Kır Düğünü Nevşehir

Atlıtur Cappadocia

Firma kapanmıştır
  • Kapasite
    100 - 450 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL

Atlıtur Cappadocia Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Atlıtur Cappadocia Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Atlıtur Cappadocia Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Orman içinde Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı

Atlıtur Cappadocia Sıkça Sorulan Sorular

Atlıtur Cappadocia düğün fiyatları ne kadar?

Atlıtur Cappadocia düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Atlıtur Cappadocia düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Atlıtur Cappadocia kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Atlıtur Cappadocia 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Atlıtur Cappadocia düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Atlıtur Cappadocia düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Atlıtur Cappadocia düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Atlıtur Cappadocia düğün dışında piknik, kına, baby shower, doğum günü, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Atlıtur Cappadocia Hakkında

Türkiye’nin hem tarihi hem de doğal güzelliklerini içerisinde barındıran Atlıtur Cappadocia Nevşehir adresinde yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Kültürel açıdan oldukça zengin olan bu bölgenin müthiş atmosferinde unutulmaz düğün organizasyonlarına imza atıyoruz.

Tesisimiz kır düğünü konseptiyle çiftlerine hizmet veriyor olup oldukça geniş ve yemyeşil olan bir alanı sizlerle buluşturuyor. Düşünün ki gözünüzün alabildiğince yeşil kaplı bir alan. Hem de yeşilin tüm tonlarını bir arada görebileceği kadar zengin… Ağaçlarla kaplı olan Atlıtur Nevşehir’de kır düğünü hayali kuran çiftler için harikulade bir alternatif olacaktır. Üstelik yalnızca Nevşehir değil, çevre illerde yaşayan çiftler de tesisimizi oldukça yoğun bir şekilde tercih ediyor. Özellikle yaz dönemleri bizim için yoğun geçiyor. Bu yüzden yaz davetleriniz için çok zaman önceden randevu almak sağlıklı olacaktır.

Şayet kış organizasyonu istiyorsanız da bunun için kapalı alanımız da mevcuttur. Kapalı alanımızda; bulunduğumuz çevrenin otantik atmosferini yansıtan ahşap detaylara sıklıkla yer verdik.
Hem açık hem de kapalı davet alanımızda daha çok bohem tarzını anımsatan ahşap masa ve sandalyeler kullanıyoruz. Tabii dilerseniz bu doğal atmosferi şıklaştırmamız da mümkün oluyor. Fakat genel tercihimizi doğaya uyumlu çizgilerden yana kullanıyoruz.

Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması getirerek mekânımızda farklı konseptlere uyumlu düzenlemeler yapmanız da mümkün oluyor.

Kapadokya bölgesinin tüm güzelliklerini görmek imkanı bulabileceğiniz Atlıtur tesisinde ciğerlerinize dolan temiz hava ile doyasıya eğleneceğiniz bir organizasyon sizi bekliyor olacak.

Hizmet kalitemizi üst düzeyde tutarak ve şehir dışında gelen misafirlerimize konaklama imkanı sunarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Belki de düğün sonrası ufak bir balon turudur hayaliniz yahut yakın tanıdıklarınızla ufak bir kutlama… Atlıtur kalitesinde tüm bu dileklerinize ulaşmanız mümkün.

Siz de Kapadokya düğün otelleri arayışındaysanız; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.