İhtişamıyla Göz Kamaştıran Düğün Mekanı: Kaşıbeyaz Yeniköy

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:25 dakika

13.05.2022

Uzun yıllardır hizmet veren ve adını sık sık duyduğumuz Kaşıbeyaz Yeniköy’de müthiş düğünler yapıldığını biliyor muydunuz? Boğaz manzarası eşliğinde organizasyon yapabileceğiniz Kaşıbeyaz’ı sizin için inceledik. Bakalım, mekan çiftlere neler sunuyor:

Kaşıbeyaz Yeniköy

67 yıldır ağırlıklı olarak gıda sektöründe hizmet veren Kaşıbeyaz, son dönemlerde düğün organizasyonlarına da kapılarını açmaya başladı. Kaşıbeyaz Yeniköy'ün ister açık isterseniz kapalı alanında düğününüzü yapabilirsiniz. Süslemelerinden yemeklerine, manzarasından servisine kadar her detayını seveceğinizi düşünüyoruz.

Kaşıbeyaz’ın birçok şubesi bulunuyor. Ama biz size Sarıyer Yeniköy’de yer alan Kaşıbeyaz Bosphorus’tan bahsetmek istiyoruz. 21. yüzyılın esintilerini taşıyan mimari detayları ve muhteşem Boğaz manzarası ile evlenecek çiftlerin gönüllerinde taht kuruyorlar!

Kaşıbeyaz Yeniköy

Her Katı Birbirinden Şık Bir Mekan

Sarıyer Kaşıbeyaz'ın birbirinden farklı 5 katı var. Katların ve davet alanlarının detayları şu şekilde:

1. Kat: 100 kişilik

2. Kat: 120 kişilik açık ve kapalı alan

3. Kat: 120 kişilik açık, 180 kişilik kapalı alan

4. Kat (Teras): 300 kişilik açık alan

5. Kat: 170 kişilik açık alan

Alanların hiçbirinde kolon bulunmuyor. Davetlileriniz pisti ve gelin masasını rahatlıkla görebiliyor.

Bu alanlarda çiftlerin talebine göre dikdörtgen veya yuvarlak masalar kullanılabiliyor.

Önemli Bir Detay: Mekanda çiftlerin memnuniyeti için aynı gün içerisinde sadece bir organizasyon yapılıyor. Böylelikle mekanda bütün ilgi sadece sizin üzerinizde oluyor!

Kaşıbeyaz Yeniköy

Kaşıbeyaz Yeniköy’ün Mimarisini Çok Seveceksiniz

Kaşıbeyaz’ın dekorasyonu mimar Eren Youlmazer tarafından tasarlanmış. Mimar, İstanbul Boğazı’nın güzelliği ile dünü ve bugünü birleştiren bir çizgide tasarımını ortaya koymuş.

Turkuaz renginin ön plana çıktığı mekan tasarımlarıyla, davetlilere bir saray atmosferi yaşatılmaya çalışılmış. Kaşıbeyaz Tarabya’da Osmanlı motiflerini sıklıkla görüyoruz. Ayrıca mekandaki dövme üzerine krom kaplama aydınlatmaların hepsinin de el yapımı olduğunu ve özel olarak tasarlandığını belirtelim.

Kaşıbeyaz Yeniköy

Popüler Diziler Kaşıbeyaz İstanbul’da Çekiliyor

E tabii böyle güzel bir mimariye sahip olunca, dizi ve film çekimleri için de devamlı talep alıyorlar. Şu zamana kadar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Gülperi, Koca Koca Yalanlar ve Bizim Hikaye gibi birçok dizi çekimine ev sahipliği yapmışlar.

Oldukça geniş bir müşteri portföyleri var. Tarabya Kaşıbeyaz’da; siyasi isimlerden ünlü iş insanlarının toplantılarına, sektörün lider firmalarının organizasyonlarından dizi oyuncularının düğünlerine kadar birçok etkinlik gerçekleşmiş.

