Event House Haliç

0212 963 23 14

E-posta Gönder

 • Beyoğlu, İstanbul.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 1 yıllık Düğün.com üyesi

Kapasite Bilgileri

Event House Haliç
Açık Alan
Yemekli
Min. 250 - Maks. 750
Kokteyl
Min. 250 - Maks. 1000

Event House Haliç Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
350 - 500 TL

Event House Haliç Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Panaromik manzara Park manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Event House Haliç Sıkça Sorulan Sorular

Event House Haliç düğün fiyatları ne kadar?

Event House Haliç düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Event House Haliç düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.


Event House Haliç kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Event House Haliç 250 kişiden 750 kişiye kadar yemekli hizmet, 250 kişiden 1000 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Event House Haliç düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Event House Haliç düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Event House Haliç Hakkında

İstanbul, Beyoğlu düğün mekanları arasında kapılarını açan Event House Haliç açık davet alanıyla düğünlere ev sahipliği yapıyor. 2022 yılında kurulan mekanımız dinamik kır konsepti sayesinde diğer mekanlardan ayrılmayı başarıyor. Tesisimizde her türlü etkinliği düzenliyor, düğünler için çiftlere kişiselleştirilmiş hizmetlerimizle yardımcı oluyoruz. Düğüne geniş bir katılım olacaksa Event House Haliç'in büyük davet alanını beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Davet Alanları

Mekanımızda açık hava düğünü yapmayı planlayan çiftler için hizmet veriyoruz. Açık davet alanımızda 500 ila 750 kişilik bir düğün gerçekleştirebilir, en mutlu gününüzde yanınızda görmek istediğiniz herkesi düğüne davet edebilirsiniz. Son teknolojiyle üretilmiş teknik cihazlardan faydalanıyoruz. Helikopter pisti gibi lüks özelliklere sahip olan mekanımıza deniz üzerinden tekneyle de giriş yapılabiliyor.

Dekorasyon

İstanbul Avrupa Yakası düğün mekanları içinde hizmet veren Event House Haliç genç ve enerjik kır bahçesi konseptiyle çiftleri karşılıyor. Arzu ederseniz mekanımızı standart süsleme paketiyle dekore edebiliriz. Standart süslemelerden farklı bir dekorasyon istiyorsanız belirli bir ücret karşılığında bu hizmeti de sunuyoruz. Mekanımızda siz ve misafirlerinizin gönlünüzce eğlenebileceği geniş bir dans pisti de bulunuyor.

Hizmetler

Event House Haliç'te çiftlerin hayal gücüne sınırsız bir şekilde hizmet ediyoruz. Düğününüze farklı bir giriş yapmak isterseniz tekne kiralayıp mekana deniz yoluyla gelerek misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Buna ek olarak helikopter kiralayabilir, açık alanımızda yer alan helikopter pistine iniş yapabilirsiniz.Event House Haliç'te davet alanımız hayal edebildiğiniz tüm hizmetler için uygun bir yapıya sahip.

Konuklarınızı müzik eğlencesiyle ağırlamak istiyorsanız size DJ hizmetimizle yardımcı olabiliriz. Canlı müzik talep ederseniz ekstra ücret karşılığında orkestra da temin edebiliyoruz. Mekanımızda çiftin son hazırlıklarını yapması için klimalı gelin damat odası da bulunuyor. Yemekli organizasyonlar için çeşitli menüler hazırlıyor, çifte menüyü deneme şansı sunuyoruz. Organizasyon sorumlumuz da düğün öncesi ve davet sırasında size yardımcı oluyor.

Yiyecek / İçecek

İstanbul düğün mekanlarından Event House Haliç'te çiftlerin karşısına 6 farklı menü alternatifiyle çıkıyoruz. Ayrıca tüm yiyeceklerimiz gıda mühendisleri tarafından test ediliyor. Aklınızda aperatif ağırlıklı hafif bir menü ikram etmek varsa kokteyl menülerimizi önerebiliriz. Mekanımızda 2 adet kokteyl menüsü bulunuyor. Ana yemek servisi isterseniz 2 farklı tavuk menümüz veya kırmızı et menülerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.

Event House Haliç'te çiftleri farklı bir kır bahçesi deneyimi yaşamaya çağırıyor, helikopter pisti ve tekneyle giriş gibi özel hizmetler veriyoruz. Miniatürk’e yakın bir konumda bulunan mekanımıza toplu taşıma veya özel araçlarla kolayca ulaşabilir. Event House Haliç düğün fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon numarasını kullanarak bizi arayabilirsiniz. Yan taraftaki ‘Fiyat Teklifi Al’ formunu göndererek de bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0212 963 23 14
 • Adres:

  Örnektepe Mah. İmrahor Cad. No:3 - 1 Beyoğlu - İstanbul

 • Nasıl gelinir?

  Miniatürk'ün yanında , İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi ve Ticaret Üniversitesi'nin Karşısındayız.

 • E-posta

  E-posta Gönder

Event House Haliç Düğün Yorumları (3)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Zara & Cemal

Düğün Tarihi: 07.08.2022


Şehir merkezinin tam ortasında olup deniz ve ağacın buluştuğu rüya gibi bir yer kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ebrar & Aki̇f

Düğün Tarihi: 25.06.2022


Haliç event House düğünümüz için baktığımız bir mekandı daha sonra farklı mekanlar gezmiş olsak da müzik, menü seçimi, dekorasyon, fotoğraf ve bunun gibi ihtiyaçlarımızın hepsini bizleri hiç yormadan en güzel şekilde yönlendirdiler bu anlamda tüm ekibe sonsuz teşekkürler.

Ni̇lüfer & Fati̇h

Düğün Tarihi: 16.04.2022


Mekan o kadar güzel ki hayal ettiğin her şeyi gerçekleştirebileceğin bir yer

Özellikli şunu belirtmem gerekir ki ,gelin damat adaylarının yükünü en az da indiren ve en önemlisi sizi sizden daha çok düşünen bir ekiple tanıştığım için kendimi şanslı görenlerdenim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.