Ahırkapı Roman Orkestrası

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Fatih, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Düğün Bandosu
 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz
 • Repertuar Dilleri Türkçe
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 1 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Önerilen Firmalar

Okandora Wedding & Event Team
47 37 8

Sarıyer

Okandora Wedding & Event Team

2.000-3.000 TL
Bando İstanbul
19 13 14

Eyüp

Bando İstanbul

1.000 TL'den az

Hakkında

Eğlencenin asla bitmeyeceği her geçen dakika daha artacağı bir düğün orkestrası istiyorsanız sizi Ahırkapı Roman Orkestrası ile tanıştıralım.

Uzun yıllardır müzik sektöründe varlığını sürdüren Ahırkapı Roman Orkestrası ekibimizin pek çok kişi tarafından isminin duyulmuş olacağını tahmin ediyoruz. İşini iyi yapan, müziği hayatının merkezine koymuş ve alanında profesyonel olan müzisyenlerimizin her zaman en iyisini size sunacağından şüpheniz olmasın.

Düğününüz öncesinde sizinle bir araya gelerek hem tanışıyor hem de konuşuyoruz. Özel talep ya da istekleriniz varsa bunları sizden öğreniyoruz. Salona giriş anındaki müziğinizden itibaren tüm organizasyon boyunca yanınızda olarak büyük bir keyifle müziğimizi icra ediyoruz. Repertuvar olarak oldukça geniş bir listeye sahibiz. Sahip olduğumuz tüm yetenekleri de sizin eğlenceli bir düğün organizasyonu geçirmeniz için kullanacağımızı bilmenizi istiyoruz. Sadece düğün değil, nişan, kına, sünnet, kız isteme, toplantı, davet ve kutlama gibi birçok etkinlikte de sizinle çalışarak eğlencenize neşe katıyoruz. Etkinliğiniz boyunca müzik hiç durmadan size eşlik edeceğini söylesek abartmış olmayız. Sizin ve davetlilerinizin içinden geldiği gibi dans edip eğlendiği düğününüzde unutulmayacak güzellikle hatıralar kazanacağınıza emin olabilirsiniz.

Hem eğlenceli bir gece geçirmenizi hem de canlı orkestra ile ritimlerin ahengine kendinizi kaptırmanın daha önce hiç bu kadar güzel hissettirmediğini fark edeceksiniz. Eğer siz de özel anlarınıza eşlik etmemiz için bizi tercih etmek isterseniz pişman olmayacağınıza şüpheniz olmasın. Mutlu ama bir o kadar da eğlenceli zaman geçirmek için canlı ve neşeli bir orkestra ile çalışmanın avantajlı olduğunu düşünüyoruz.

Ahırkapı Roman Orkestrası hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat tekliflerini öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Osman Dursun

 • Adres: Şükrullah Halife Sk. No:9 Cankurtaran / Fatih

Ahırkapı Roman Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!