Arya Sailing Events

E-posta Gönder

 • Sarıyer, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Arya Sailing Events Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Arya Sailing Events Genel Özellikler

 • Performans Türü

  DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar)
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Caz/Blues, Hip Hop

Arya Sailing Events Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Arya Sailing Events Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Arya Sailing Events Hakkında

Arya Sailing Event olarak çok uzun yıllardır davet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, kurumsal etkinlikler, söz ve nişan merasimleri, kokteyller, partiler, özel davetler ve aklınıza gelebilecek her organizasyon türü için hizmet veriyoruz. Eğer bu yazıyı “düğün için orkestra İstanbul’da kimden sorulur?” düşüncesiyle okuyorsanız doğru yerdesiniz. Her zevke hitap edebilen müzik ziyafetleri ve geniş repertuvarlar ile sizi doyasıya eğlendirebileceğimizden emin olabilirsiniz. Canlı müzik veya DJ performansı, caz grupları, pop müzik grupları, trio karşılama grubu, fasıl ekipleri, etnik gruplar gibi pek çok türde seçenek sunuyoruz.

Çok yönlü bir firma olduğumuz için hizmetlerimiz ve faaliyet gösterdiğimiz alanlar saymakla bitmez. Bu sebeple sayabildiğimiz kadarından biraz bahsederek düğün planlama sürecinde size müzik dışında da yardımı olabileceğimiz konuları aktarmak isteriz. Örneğin; davetinizi düzenleyecek farklı bir alan ve mekan arayışındaysanız tekne düğünü gibi muhteşem bir fırsat sunabiliriz. Lezzetli ve şık sunumlu yemekler için catering hizmeti, en mutlu anların ölümsüzleştirilmesi için fotoğraf ve video çekimi, etkinlik organizasyonu, eğlencenin dozunu artırmak için dans sanatçıları, karşılama için hostes, hizmet ve servis için garson, güvenlik ve şık bir davet için ise dekorasyon ve konsept hazırlıkları konusunda destek olabiliyoruz.

Arya Sailing Event olarak daha detaylı hizmet bilgilerimize ulaşmak ve bizimle iletişime geçmek isterseniz sayfanın sağ tarafındaki formu eksiksiz şekilde doldurmanız ve alttaki “teklif al” butonuna tıklamanız yeterli. Bu sayede hem ilk iletişimimizi başlatmış hem de İstanbul düğün orkestra fiyatlarımızı öğrenmiş olursunuz. Bir çift olarak hayatınızın en mutlu gününde sizinle birlikte olmak ve heyecanınızı paylaşarak eğlenmenizi sağlamayı çok isteriz. Seçiminiz nereden yana olur olsun ömür boyu mutluluklar sizin olsun.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.