Kapadokya Lodge

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kapadokya Lodge - Kır Düğünü
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Kapadokya Lodge Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Kapadokya Lodge Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Kapadokya Lodge Sıkça Sorulan Sorular

Kapadokya Lodge düğün fiyatları ne kadar?

Kapadokya Lodge düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Kapadokya Lodge düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Kapadokya Lodge kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kapadokya Lodge 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kapadokya Lodge düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kapadokya Lodge düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Kapadokya Lodge düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kapadokya Lodge düğün dışında kına, sünnet düğünü, nişan, piknik, parti, doğum günü, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kapadokya Lodge Hakkında

Tarih ile doğanın birleşip yağmur ile rüzgarla buluştuğu bir yer olan Kapadokya’da Lykia Lodge Hotel Capadocia olarak profesyonel bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Adı Pers dilinde güzel atlar ülkesi anlamındaki Katpatuka’dan gelen Kapadokya, o dönemde de birbirinden güzel atlar yetiştirilip Roma Stadyumlarında yarıştırılıyormuş. Bu büyüleyici yerde sonsuzluğa meydan okur gibi uzanan masmavi gökyüzünün altında tarihin gizemli yüzleriyle karşılaşıyorsunuz. Otelimizde geçireceğiniz tarih dolu dakikalar içerisinde Peri Bacaları’nın ve vadilerin sırlarını keşfedeceğiniz bir gezintiye çıkabilir ya da güzel gün doğumunu balonla seyredebilirsiniz.

Konforu ve güzellikleri bir arada bulacağınız otelimizde özel gün organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bırakın, mutluluğa ilk adımları attığınız bu günü dünyanın en güzel yerlerinden birinde gerçekleştirin. Tıpkı peri bacalarının gökyüzüne uzanması gibi mutluluğunuzda sonsuz ve zamansız olsun. Otelimiz sayesinde bölgenin doğal yapısına uyumlu mimarisiyle hem tarihi dokunun nüanslarını fark ediyor hem de konforu hissediyorsunuz. Toplam da 146 oda içerisinde 140 standart, 4 geniş, 1 engelli ve 1 adet de 76 metrekarelik süit oda var. Bu odalarda zaman diliminizi harika değerlendirmenize oldukça değiyor. Düğün organizasyonunuz sonrası balayı hizmetimizden yararlanarak tadını çıkarıyorsunuz.

Özellikle yöresel yemeklerle sınırsız seçenekler sunan bir restorana sahibiz. Aynı zamanda uluslararası mutfaklardan özel lezzetleri de sizinle buluşturuyoruz. Açık hava kısmımız sayesinde havuz başında da bu anların keyfini çıkarıyorsunuz. Bir diğer alanımız ise Bar kısmı. Kapadokya Lodge’nin şömineli barında şarabından yudumlarken hayal edin kendinizi. Kapadokya’ya has bu şarapları düğün organizasyonunuzda misafirlerinize de ikram edebilirsiniz.

7000 yıllık tarihiyle Kapadokya’da bir düğün yapmak unutulmaz oluyor. Misafirleriniz ile birlikte ister havuz başı ister bahçede organizasyonunuzu gerçekleştirebilir, keyifli saatler geçirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Lykia Lodge Otel Kapadokya iletişim adına yandaki formu ücretsiz olarak doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kapadokya Lodge Ürgüp Yolu Uçhisar Yol Kavşağı

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kapadokya Lodge Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.