Kaşıbeyaz Yeniköy

Kaşıbeyaz Bosphorus Menülerinde Ne Ararsanız Var

Mekanın 4 adet menü alternatifi var. Menülerde dilediğiniz değişikliklerin tümünü yapabiliyorlar.

Yemekler organizasyon esnasında yapılıyor. Ana yemekler, maşa ile tek tek masalara profesyonel servis ekibi tarafından sunuluyor. Ayrıca davetlileriniz mekana girdiği andan itibaren hoş geldin kokteyli ile karşılanıyor.

İstanbul Kaşıbeyaz’ın vegan, vejetaryen ve diyabet gibi menü seçenekleri de bulunuyor. Mesela veganlar için sebzeli lahmacun, etsiz çiğköfte, yaprak sarma, pilav çeşitleri, püre, patates tava, salata gibi birçok yemek yapabiliyorlar.

Kaşıbeyaz Yeniköy

Çocuklu davetlileri de düşünmüşler ve onlar için de menüler oluşturmuşlar. Dilim pizza, ızgara köfte, tereyağlı pirinç pilavı, patates kızartması, dondurma / meyve tabağı, meşrubattan oluşan menülere çocuklar bayılıyor!

Davetlilerinize sunacağınız lezzetleri önceden denemek isterseniz, organizasyondan bir hafta önce mekana gidip menü tadımı yapma imkanınız da bulunuyor.

Kaşıbeyaz menü fiyatları; limitsiz meşrubat seçeneğiyle 159 TL’den, limitsiz yerli alkol seçeneğiyle ise 199 TL’den başlıyor. Menü içeriğine göre fiyatlar 10 TL artıyor. Menüye düğün pastasının dahil olmadığını da not düşelim.

Kaşıbeyaz Yeniköy

Çiftlere Özel 1+1 Hazırlık Süiti

Kaşıbeyaz Bosphorus Yeniköy’de gelin ve damada 1+1 süit hazırlık odası tahsis ediliyor. Gelinler kuaför ve makyözünü getirip burada hazırlanabiliyor.

Süitte; giyinme odası, duş ve lavabo, yemek masası, TV ünitesi, Wi-Fi, oturma grubu gibi çiftin rahat etmesini sağlayacak birçok imkan bulunuyor.

Hazırlık süitte seyyar paravan ile ayrılan 8 kişilik yemek masalı bir bölüm var. Çiftler dilerse burada aileleriyle ve yakın arkadaşlarıyla organizasyon saatine kadar vakit geçirebiliyorlar.

Kötü Hava Koşullarına Karşı Önlem Alıyorlar

Kaşıbeyaz’ın yetkilileri, çiftlerin aksilik yaşamaması için her detayı düşünüp, çözüm üretiyor. Özellikle baharda evlenecek çiftler için meteorolojiyi düzenli olarak takip ediyorlar.

Açık alanda organizasyon yapmak isteyen çiftlerin kötü hava koşullarından dolayı tedirgin olmasına gerek kalmıyor! Kaşıbeyaz Sarıyer’in buna karşı aldığı önlemler var.

Zaten mekan tüm gün sadece size ait olduğu için kapalı alanlar boşta duruyor. Beklenmedik bir hava muhalefetinde, organizasyonu alternatif olarak ayırdıkları kapalı salona hemen taşıyabiliyorlar.

Kaşıbeyaz Yeniköy

Kaşıbeyaz Varken Başka Fotoğraf Mekanına Gerek Yok

Yeniköy Kaşıbeyaz’da düğün yapan çiftler, fotoğraf çekimi için ekstra bir mekan arayışına girmiyor. Müthiş Boğaz manzarasını fon olarak kullanıp çok güzel düğün fotoğrafları çektiriyorlar. Fotoğraf çekimini de burada yaptıkları için düğüne geç kalma, trafiğe takılma gibi sorunları ortadan kaldırmış oluyorlar.

Ayrıca mekanın iç kısmındaki köşeler de fotoğraf çekimine çok uygun.

