Kır Düğünü Sakarya

Beyazgül Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Beyazgül Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Beyazgül Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Beyazgül Düğün Salonu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Beyazgül Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Beyazgül Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Beyazgül Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Beyazgül Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Beyazgül Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Beyazgül Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Beyazgül Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Beyazgül Düğün Salonu düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Beyazgül Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beyazgül Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, baby shower, nişan, davet ve resepsiyon, doğum günü, bayi toplantısı, açılışlar, kına, kurumsal etkinlikler, parti ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Beyazgül Düğün Salonu Hakkında

Özel günlerinizi profesyonel bir ekibe emanet etmek isterseniz Beyazgül Düğün Salonu Sakarya’da 2005 yılından beri çiftlerin ilk tercihi oluyor…

Bizimle birlikte gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda gecenizi tasarlamak için hiçbir şeye ihtiyacınız yok diyebiliriz! Tek bir çözüm ortağı ile kusursuz bir gece geçirme şansı elde edebileceksiniz…

Neden mi?

Özel anlarınızı ölümsüz kılabilmek için aklınızda hiçbir soru işareti olmaksızın keyifli geceler tasarlamak için sorumluluklarınızı üstleniyoruz. Gecenizi hayallerinizdeki gibi bir şekilde düzenlemek için her detayın altına imzamızı atıyoruz.

Kır bahçemizi kır düğünü dekorasyonu için hayal ettiğiniz şekilde tasarlıyoruz. Fotoğraf çekilme alanları, ayakta nikah töreni için nikah köşesi hatta bir saray yolunu andıran ama şatafattan uzak bir gelin yolu da tasarlıyoruz. Üstelik konuklarınızın masalarından tutunda çiftimizin masasına kadar her alan eşsiz bir görünüm yaratacak şekilde tasarlanıyor.

Olumsuz hava koşulları için de benzersiz tasarımı ile fark yaratan salonumuz hizmetiniz de oluyor. Biz daha da kesin bir çözüm ile kapanabilir bir alan tasarlamayı tercih ettik sizler için…

Yemekli veya yemeksiz menülerimizi ve düğün paketlerimizi tercih edebiliyorsunuz. Elbette menülerimizde bulunan eşsiz tatlar da tesisimiz bünyesinde bulunan Beyazgül Restaurantta şeflerimiz tarafından hazırlanıyor. Menülerimizi hazırlamak için çiftlerimizin veya davet sahiplerimizin damak tatlarına uyan lezzetleri tercih etme şansı da oluyor.

Düğün, nişan, kına ve sünnet törenleriniz için ayrıca; konsept süslemeleri, havai fişek gösterileri ve geceleriniz için organizasyon sorumlumuz tarafından organizasyon yönetimi hizmetleri de sunuluyor. Gecenizi ise müzik gruplarımız, sanatçılarımız veya orkestramız ile birlikte adeta bir müzik ziyafetine de dönüştürüyoruz…

Siz de Sakarya düğünü organizasyonları arasında fark yaratacak ve unutulmayacak bir gece tasarlamak isterseniz biz sizi bekliyoruz. Formu doldurarak Beyazgül Düğün Salonu ile iletişime geçebilir ve sunduğu hizmetler ve fiyat teklifleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Yeni Sakarya Cad. No: 339 (GO Petrol Ofisi Yanı) Erenler/ Sakarya

 • Haritadaki Konumu

  Beyazgül Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.