Albatros Orkestrası

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Albatros Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  20.000-25.000 TL

Albatros Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Grek, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Caz/Blues, Hip Hop

Albatros Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Albatros Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Albatros Orkestrası Hakkında

Yaşamınızın en mutlu günlerinde şahane bir orkestra ile çalışmak isterseniz, Albatros Orkestrası ailesi olarak size hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Düğün, kına gecesi, nişan, bekarlığa veda partisi, doğum günleri, kurumsal etkinlikler, açılışlar ve aklınıza gelen tüm özel organizasyonlarda sahne alıyoruz. Beklentilerinize uygun bir müzikal hizmet sunarak sizi memnun ediyoruz. Siz de en iyisini hak ettiğinizi düşünüyorsanız, bizimle çalışabilirsiniz.

“Orkestra Albatros nerede çıkıyor?” diye soruyorsanız, size kısaca kendimizden bahsetmek isteriz. Biz İzmir müzik grupları arasında yer alan ancak tüm Türkiye’de hizmet verebilen bir grubuz. O nedenle İstanbul’da olsanız bile bizimle çalışabilirsiniz. Davetinizde seve seve sahne alırız. İstenilen konsept doğrultusunda hizmet sunan bir orkestrayız. Tüm müzik türlerinde hizmet verebiliyoruz. Düğününüzden önce sizinle detayları ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Planlamaları birlikte yapıyoruz.

İstenilen parçalara memnuniyetle düğününüzde yer veriyoruz. Zevkle seslendiriyoruz. Çeşitli sahne şovlarımızla da kutlamanıza renk katıyoruz. İsteğinize bağlı olarak sahne gösterilerimizi düğünlerinizde yapabiliriz. Hem size hem de konuklarınıza eşsiz ve hoş dakikalar yaşatmayı amaçlıyoruz. Bir organizasyonu güzelleştirecek tüm müzikal hizmeti size sunuyoruz. Salona giriş anından ilk dans müziğinize ve hatta pasta kesimine kadar tüm anlarda istediğiniz parçaları seslendiriyoruz. Sunduğumuz çoklu hizmetlerin sizi memnun edeceğine eminiz.

Albatros Müzik Grubu olarak bugüne kadar çok sayıda etkinlikte görev almayı başardık. Aldığımız olumlu geri dönüşler ise işimizde ne kadar iyi olduğumuzun en büyük kanıtları niteliğinde. Siz de beklentilerinizin ötesinde bir düğünle dünyaevine girmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

İstanbul müzik grupları arasında düğününüzde sahne alması için bir orkestra tercihinde bulunacaksanız, mutlaka bizi de değerlendirmelisiniz. Firmamıza ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  İstanbul, İzmir, Bursa, Denizli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Albatros Orkestrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.