Kulüpler/Davet Alanları İstanbul

Garden Pool

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Garden Pool Hakkında

Butik davetlerinizi, Garden Pool farkıyla gerçekleştirin! Havuz başında, üzerinden yıllar geçse de asla unutulmayacak bir günün altına imzanızı atmak, sayemizde son derece kolay. Sektör deneyimiyle ön plana çıkan personel ekibimiz, güler yüzlü ve memnuniyet odaklı yaklaşımımız bizi Büyükçekmece davet salonları arasında öne çıkartmakta. Sevdiklerinizi ve sizi ağırlamaktan, suratınızdaki o güzel tebessüme sebep olmaktan mutluluk duyarız!

Davet Alanları

Garden Pool içerisinde 1 havuz başı açık alanımız bulunmakta. 200 misafire kadar rahatlıkla ağırlayabildiğimiz bu açık alanımız, tamamen çim zeminden oluşuyor. Böylece doğal güzelliklerin ayağınıza kadar geldiğini hissediyorsunuz. Eğlencenin sonu gelmesin istiyorsanız sizin için 1 after parti alanı da ayarlıyoruz. Davet alanımızda, rahatlığın ve şıklığın bir arada olması için çabalıyoruz.

Dekorasyon

Salonumuzu her şeyden önce yuvarlak masalarla donatıyor, masalarımızın beyaz örtülerle güzel bir ahenk yakaladığından emin oluyoruz. Sonrasında tiffany model sandalyelerimizi masalarımızla eşleşecek şekilde güzelce diziyoruz. Dekorasyonumuzun nadide detaylarından olan renkli tüller, çiçekler ve balonlar da salonumuzu oldukça güzelleştiriyor. Üstelik sadece Büyükçekmece düğün salonu konseptiyle değil ayrıca nişan, sünnet, doğum günü gibi kutlamalarınızda da salonumuzu gününüze özel bir şekilde süslüyoruz.

Hizmetler

Yüksek kalite standartlarımız, bizi ön plana çıkaran özelliklerimizden bir tanesi. Dostlarınızla yarınlar yokmuşçasına eğlenmek isterseniz ses ve ışık sistemlerini uzmanlarımız sayesinde hazır hale getiriyoruz. Üstelik davetinizden önce hazırlanmak isterseniz de size özel 1 hazırlık odası temin ediyoruz. Hazırlık odamızda sevdikleriniz gelmeden önce veya kendiniz de kalabalığın içerisinde yer almadan önce tazelenebilir, dinlenebilirsiniz.

Yiyecek / İçecek

Bünyemizde davetlerinizi hem yemekli hem de yemeksiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Yemekli düzen tercih ederseniz sizin için çeşitli menüler sunuyor, içlerinden seçim yapmanız konusunda size yardımcı oluyoruz. Üstelik davetinizden evvel sizi menü tadımı için mekanımıza davet ediyoruz. Menü tadımında, davetinizde sunulacak yemekler üzerinde değişiklikler gerçekleştirebiliyorsunuz. Çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen seçeneklerimiz de bulunmakta.

Garden Pool, sunduğu hizmet çeşitliliği ve kalitesiyle son zamanların en gözde İstanbul davet mekanlarından biriyiz. Hizmetimize güveniyor, sizinle çalışmak için heyecanlanıyoruz. Davetinizi bizimle gerçekleştirmek isterseniz tek yapmanız gereken sayfadaki iletişim adreslerimizi kullanarak profesyonel ekibimizle iletişim kurmak. Hemen yanda yer alan iletişim formunu doldurarak da bize ulaşabilir, paketlerimiz konusunda en güncel bilgiyi ekibimizden edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Cad. No:159/3 Büyükçekmece/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Garden Pool Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.