Kaşıbeyaz Yeniköy

E-posta Gönder

 • Sarıyer, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Kaşıbeyaz Yeniköy
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Kaşıbeyaz Yeniköy Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1500 TL'den fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1500 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Kaşıbeyaz Yeniköy Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Balkon Deniz kenarında Kolonsuz salon Teras
Manzara
Boğaz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Kaşıbeyaz Yeniköy Sık Sorulan Sorular

Kaşıbeyaz Yeniköy düğün fiyatları ne kadar?

Kaşıbeyaz Yeniköy düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1500 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.Kaşıbeyaz Yeniköy düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1500 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.


Kaşıbeyaz Yeniköy kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kaşıbeyaz Yeniköy 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kaşıbeyaz Yeniköy düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kaşıbeyaz Yeniköy düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Kaşıbeyaz Yeniköy düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kaşıbeyaz Yeniköy düğün dışında davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, açılışlar, sünnet düğünü, piknik, parti, kına, nişan, kurumsal etkinlikler, baby shower, mezuniyet törenleri ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kaşıbeyaz Yeniköy Hakkında

Hayatınızdaki en özel ânı, düğününüzü şık bir mekânda gerçekleştirmek ve sevdiklerinizi İstanbul Boğaz’ının eşsiz manzarası eşliğinde karşılamak isterseniz, Kaşıbeyaz Yeniköy en doğru tercih olacaktır.
Hayatınızın en mutlu “Evet”i için hazırsanız, sizlere işletmemizden kısaca bahsetmek istiyoruz.

Boğaz’ın en özel mekânlarından biri olduğumuzu ve konumumuz ile İstanbul’un gözde mekânları arasında olduğumuzu söylemek istiyoruz. Toplamda 6 katlı bir yapıya sahibiz.

Giriş katımızda; çocuklarınız için tam donanım ve güvenlikli bir oyun alanı bulunuyor. Siz düğünün keyfini yaşarken minik misafirlerimiz de burada doyasıya eğlenebiliyorlar.

İkinci katımızda tamamen açılır – kapanır camlara sahip bir salonumuz bulunuyor. Güzel havalarda boğazın esintisini hissedebiliyor, eşsiz manzaranın tadını çıkarabiliyorsunuz.

Üçüncü katımızda; kapalı ve açık bir terasımız bulunuyor. Aynı zamanda bir de VIP salonumuzun da bulunduğu bu katımızda 40 kişilik butik organizasyonlara imza atabiliyoruz.
Dördüncü kattaki açık terasımızda ise boğazın manzarasına daha da hâkim oluyorsunuz. Her mevsimin ayrı güzel olduğu Kaşıbeyaz Yeniköy’ün tercih sebebiniz olması için birçok etken var! Sizinki hangisi?

Beşinci ve altıncı katımızda, diğer katlarımıza nazaran daha büyük organizasyonlar düzenlemek isteyen konuklarımızı ağırlayabiliyoruz. Hem düğün, kına gecesi, doğum günleri, nikâh sonrası yemeği, mezuniyet baloları gibi özel davetlere hem de iş yemekleri, seminerler, şirket toplantıları, açılışlar gibi kurumsal etkinliklere rahatlıkla imza atabiliyorsunuz.

Kaşıbeyaz Yeniköy manzarası, altı katlı yapısı, disiplinli ve tecrübeli ekibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile bu özel günü ölümsüz kılmak için en doğru yer! Düğününüz için hayal ettiğiniz ne varsa gerçekleştireceğiniz, süslemeden ışık ve ses sistemlerine, yemeklerden orkestraya kadar birçok önemli konuyu düğün danışmanlarımızla birlikte kararlaştıracağınız bir süreci sunacağımızı da belirtmek istiyoruz.

Verdiğimiz bu bilgiler ile önünüzde bir resim belirdiyse ve kendinizi o resimde hayal ediyorsanız; düğün yapacağınız mekânı buldunuz demektir! Daha çok şey öğrenmek ve Yeniköy Kaşıbeyaz fiyat listesini hakkında detaylı bilgi almak isterseniz ise sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

 • Satış Pazarlama Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Yeniköy Mahallesi, Köybaşı Cd. No:10, 34464 Sarıyer/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kaşıbeyaz Yeniköy Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.