Mekanın çalıştığı bir fotoğrafçı var. Ancak çiftler talep ederse dışarıdan da fotoğrafçı getirebiliyor.

Kaşıbeyaz Yeniköy

Kaşıbeyaz’ın Öne Çıkan Diğer Özellikleri

  • Dekorasyonda da çiftlerin hayalindeki süslemeleri yapıyorlar. Önceden bir demo masa hazırlanıyor. Çiftler bu masadaki süslemelerden dilediklerini seçip, kendilerine özel konseptler oluşturabiliyor.

  • Çiftler, düğün paketlerini kendileri oluşturuyor. Tamamen taleplerine göre paketler şekilleniyor.

  • Kaşıbeyaz’ın anlaşmalı olduğu bir organizasyon firması var. Ancak dilerseniz herhangi bir cezai şart ödemeden siz de dışarıdan firma getirebiliyorsunuz. Müzik firması için de bu durum geçerli.

  • Kaşıbeyaz Bosphorus’ta after parti de yapılıyor. Yaklaşık 300 kişilik bir after parti alanları mevcut. Ayrıca düğün için bitiş saati 00:00 iken after parti için herhangi bir saat sınırlaması bulunmuyor.

  • Organizasyon günü, kapıda karşılama ekibi hazır bulunuyor.

  • Sözleşme esnasında belirttiğiniz davetli sayısından %10 daha fazla yemek servisi açılıyor. Ekstra olarak gelen davetlileriniz olursa, onların ücretlendirmesi de anlaştığınız kişi başı fiyat üzerinden yapılıyor.

Kaşıbeyaz Yeniköy

Mekanın Ödeme Seçenekleri Nasıl?

Kaşıbeyaz’la tüm detayları konuştunuz ve anlaştınız diyelim. Sözleşme esnasında belirlediğiniz toplam rakamın sadece %30’unu ödemeniz yeterli oluyor. Organizasyon tarihinden 10 gün önce bakiyenin geri kalan kısmını ödemeniz gerekiyor.

Herhangi bir erteleme veya iptal durumunda ise karşılıklı olarak imzalanan sözleşme metninde yer alan cezai hükümler uygulanıyor.

Kaşıbeyaz Yeniköy

Kaşıbeyaz İletişim Bilgileri

Kaşıbeyaz Yeniköy Telefon: 0212 963 1931

Kaşıbeyaz Adres: Yeniköy Mah. Köybaşı Cd. No: 10 Sarıyer / İstanbul

Kaşıbeyaz Yeniköy'e Nasıl Gidilir?

Kaşıbeyaz’a ulaşım gayet kolay. Özel aracıyla gelecek olan davetliler için 400 araçlık otoparkları ve vale hizmetleri bulunuyor. Otopark ücreti kişi başı 20 TL. Şimdi ulaşım detaylarına bakalım:

Özel araçla mekana ulaşım:

İstanbul Havalimanı'na uzaklığı: 41 km

Sabiha Gökçen Havalimanı'na uzaklığı: 48 km

Taksim'e uzaklığı: 19 km

Maslak’a uzaklığı: 6 km

Toplu taşıma ile ulaşım:

İETT: 42T Taksim – Bahçeköy / 25E Kabataş – Sarıyer / 40B Sarıyer – Beşiktaş

Minibüs: (Beyaz Şapkalı) Sarıyer – Baltalimanı / (Sarı Şapkalı) Beşiktaş – Tarabya

Kaşıbeyaz Yeniköy

Kaşıbeyaz fiyatları, hizmetleri, salon bilgileri ve sizinle paylaşmak istediğimiz tüm detaylar bunlardı. Eğer mekan hoşunuza gittiyse, organizasyon tarihinizden en az 2 ay öncesinde yetkililerle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Daha detaylı bilgi için de Kaşıbeyaz’ı arayabilirsiniz.

Kulüp ve Davet Alanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Vitrindeki Kulüpler/Davet Alanları Firmaları

Kulüpler/Davet Alanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap