Aegean Band - Zeytin Sanat Organizasyon

E-posta Gönder

Aegean Band - Zeytin Sanat Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Aegean Band - Zeytin Sanat Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Konsept Müzikler

Aegean Band - Zeytin Sanat Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Aegean Band - Zeytin Sanat Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Aegean Band - Zeytin Sanat Organizasyon Hakkında

Düğünleri güzelleştiren detayların başında elbette müzikal kalite geliyor. Biz de Aegean Band - Zeytin Sanat Organizasyon ailesi olarak davetlerinizi güzelleştirmek için hizmet veriyoruz. Hayallerinizin gerçek olacağı, sevdiklerinizle birlikte dans etmekten yorulacağınız bir eğlenceye hazır mısınız?

Aegean Band ekibi olarak 15 kişilik kadromuzla hizmet veren bir müzik grubuyuz. Caz standartlarını sahnede en iyi şekilde yansıtıyoruz. İtalyanca, Fransızca, İspanyolca şarkılar seslendirmemizin yanı sıra Latin müziklerini başarıyla yorumluyoruz. Aegean Band ismini son dönemde gerçekleşen prestijli davetlerde duymuş olmalısınız. Şık etkinliklerin vazgeçilmez orkestrası olarak dikkat çekiyoruz.

Eğlenceyi ve kaliteli müziği sizin için harmanlıyoruz. Coşkulu performanslarımızla yaşadığımız coğrafyanın tüm müzikal renklerini sahnemizde sergiliyoruz. Grek ve Balkan müziklerine isteğinize bağlı olarak repertuvarımız içerisinde yer veriyoruz. Tabii ki dünya müziklerinin yanı sıra Türkçe pop şarkıları da seslendiriyoruz. Geçmişten günümüze iz bırakmış tüm nostaljik eserleri ve modern folk ezgilerini müzik listemiz içerisinde görebilirsiniz.

Zeytin Sanat Organizasyon ile iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Zeytin Sanat İzmir’in kurucusu Adnan Bulu'nun koordinatörlüğünde çalışan orkestralar arasında bulunuyoruz. Sunduğumuz zengin repertuar ve şovlarla sahnede farklılık yaratıyoruz. Üstelik sadece Aegean Band’ı değil Grup Mavi, Ersin Kuşkanat, Okeanos, Grup Nüans, Ege Tayf gibi farklı tarzlarda performans sunan çok sayıda müzik grubu ve sanatçıyı da Zeytin Sanat Organizasyon’dan temin edebilirsiniz.

150 kişilik müzisyen kadrosuna sahip Zeytin Sanat Organizasyon kaliteli müzik arayanlar için başvurulacak ilk adresler arasında yer alıyor. Kurumsal bir firma yapısıyla çalışan organizasyon şirketimiz, müzikte tüm beklentilerinizi karşılayan alternatif çözümler içeriyor.

İstanbul düğün müzik grupları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka Aegean Band - Zeytin Sanat Organizasyon’u da değerlendirmelisiniz. Bize ulaşmak için sayfada bulunan bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Şehit Nevres Bulvarı No 7 Daire 4 Alsancak İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aegean Band - Zeytin Sanat Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.