Club Swedish

E-posta Gönder

Kulüpler/Davet Alanları

Kategori

750-1.000 kişi

Kapasite

50 TL'den az

Min. Yemekli

Kartal, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!


Fiyatlandırma

  • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50 TL'den az

Kapasite

  • Yemekli Kapasite 750-1.000 kişi
  • Açık Hava Kapasitesi 1.000-2.000
  • Kokteyl Kapasitesi 1.000-2.000
  • Otopark Araç Kapasitesi 250-500

Genel Özellikler

  • Davet Alanları Sadece açık alan

Özellikler

  • Vale Hizmeti

Sorular

  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Kurumsal etkinlikler

Önerilen Firmalar

Asrı Mekan Havuzbaşı
28 2 6

Beykoz

Asrı Mekan Havuzbaşı

750-1.000 kişi
50 TL'den az

Hakkında

2011 yılında kurulan tesisimiz Anadolu Yakası’nın en büyük bahçe ve havuz başı organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor.

Nice düğün organizasyonu tertip ettiğimiz Club Swedish Kartal’da faaliyet gösteriyor. Tesisimizde bugüne kadar pek çok düğün organizasyonu tertip ettik. Üstelik yalnızca düğün değil; nişan, sünnet, doğum günü, mezuniyet, kına ve şirket yemeği gibi organizasyonlarında da hizmet veriyoruz.

Davetlerimizi tertip ettiğimiz alanımız havuz başımızda yemekli düzende 1000, kokteyl düzende ise 1500 konuğa kadar rahatlıkla ağırlayabiliyoruz.

Sizin için tüm detayları titizlikle düşünüyoruz. Hatta ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetleri içerisinde barındıran bir düğün paketimiz bile mevcut. Bu paket ile sizlere rüya gibi bir düğünün kapılarını aralıyoruz…

Benim düğünüm farklı olsun diyorsanız; evet doğru yerdesiniz!

İstanbul’un telaşesinden uzak kendinizi huzurlu ve keyifli hissedebileceğiniz mekânımızda organizasyonlarınız için oluşturduğumuz standart menülerimiz de bulunuyor. Bu menüler üzerinden ilerleyebileceğiniz gibi davetinize özel bir menü de oluşturmanız mümkün oluyor. Uzman Swedish şefleri dilediğiniz menüyü sizin için hazırlıyor. Lezzet açısından tatmin edici olan menülerimizin görsel açıdan da tatmin edici olmasına özen gösteriyoruz. Her ikisini sağladıktan sonra güler yüzlü bir şekilde konuklarınıza servis ediyoruz. Sıcak servis ise en çok dikkat ettiğimiz bir diğer önemli nokta. Günlük olarak hazırlanan ürünlerimizin sıcak halde servisini gerçekleştiriyoruz. Eğlencenin yanında lezzeti de davetinize getiriyoruz.

Tesisimizin en büyük avantajlarından biri ise; otopark, çocuk bakım ve oyun alanı, kuaför, fotoğraf çekim alanı bulunmasıdır. Aynı zamanda süsleme ve çiçek hizmeti de alabileceğiniz Club Swedish düğün organizasyonunuzda ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi tek çatı altında sizlere sunuyor.

Siz de havuz başında bir düğün organizasyonu hayal ediyorsanız ve mekânımızın bunun için doğru adres olduğunu düşüyorsanız; yapmanız gereken oldukça kolay. Ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Club Swedish fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Soner Tahsinoglu

Mehmet Akyurt

Ahmet Kuroğlu

  • Adres: Yalı Mah. Topselvi Cad. No:68 Kartal

Club Swedish Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!