• Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Orman içinde düğüne uygun.
 • Kır düğünü ışıklandırması var.
 • Rustik konsept uyguluyor.
 • Zeminde doğal çim kullanıyor.
 • Özel açık nikah alanı var.
 • Fotoğraf çekim alanı mevcut.
 • Büyük gelin odası veriliyor.

Kır Bahçem Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Kır Bahçem Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Kır Bahçem Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem

Kır Bahçem Sıkça Sorulan Sorular

Kır Bahçem düğün fiyatları ne kadar?

Kır Bahçem düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Kır Bahçem düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Kır Bahçem kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kır Bahçem 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kır Bahçem düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kır Bahçem düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Kır Bahçem Hakkında

Kır Bahçem ismiyle Sakarya, Kozluk Mevki’nde hizmet veriyoruz. Düğününüzü organize edebileceğiniz açık bir alan arıyorsanız Sakarya kır düğün yerlerinden Kır Bahçem’le çalışabilirsiniz. Mekanımızda çiftleri geniş ve ferah bir alanda, ağaçlar arasında karşılıyoruz. Bahçemizde yağışlara karşı önlem de alıyor, düğüne kesintisiz bir şekilde devam etmenizi sağlıyoruz. Doğayla iç içe olabileceğiniz şık bir kır bahçesi arıyorsanız size yardımcı olabiliriz.

Davet Alanları

Sakarya kır düğünü mekanları arasında yer alan Kır Bahçem’in geniş davet alanına istediğiniz herkesi davet edebilir, ailenizi ve arkadaşlarınızı yanınızda görebilirsiniz. Davet alanımızda çim zeminle hizmet verdiğimizden burada gerçek kır bahçesi deneyimini de yaşayabileceksiniz. Ayrıca davet alanımızın uzun ağaçlarla çevrili olması da çiftlere şehirden izole olmuş hissi veriyor ve davetlileriyle baş başa kalma fırsatı sunuyor.

Dekorasyon

Davet alanımızın genelinde bohem bir ambiyans hakim. Bazı noktalardaysa rustik detaylara yer verildiğini görebilirsiniz. Yemyeşil atmosferiyle dikkat çeken davet alanımızda oturma düzenini kilise düzen şeklinde hazırlayabiliyoruz. Beyaz renkli, açılır kapanır sandalyelerimizi yine beyaz renkli, çatı şekilli çardağımızın altına yerleştiriyoruz. Çardağımız dört yanını çevreleyen pencere dekorlarıyla da şık bir görünüme kavuşuyor.

Sandalyelerimizi iki yana dizdikten sonra aralarına beyaz bir halı seriyor, çiftin bu halı üzerinden nikah masasına ulaşmasını sağlıyoruz. Çardağın en sonunda yer alan beyaz renkli nikah masamızı da çiçeklerle dekore ediyor ve mekanımızın bohem tarzına yakışır bir görünüm elde ediyoruz. Arzu ederseniz koyu renkli ahşap masalarımızla yemekli oturma düzeni de hazırlayabiliyoruz.

Hizmetler

Bahçemiz Sakarya kır düğünü mekanları arasında geniş hizmet yelpazesiyle öne çıkıyor. Mekanımızda çiftimizin isteğine göre menüler çıkarıyor ve çifte menüyü deneme fırsatı tanıyoruz. Ayrıca menüde değişiklik de yapabilirsiniz. Organizasyon noktasında organizasyon sorumlumuzdan yardım alabilir veya dışarıdan organizasyon firması çağırabilirsiniz. Mekanımızda hazırlık odası, otopark ve vale de mevcut. Ayrıca yağışlı havalar için özel önlemlerimiz de bulunuyor.

Misafirlerinizi temiz havada ağırlamak istiyorsanız sizi Sakarya kır düğün salonlarından Kır Bahçem’e davet ediyoruz. Mekanımız çiftlere dışarıdan hizmet getirme konusunda sunduğu özgürlüklerle ve kapsamlı hizmetleriyle dikkat çekiyor. Düğününüzü bizimle beraber planlamak için ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak ekibimize gönderebilirsiniz. Sayfadaki telefon numarası aracılığıyla da bizimle iletişim kurabilir ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon:

  0850 532 01 21

 • Adres:

  Kozluk mevkii Erenler/Sakarya

 • Haritadaki Konumu

  Kır Bahçem Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.