Rüyam Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Rüyam Düğün Salonu - Kulüpler/Davet Alanları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Rüyam Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Rüyam Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Teras
Manzara
Kır manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Rüyam Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Rüyam Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Rüyam Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Rüyam Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Rüyam Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Rüyam Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Rüyam Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Rüyam Düğün Salonu düğününüz için yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Rüyam Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Rüyam Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, baby shower, kına, nişan, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, piknik ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Rüyam Düğün Salonu Hakkında

Mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşmak ve unutulmaz bir düğün ile bir mekân arayışındaysanız sizi Rüyam Düğün Salonu Aydın’a bekliyoruz! Düğün töreninizi gerçekleştirmek için gerekli olan tüm özelliklere fazlasıyla sahip olduğumuzu, eşsiz imkânlar ile %100 tatmin yaşayacağınız bir davete imza atacağımızı belirtmek istiyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız, müşteri memnuniyeti esaslı hizmetlerimiz, profesyonelliğimiz ve tecrübemiz ile tüm istek, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacağımızdan eminiz.

Öncelikle, Rüyam Düğün Salonu olarak bizi yılın 365 günü tercih edebiliyorsunuz. Hem açık hem de kapalı alan olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor, düğün tarihinizi gönül rahatlığıyla belirleyebileceğinizi söylemek istiyoruz. Açık alanımız ve kapalı alanımız ayrı ayrı 600 metre karelik bir büyüklüğe sahip. Hem salonumuzu hem de terasımızı kullanarak toplamda 750 kişi kapasiteli bir düğüne rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyoruz.

Düğününüz için mekânımızın konseptini ve süsleme seçeneklerini çiftimiz ile birlikte belirliyoruz. Organizasyon sorumlumuz gün boyunca yanınızda olarak tüm isteklerinizi not alıyor, her detayın istediğiniz gibi olması için titizlikle çalışıyor. Tecrübesi sayesinde de aklınıza takılan konularda sizlere yardımcı oluyor.

Hem açık hem de kapalı alanımızda şık ve sade bir tasarımı tercih ediyoruz. Her konsepti de uygulayabileceğiniz salonumuzda hayal ettiğiniz ne varsa gerçekleştireceğinizden emin olabilirsiniz.

Düğününüz, yeni bir hayatınızın başladığı ilk gün! Bugünün sizin için ne kadar özel olduğunu ve bu ânları ölümsüzleştirmek isteyeceğinizi biliyoruz. Bu yüzden hem fotoğraf hem de video konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, gece boyunca yanınızda olarak en doğal ve en mutlu olduğunuz ânları kaydediyor.

Yukarıda okuduğunuz bu hizmetler, sizlere sunduklarımızın sadece birkaçı. Eğer daha detaylı bilgi almak ve Rüyam Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Muğla Yolu 2. Km. Tekzen Yanı Merkez

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Rüyam Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.