Kır Düğünü Sakarya

Maja Kırkpınar

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Aysuda & Topaloglu

Düğün Tarihi: 08.07.2017

Düğünümüz geçen sene Temmuz ayında yapıldı. Mekan muhteşem. Majanin guler yuzlu müdürü, organizatör Yeliz Hanım, görevli çalışanlar herkes çok nazik ve yardımseverdi. Iyi ki de düğünümüzü Maja'da yapmışız. Kir düğünü isteyenler için harika bir mekan.

Maja Kırkpınar Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Maja Kırkpınar Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Maja Kırkpınar Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Göl kenarında After Party alanı
Manzara
Göl manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Maja Kırkpınar Sıkça Sorulan Sorular

Maja Kırkpınar düğün fiyatları ne kadar?

Maja Kırkpınar düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Maja Kırkpınar düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Maja Kırkpınar kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Maja Kırkpınar 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Maja Kırkpınar düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Maja Kırkpınar düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Maja Kırkpınar düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Maja Kırkpınar düğün dışında sünnet düğünü, kına, baby shower, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, nişan, piknik ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Maja Kırkpınar Hakkında

Sapanca Gölünün içinde bir iskelede mavi ile yeşilin buluştuğu noktada olmak istemez miydiniz?

Öyleyse Maja Kırkpınar Sapanca’da buluşalım…

Şehrin huzursuzluğundan kaçmak ve gürültüden uzak romantik anlar geçirmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyoruz. Sapanca tarafından adeta kuşatılacaksınız ve çok özel anlar yaşama şansına sahip olacaksınız…

Üstelik evlenme teklifleri, doğum günleri, kutlamalar, nikah sonrası yemek ve eğlenceleri için hatta kır düğünü organizasyonları için eşsiz ve yalnızca size özel konseptler düzenliyoruz. Ayrıca davet sahiplerimiz davetli sayısı konusunda herhangi bir kısıtlamayla karşılaşmamış oluyor. Çünkü oturma düzeninde 200 kişiye kadar şık ve özel davetlerinizi gerçekleştirebildiğimiz iskelemiz ve yaklaşık 1000 kişi kapasiteli açık alanımız da bulunuyor.

Her organizasyon için farklı konsept demişken:

Maja Kırkpınar ailesi olarak her konuğumuza özel davranmayı tercih ediyoruz. Özel günleriniz de özel olmayı da en çok siz hak ediyorsunuz diyoruz! Birlikte düşünüyor planlamalar yapıyoruz. Tabii ki profesyonel destek alıyoruz. Çözüm ortağımız da sizlere eşsiz kır düğün fikirleri konusunda ışık tutuyor.

Hatta gecenizin özel dekorlarını sağlıyor yalnızca kır düğünü için de değil üstelik! Mesela evlenme teklifi için kırmızı romantik bir konsept, doğum günleri için balonlarla ya da fotoğraf panoları ile aşkınızın fotoğraflardaki anılarını organizasyonlarınıza taşıyoruz…

Birlikte hayal ediyoruz ve iskelemizin tavanını bile şık ışıklandırmalar ile aydınlatarak farklı bir atmosfer yaratıyoruz. Sadelikten ve doğadan çok da uzaklaşmadan düzenlediğimiz gecenizde kır düğünü dekorasyonu için bahçemizi de adeta bir şenlik alanına çeviriyoruz…

Yemeklerinizi de aşçılarımızın özel tarifleri ile hazırlıyoruz. Çiftimizin tercihleri doğrultusunda belirlediğimiz menülerimiz ile konuklarınızın masalarına şık sunumlarını servis ediyoruz. Hayatınız boyunca unutmayacağınız gecenizden geriye onlarca anı ve Maja Kırkpınar ailesi kalıyor!

Siz de ailemizde yerinizi almak için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres::

  Melih Kibar Sahil Caddesi No:3, Kırkpınar / Sapanca

 • Haritadaki Konumu

  Maja Kırkpınar Yol Haritası

Maja Kırkpınar Düğün Yorumları (1)

Aysuda & Topaloglu

Düğün Tarihi: 08.07.2017

Düğünümüz geçen sene Temmuz ayında yapıldı. Mekan muhteşem. Majanin guler yuzlu müdürü, organizatör Yeliz Hanım, görevli çalışanlar herkes çok nazik ve yardımseverdi. Iyi ki de düğünümüzü Maja'da yapmışız. Kir düğünü isteyenler için harika bir mekan.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.