Bandolina

E-posta Gönder

  • Fatih, İstanbul.

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Bandolina Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500-5.000 TL

Bandolina Genel Özellikler

Performans Türü
Düğün Bandosu
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Balkan Grek Diğer
Repertuar Dilleri
Türkçe
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Konsept Müzikler

Bandolina Özellikler

Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm

Bandolina Sıkça Sorulan Sorular

Bandolina düğün müziği fiyatları ne kadar?

Bandolina düğün müziği minimum fiyatı 2.500-5.000 TL aralığından başlamaktadır.


Bandolina fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Bandolina fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.


Bandolina performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Bandolina performans öncesi hazırlığı 1 saatten az sürmektedir.


Bandolina ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Bandolina ile 1 hafta önce iletişime geçmeliyiz.


Bandolina hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Bandolina parti, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü, nişan, piknik, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, açılışlar, davet ve resepsiyon organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.


Bandolina şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Bandolina şehir dışında hizmet veriyor.


Bandolina hangi ek hizmetleri sunuyor?

Bandolina şu ek hizmetleri sunuyor: "açık havada performans, konsepte uygun kostüm, şarkı listesi oluşturma, i̇nteraktif sahne performansı, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama toplantısı, ekipman".

Tüm Sorular

Bandolina Hakkında

Davetlerinizi eğlenceli hale getirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise Bandolina size hizmet vermeye hazır!

Bandolina isimli bando takımımız tamamı alanında eğitimli müzisyenlerden oluşan bir orkestra. Takımımız, nefesli ve vurmalı enstürmanistlerle sekiz kişiden başlayarak 30 ila 40 kişiye kadar çıkabilen bir ekiple hizmet veriyor. Düğünlerinizin konseptine özel kıyafetler giyiyor, ışıklı davullar ve görsel anlamda şölen yaratacak aksesuarlarla izleyici kitleye unutulmaz bir performans sergiliyoruz.

Organizasyonun içeriğine göre en seçkin repertuvarlarımızla hizmet veriyoruz. Bizim için müşteri memnuniyetini her zaman ön planda. Sizi mutlu edecek bir performansa imza atmak için özenle çalışıyoruz. Prensibimiz her daim kaliteden ödün vermeden çalışmak. Çözüm ortaklarımız ile i iş birliği içerisinde hareket ediyoruz. Organizasyon sahibine içerik olarak yaratıcı ve bütçe anlamında hesaplı uygulamalar sunuyoruz. Cebinizi yakmadan size en iyi müzikal hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Mevcut şartları gayet doğru bir şekilde değerlendirerek eğlencenizi bambaşka boyutlara taşıyoruz. Sizin ve konuklarınızın eğlencenizde mutlu olması bizim için başarı demek.

Davetinizden önce sizinle bir ön görüşme yapıyoruz. Hangi şarkıların eğlencenizde çalmasını istediğinizi öğreniyoruz. Gelin alma, pasta kesimi, takı merasimi ve el çiçeği atma gibi ritüellerin akış planını birlikte oluşturuyoruz. Daha önce katıldığımız davetlerde sunduğumuz hizmetler hakkında size bilgi veriyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Sorunsuz bir ses hizmeti almanızı sağlıyoruz. Bizimle çalışırken oldukça mutlu olmanızı ve doyasıya eğlenmenizi istiyoruz. Pop parçalar ve oyun havaları ağırlıklı bir hizmet sunsak da isteğinize göre repertuvarımızı genişletebiliyoruz.

İstanbul bando ekibi kiralama araştırmanız esnasında karşınızda bizi gördüyseniz, çok şanlısınız demektir. Fatih merkezli bando takımımızla iletişime geçmek için sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.