özenle çalışıyoruz. Prensibimiz her daim kaliteden ödün vermeden çalışmak. Çözüm ortaklarımız ile i iş birliği içerisinde hareket ediyoruz. Organizasyon sahibine içerik olarak yaratıcı ve bütçe anlamında hesaplı uygulamalar sunuyoruz. Cebinizi yakmadan size en iyi müzikal hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Mevcut şartları gayet doğru bir şekilde değerlendirerek eğlencenizi bambaşka boyutlara taşıyoruz. Sizin ve konuklarınızın eğlencenizde mutlu olması bizim için başarı demek.

Davetinizden önce sizinle bir ön görüşme yapıyoruz. Hangi şarkıların eğlencenizde çalmasını istediğinizi öğreniyoruz. Gelin alma, pasta kesimi, takı merasimi ve el çiçeği atma gibi ritüellerin akış planını birlikte oluşturuyoruz. Daha önce katıldığımız davetlerde sunduğumuz hizmetler hakkında size bilgi veriyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Sorunsuz bir ses hizmeti almanızı sağlıyoruz. Bizimle çalışırken oldukça mutlu olmanızı ve doyasıya eğlenmenizi istiyoruz. Pop parçalar ve oyun havaları ağırlıklı bir hizmet sunsak da isteğinize göre repertuvarımızı genişletebiliyoruz.

İstanbul bando ekibi kiralama araştırmanız esnasında karşınızda bizi gördüyseniz, çok şanlısınız demektir. Fatih merkezli bando takımımızla iletişime geçmek için sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Nazmi Velet

 • Adres: FatihYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!