Gizlilik Prensiplerimiz

Düğün.com olarak temel ilkelerimizden biri gizliliğe verdiğimiz önemdir. Amacımız, tüm kullanıcılarımız ve firmalarımız için güvenli bir site yaratabilmektedir.

Düğün.com’da doldurulan kullanıcı üyelik formları ve bilgileriniz pazarlama izni ilkeleri haricinde üçüncü kişi ve kurumlar ile paylaşılmaz. Firmalar bölümünde doldurmuş olduğunuz iletişim ve fiyat teklifi formları sadece iletişim kurulmak istenen firmaya gönderilir, diğer firmalarla ya da diğer kuruluşlar ile paylaşılmaz. Düğün.com kullanıcı veri tabanına eklenir, Düğün.com üzerinden duyurulacak kampanya ve bilgiler için saklanıp kullanılabilir. Üyelik bilgilerinizi kişisel alanınızdaki bilgilerimi düzenle kısmından değiştirebilirsiniz.

Sistemimize üye olan firmaların fotoğrafları ve özel bilgileri sadece Düğün.com veri tabanında saklanır, üçüncü kişi ve kurumlar ile paylaşılmaz. Firma tanıtım sayfasında ve firma galerilerinde yayınlanacak bilgilere ve fotoğraflara site formatına uygun olarak karar verme hakkı sadece üye firmaya aittir. Üyeliğinizin bitmesi halinde firma bilgileriniz Düğün.com veri tabanında saklanır, üçüncü kişi ve kurumlar ile paylaşılmaz. Üyelik bilgilerinizi kurumsal sitemizde yer alan firma girişi bölümünden girerek size özel hazırlanan yönetim panelinden değiştirebilirisiniz.

İnternet sitemiz üzerinden yayınlanan fotoğraflarınız Düğün.com watermark’ı ile damgalanmaktadır. Ancak, buna rağmen fotoğrafların site üzerinden çekilmesi, başka bir platformda yayınlanması ve paylaşılması ile ilgili olarak Düğün.com sorumlu tutulamaz. Bu tür bir durum ile karşılaşır iseniz yayınlanan platform ile direkt olarak bağlantıya geçmenizi öneririz.