Reisoğlu Restoran

E-posta Gönder

  • Adapazarı, Sakarya.

Kapasite Bilgileri

Reisoğlu Restoran
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 2500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Reisoğlu Restoran Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Reisoğlu Restoran Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Dere kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Panoramik manzara Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Reisoğlu Restoran Sık Sorulan Sorular

Reisoğlu Restoran düğün fiyatları ne kadar?

Reisoğlu Restoran düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Reisoğlu Restoran düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Reisoğlu Restoran kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Reisoğlu Restoran 200 kişiden 2500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Reisoğlu Restoran düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Reisoğlu Restoran düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Reisoğlu Restoran düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Reisoğlu Restoran düğün dışında kına, piknik, parti, bayi toplantısı, nişan, doğum günü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Reisoğlu Restoran Hakkında

Düğün, davet ve toplu yemek organizasyonlarınız için 30 yılı aşkın süredir hizmet veren, Reisoğlu Restoran Sakarya’da sizi bekliyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek için Sakarya Nehri kıyısında yer alan restoranımızda keyifli anlar geçireceksiniz…

Mutluluğunuzu her zaman ön planda tutan bir ekiple çalışmanın avantajlarını yaşayacağınız restoranımızda, kalabalık aileniz ve dostlarınızla eğleneceksiniz. Açık ve kapalı alanlarımızda her mevsim konuklarınızı ağırlıyoruz. Bahçemizde, yemekli düzende veya kokteyl tarzı bir davette 1000 kişiden fazla davetliyle kır düğünlerinize ev sahipliği yapabiliyoruz. Toplamda 2500 kişilik davet alanımız var. Kapalı salonlarımız ise 50 ila 400 kişilik VIP davet alanlarına ayrılıyor.

Tasarladığımız konseptlerden de bahsetmek isteriz: Doğanın içinde, yeşilin zarafetine uygun detaylara yer veriyoruz. Masa ve sandalyelerimizi beyaz tercih ediyoruz. Masa örtülerini de beyaz seçerken davet alanında renklendirme için rengârenk tüller kullanıyoruz. Dilediğiniz konsepte uygun renkler seçmeye özen gösteriyor, davetli masalarında yer alan aksesuarları da seçiyoruz. Şamdanlar, çiçekler, suplalar ve servis takımlarıyla şıklığı tamamlayan dokunuşlar yapıyoruz. Ayrıca yine konseptinize uygun olacak detaylarla; nikâh masası, gelin yolu, fotoğraf çekilme alanları, sahne ve dans pisti de dekore ediyoruz. Özel konsept çalışmalarınız için gerekli olursa organizasyon firmalarında destek alıyor, en küçük ayrıntının eksik olmaması için çalışıyoruz.

Geniş ve ferah kır bahçemizde doyasıya eğlence, enstrümantal müzik ve ziyafetler de sizi bekliyor!

Birbirinden farklı lezzetleri bir araya getiren maharetli mutfak ekibimiz konuklarınıza şık sunumlar yapılmasını sağlıyor. Usta ellerden çıkan lezzetler, karşılama ikramları, hoş geldin kokteylleri, ana yemek ve düğün pastası dâhil uzun bir yemek listesi olabilir. Farklı kombinasyonlar ve menü seçenekleri için menü tadımları düzenleyebiliriz.

Siz de sunduğumuz hizmetlerden yararlanarak düğünlerinizi organize etmek için Reisoğlu Restoran iletişim formunu doldurabilirsiniz. Adapazarı’nda fark yaratacak unutulmaz bir düğün için biz hazırız!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Güneşler Beldesi Yeni Karasu Yolu Üzeri Adapazarı/ Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.