Calisto Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Calisto Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Calisto Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Calisto Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Havuz başı Teras
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Calisto Restaurant Sık Sorulan Sorular

Calisto Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Calisto Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Calisto Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Calisto Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Calisto Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Calisto Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Calisto Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Calisto Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Calisto Restaurant düğün dışında doğum günü, piknik, parti, açılışlar, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, baby shower, kına, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Calisto Restaurant Hakkında

Deniz üzerinde parti yapmak isteyenleri restoranımıza bekliyoruz. Biz, Calisto Restaurant West İstanbul Marina’da yer alıyoruz. Lezzetli yemeklerle özel günlerinizi paylaşmak için bekliyoruz. Profesyonel ve kaliteli ekibimiz ile birlikte gününüzü en güzel hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Ege-Yunan mutfağının hâkim olduğu bir deniz ürünleri restoranıyız. Özel menü seçenekleriyle de vegan, vejeteryan veya çocuklara uygun yemekler de yapıyoruz. Gün batımından başlayıp düğününüze denizin harika kokusuyla ve limanın manzarasıyla devam edebilirsiniz. Organizasyon firmasına ihtiyaç duymadan mekânı sizin için süsleyebiliriz. Görüşmek için geldiğinizde size süsleme anlamında birçok seçenek sunuyoruz. Böylece harika lezzetlerle, güzel müziklerle gününüzün tadını çıkaracaksınız.

İster teras da ister restoranın içinde kutlamanızı yapabilirsiniz. İster deniz ister havuz manzaralı bir gün geçirebilirsiniz. Bütün bunlar sizin tercihinize kalmış. Nereyi seçerseniz seçin aynı hizmeti aynı kalite de alıyorsunuz. Profesyonel hizmetimizle birlikte her masaya özel olarak görevlendirdiğimiz personellerimiz sayesinde her bir misafirinizle tek tek ilgileniyoruz. Ayrıca oyun alanı sayesinde misafirleriniz çocuklarını rahatça getirebilir böylece günün hiçbir anını kaçırmadan size eşlik edebilir.

Sadece düğün değil kına, sünnet düğünü, açılışlar, bayi toplantıları gibi organizasyonlarınızı da bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Firmanızın açılışında Ege-Yunan mutfağının harika sunumlarıyla ve lezzetiyle damaklarda harika tatlar bırakmak istemez miydiniz? Ya da limanın manzarasını izleyerek denizin kokusunu içinize çekerek kurumsal bir etkinlik yapmak istemez miydiniz?

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. En güzel ve özel anlarınızı bize emanet edin.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Yakuplu Mahallesi, Ulusum Caddesi No: 28/B-1 Beylikdüzü, West İstanbul Marina

 • Nasıl gelinir?

  West İstanbul Marina'da hemen girişte

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Calisto Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.