Villa Palace

0212 963 25 01

E-posta Gönder

  • Beylikdüzü, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Villa Palace
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 500
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 500

Villa Palace Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Villa Palace Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Villa Palace Sık Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00


Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Villa Palace Hakkında

Villa Palace, 2023 yılında İstanbul düğün mekanları listelerini benzersiz kır düğünleri ve eğlenceli davetleriyle süslemeye başladı. Geniş davet alanları ve sınırsız hizmet yelpazesi sayesinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor, çiftlerinin memnuniyetinden emin olarak hareket ediyorlar. Kır düğününüz için bahçelerini en güzel şekilde dekore ediyor, yeşillikler arasında geçireceğiniz vakti en unutulmaz hale getirmeyi başarıyorlar.

Davet Alanları

Bütün sevdiklerinizle birlikte olun, aklınızda davet edemediğiniz kimse kalmasın diye açık ve kapalı alanlarını etkinliğiniz için hazırlıyorlar. 500 metrekareden oluşan yemyeşil bahçeleri 150 kişiye kadar ulaşan kapasitesiyle kır düğünü organizasyonlarınızı rahat rahat gerçekleştirmenizi sağlıyor. Açık havanın benzersiz atmosferinde eğlenceye doyacak ve ferah bir davet düzenleyebileceksiniz. Kapalı alanları ise kolonsuz salonuyla eğlenceli anlarınıza güzel bir ortam hazırlıyor.

Dekorasyon

İstanbul düğün mekanı önerileri isteyen çiftlerimize Villa Palace’i tavsiye ediyor, dekorasyon konusunda da en iyisini gerçekleştiren işletmeyi bütün çiftlerimize duyuruyoruz. 10 kişilik davet masalarını ahşap sandalyelerle çevriliyor ve yemyeşil alanlarına yakışacak şekilde beyaz masa örtüleri ile örtüyorlar. Davet masalarının üzerinde çiçek aranjmanları ve çeşitli dekor ürünleriyle süslüyor, genelde gösterişli konseptler tercih ediyorlar.

Hizmetler

Villa Palace, çiftlerine uzun bir hizmet listesi sunarak hayallerindeki düğünü ayaklarına getiriyor. Yemek servisinizi Türk mutfağı ve dünya mutfağının lezzetlerinden oluşan menülerle destekliyor, kaliteli ve taze ürünlerle enfes bir yemek sunumu gerçekleştiriyorlar. Anılarınızı yarınlara taşımak için isteğiniz üzerine fotoğraf ve video hizmeti de verebiliyor, profesyonel müzik hizmetleriyle eğlenceye doymanızı sağlıyorlar.

En özel gününüzde sizi yalnız bırakmayan yakınlarınızı suitler ve lüks odalarda ağırlıyor, davetinize adım atmış herkese özenle hizmet ediyorlar. Düğün gününüzün sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındalığıyla çalışıyor ve her bir ayrıntıyı ele alıyorlar. Değerli çiftlerimiz bütün istediklerine sahip olsun, istedikleri kır düğününü gerçekleştirebilsin diye yüksek kalitede hizmet veriyorlar.

Beylikdüzü’nde konumlanan işletme, en güzel günlerinizde gerçekleştirdiği etkinlikler sayesinde Beylikdüzü düğün mekanları bahsi açılınca ilk akla gelen mekanlardan biri olmuş durumda. Hak ettiğiniz zarafeti dekorasyonlarında ilmek ilmek işlerken, çeşitli konsept ve hizmetleri sayesinde yüzünüzü güldürmeyi de başarıyorlar. Kır düğünlerini Villa Palace ile birlikte gerçekleştirmek isteyen çiftlerimiz firmayla iletişime geçebilir ve “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirler.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Telefon: 0212 963 25 01
  • Adres:

    Barış Mah. Çiftlik Caddesi. No:2/1 İç Kapı No:1 Beylikdüzü İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.