• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az

Akhal Teke Garden Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Akhal Teke Garden Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Akhal Teke Garden Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Dere kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı Tarihi yerler

Akhal Teke Garden Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Akhal Teke Garden Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Akhal Teke Garden Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Akhal Teke Garden Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Akhal Teke Garden Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Akhal Teke Garden Restaurant 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Akhal Teke Garden Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Akhal Teke Garden Restaurant düğününüz için yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Akhal Teke Garden Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Akhal Teke Garden Restaurant düğün dışında piknik, açılışlar, kurumsal etkinlikler, doğum günü, nişan, parti, bayi toplantısı, kına, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, baby shower ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Diyabet, Vejetaryen

Akhal Teke Garden Restaurant Hakkında


Nevşehir’de Akhal Teke Restaurant Avanos olarak, üstün kalitede hizmet veriyoruz. Bir çiftlikte, doğayla baş başa bir kır düğünü yaşamak isteyenleri bekliyoruz.

Kızılırmak’ın kenarına kurulu çiftliğimizde şehrin gürültüsünden veya iş stresinden yorulan misafirlerimize doğanın içinde bir düğün yaşama şansı veriyoruz. Sevdiklerinizle geçireceğiniz o günde, detaylı bir çalışmayla hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Değişik renklerde süslemeleri yapıldığı açık alanımızda, dilediğiniz kadar misafir getirebileceğiniz geniş bir alan sahibiz. Kapalı salonumuzda, aynı standartlarda hizmet veriyor. Yeni hayatınıza güzel bir başlangıç yapmak istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz. Tamamen kendi düğünümüz gibi davranarak hassasiyet içerisinde programı gerçekleştiriyoruz. Öncesinde sağladığımız görüşmeler ışığında ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi dinliyoruz. Yemekli ya da kokteyl düzeninde bir organizasyon mu? Süslemeler ve giydirmelerin rengi ne olsun? Yemekli bir düğünse lezzetlerimiz, kokteyl ise ikramlarımız hakkında ayrıntılar… Birçoğu için bu görüşmeyi gerçekleştiriyoruz. Tabii ki ilk önce hangi alanda düğün yapmanız gerektiğine karar veriyorsunuz. Daha sonra düzeni, yemeği, müzikleri gibi aklınıza gelebilecek her ayrıntıyı konuşuyor. Hatta dilerseniz yemekli bir düğün düşüyorsanız önceden menü tadımı yapabiliyor, değişiklikler de gerçekleştirebiliyorsunuz. Lezzetlerimizden bahsedecek de olursak, düğün boyunca harika lezzetlerle bir araya geliyorsunuz.

Düğün gibi önemli bir organizasyon hakkında aynı hissiyata sahip olduğumuzu söylemeliyiz. Çünkü ne kadar değerli olduğunun farkındayız. İnsan hayatında belki de bir kere evleniyor ve her şeyin istediği gibi olmasını istiyor. Avanos Akhal Teke At Çiftliği olarak, profesyonel ekibimizle birlikte bunu sağlamaya çalışıyoruz. Memnuniyetinizi kalitemizle kazanarak günün sonunda gülümseyerek restoranımızdan ayrılmanızı istiyoruz. Emin olun, işin sonunda bizi en çok mutlu eden nokta bu. Bu yüzden gelin, yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçin. Birlikte o özel günü planlayalım. Mutluluk paylaştıkça çoğalır. Bizi de buna ortak edin.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Aydınaltı Mahallesi Gesteriç Sokak No:21

 • Nasıl gelinir?

  avanos carsı merkezinden sahil yolu takip edilerek 5 dakika icerisinde ulaşılır

 • Haritadaki Konumu

  Akhal Teke Garden Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.