Veziroğlu Kır Düğünü

E-posta Gönder

  • Karasu, Sakarya.

Kapasite Bilgileri

Veziroğlu Kır Düğünü
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Veziroğlu Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Veziroğlu Kır Düğünü Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Göl kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Göl manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Veziroğlu Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Veziroğlu Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Veziroğlu Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Veziroğlu Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Veziroğlu Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Veziroğlu Kır Düğünü 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Veziroğlu Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Veziroğlu Kır Düğünü düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Veziroğlu Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Veziroğlu Kır Düğünü düğün dışında doğum günü, nişan, sünnet düğünü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Veziroğlu Kır Düğünü Hakkında

Veziroğlu Kır Düğünü ismiyle 2012 yılından beri düğünlere ev sahipliği yapıyoruz. Düğününüzü ağaçlar arasında gerçekleştirmek ve misafirlerinizi göl kenarında ağırlamak için bizi tercih edebilirsiniz. Mekanımıza göl üzerinden sandalla giriş yapabilir, düğününüzü alışılmışın dışında bir konseptle tamamlayabilirsiniz. Mekanımızın öne çıkan özellikleri arasında hem açık hem de kapalı alana sahip olması da yer alıyor.

Davet Alanları

Çiftleri 2 farklı davet alanımızla karşılıyoruz. Davet alanlarımızda dans pisti de bulunuyor.
●Yeşilliklerle kaplı açık davet alanımız 750 kişilik kapasitesiyle hizmet veriyor.
●Kapalı alanımızdaysa 200 ila 300 kişilik kapasiteyle kapılarımızı açıyoruz.
●Düğünden sonra da keyifli vakit geçirmek için davet alanlarımızı after party düzenlemek için kullanabilirsiniz.

Dekorasyon

Karasu Veziroğlu Düğün Salonu’nun kır bahçesi bohem tarzıyla öne çıkıyor. Kır bahçemizin her yanı ağaçlarla kaplı olduğundan kendinizi doğayla iç içe bir ortamda bulacak, şehirden izole olma fırsatı elde edeceksiniz. Bahçemizde çim zeminle hizmet verdiğimizden aradığınız kır bahçesi atmosferini mekanımızda yaşayabilirsiniz. Bahçemiz çim zemin olsa da dans pistimizde sert zemin kullanmayı tercih ediyoruz.

Kır bahçemizde oturma düzenini yuvarlak banket masalarıyla hazırlıyoruz. Masalarımızı beyaz örtülerle kaplıyor, şamdanlarla süslüyoruz. Aynı zamanda canlı çiçek dekorlarımız da masalardaki yerini alıyor. Masalarımızı açılır kapanır, beyaz renkli sandalyelerle tamamlıyor ve mekanımızın bohem ambiyansına uygun bir görünüm elde ediyoruz. Süsleme konusunda çiftimizin isteklerini göz önüne alarak istedikleri konsepti hayata geçiriyoruz.

Hizmetler

Veziroğlu Kır Düğün Salonu Karasu’da çiftlere ihtiyaç duyabilecekleri tüm hizmetleri bir arada sunuyoruz. Mekanımızda ışık ve ses sistemleri sizi bekliyor. Ayrıca sahne hazırlıkları da personelimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Hazırlıklarınızı rahatça tamamlamanız için gelin odamız da bulunuyor. Mekanımıza kendi araçlarıyla gelmeyi düşünen misafirleriniz otopark alanımızı değerlendirebilirler. Veziroğlu’nda isteğe göre kırmızı/beyaz etli menü, kokteyl menü ve başlangıç tabağı servisi de yapıyoruz.

Sakarya kır düğünü mekanlarından Veziroğlu’nda yeşil ve mavinin uyumuna tanık olacaksınız. ‘’Klasik bir düğün değil, bir düğün klasiği’’ mottosuyla yola çıkan mekanımızda çiftleri şık bir düğün gerçekleştirmeye davet ediyoruz. Mekanımız tecrübeli ekibi ve after party olanağıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Veziroğlu kır düğünü fiyatları için yan tarafta yer alan fiyat teklifi formunu doldurabilir ya da telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.