Kulüpler/Davet Alanları Nevşehir

Hanedan Restaurant Kapadokya

0850 532 12 97
 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Küçük gruplar için uygun.
 • Tarihi atmosferiyle büyülüyor.
 • Sade süslemeler kullanıyor.
 • Ahşap zemine sahip.
 • Yüksek tavanı sayesinde ferah.
 • Menü tadımı yapılabiliyor.
 • Geniş kapasiteli otoparkı var.
 • Kolay ulaşılabilir konumda.

Hanedan Restaurant Kapadokya Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hanedan Restaurant Kapadokya Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Hanedan Restaurant Kapadokya Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Tarihi yer manzaralı

Hanedan Restaurant Kapadokya Sıkça Sorulan Sorular

Hanedan Restaurant Kapadokya düğün fiyatları ne kadar?

Hanedan Restaurant Kapadokya düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hanedan Restaurant Kapadokya düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hanedan Restaurant Kapadokya kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hanedan Restaurant Kapadokya 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Hanedan Restaurant Kapadokya düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hanedan Restaurant Kapadokya düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Hanedan Restaurant Kapadokya düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hanedan Restaurant Kapadokya düğün dışında nişan, sünnet düğünü, piknik, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, baby shower, kurumsal etkinlikler, kına, açılışlar, doğum günü ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

22:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Hanedan Restaurant Kapadokya Hakkında

Tarihi kervansaray geleneğini günümüz konforunda sürdürdüğümüz restoranımızda tarihi dokunun içerisinde bir düğün organizasyonu yaşamanız için profesyonel bir hizmet veriyoruz. 13 farklı salonumuz ile kervansaray ve Türk mutfağı geleneğini devam ettiriyoruz.

Toplam 800 kişi alabilen restoranımızdan 10 salon 40-45 kişi alabilen kapasitede. Dilerseniz nikah sonrası kutlamalarınızı bu salonlarımızda gerçekleştirebiliyorsunuz. Bir salonumuz ise 200 kişi konuk alabiliyor. Kalan 2 salonumuzda 110 kişilik bir kapasiteye sahip. Düğün organizasyonu için daha uygun olan bu salonumuzda keyifli saatler geçiriyorsunuz. Restoran olarak, lezzetli yemeklerle düğününüzü keyiflendiriyoruz.

Biraz da dekorasyonumuzdan bahsedelim. Küçük salonlarımızda genelde ahşap bir atmosfer görüyorsunuz. Eski bir handa vakit geçiriyormuş gibi hissediyorsunuz. Sandalyeler bile oldukça retro olmakla birlikte o tarihi dokuyu iliklerinize kadar fark ediyorsunuz. Uzun masalarla farklı bir konsept yarattığımız 800 kişilik salonumuzda, geleneksel bir düğün yaşamak isteyenlere de fırsat sunuyoruz. Tabii ki dilerseniz yuvarlak masalarla da farklı bir düzen yaratıyoruz. Motiflerden restoranımıza giriş kapısına kadar her detay özenle tasarlandı. Tarihe uygunluk, çevreye uyumluluk gibi birçok faktöre dikkat edildi.

Düğününün hayatınızda belki de ilk kez yaşayacağınız bir deneyim olduğunun farkındayız. O yüzden oldukça hassas davranıyoruz. Servisten mutfağa kadar buna oldukça dikkat ediyoruz. Öncesinde de sağladığımız görüşmeler sayesinde istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir program yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken ise sadece misafirleriniz ile ilgilenmek. Kim böyle bir düğün istemez ki? Günün sonunda da memnun tavırlarla restoranımızdan ayrılırsanız bizden mutlusu yok!

Eğer Hanedan Restaurant Kapadokya iletişim bilgilerine nasıl ulaşırım diyorsanız yandaki formu doldurmanız yeterli. Eksiksiz doldurmanız en önemli nokta. Aksi takdirde size geri dönüş sağlayamayabiliriz. Zaten bu süreci de tamamen ücretsiz gerçekleştiriyorsunuz. Nevşehir’de farklı bir deneyim yaşamak için yapmanız gereken çok basit. Sadece bir tık!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Telefon::

  0850 532 12 97

 • Adres::

  Çevre Yolu Göreme Yolu Kavşağı Kapadokya

 • Haritadaki Konumu

  Hanedan Restaurant Kapadokya Yol Haritası

Hanedan Restaurant Kapadokya Düğün Yorumları (1)

Ramazan

Düğün Tarihi: 23.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı

Üçhisar ve çevresinde çok fazla seçenek olmadığı için burayı tercih ettik çünkü kalabalık konuk sayımız vardı ve sığabilecek yer burasıydı.Kapalı salonu var ve 800 misafir ağırladık burada.Ordövr tabağı ve ikramlar dağıttık.Her masa ikramlardan yiyebildi yetiştirebildiler garson arkadaşlar.Menü... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.