Kır Düğünü İstanbul

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding

 • Kapasite
  200 - 4500 Kişi

 • Kişi Başı
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 4500

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Göl kenarında Havuz başı Kolonsuz salon Orman içinde Şehir dışında After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Deniz manzaralı Dere/Nehir manzaralı Göl manzaralı Körfez manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yer manzaralı

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding düğün fiyatları ne kadar?

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 4500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası

Müzik saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding Hakkında

İstanbul’un Karadeniz’e açılan kapısı güzeller güzeli Şile’de; tarihi bir mekanda, yemyeşil bir bahçe içinde, dalga seslerinin kuş seslerine karıştığı, rüzgarın saçlarınızda dolaştığı bir kır düğünü hayal etmek için gözlerinizi kapatın. Tarihi Bizans’a dayanan, muhteşem mimari ve doğal konumuyla Tarihi Kumbaba Otel size tam olarak bunu sunuyor. İstanbul Şile kır düğünü mekanları içinde konaklama imkanı ve profesyonel organizasyon hizmetiyle sizi rüya düğününüze taşıyor.

Davet Alanları

Kumsal ve kır bahçesi alanımızın yan yana olduğu eşsiz mekanımızda, yemek düzeninde 2000 konuğu ağırlayabiliyoruz. Kokteyl davetlerinizde ise 3000 kişiyi misafir edebiliyoruz. 2 adet havuzumuzun olduğu bahçemizde konuk sayınıza göre oturma veya nikah düzeni oluşturuyoruz. Geniş bahçemiz en eğlenceli düğün danslarınız için size özgürlük sunuyor. Sürpriz hava koşullarına karşı 100 kişiye kadar grupları kapalı alanımızda misafir edebiliyoruz.

Dekorasyon

Beyaz ağırlıklı dizayn edilen mekanımızda, özenle korunan tarihi eserler sizi bambaşka bir dünyaya götürüyor. Nikah alanınızı dilerseniz kumsala, dilerseniz bahçe alanımıza kuruyoruz. Hayalinizdeki romantik havayı; yapay çiçekler, tüller, vazo, şamdanlar ve daha birçok dekor unsuruyla hayata geçiriyoruz. Havuz başı ve bahçe alanlarımızı konuk sayınıza göre bembeyaz masalarla, üzerlerini de sizin zevkinizi yansıtacak set, supla, şamdan ve yapay çiçeklerle donatıyoruz.

Hizmetler

Şile kır düğünü mekanları içinde Tarihi Kumbaba Otel olarak hizmet kalitemizle öne çıkıyoruz. Rüya gibi bir kır düğünü için mekanımızı konuk sayınıza göre düzenliyor. Kumsal alanımız dahil masa, sandalye ve dekorlarımızı yerleştiriyor ve süslüyoruz. Tecrübeli organizasyon sorumlumuz ilk günden itibaren tüm hazırlık sürecinizde sizin için keyifle çalışıyor. Ses, sahne ve ışık sistemlerimizi kuruyor, DJ ve orkestra organizasyonunu yapıyoruz.

Yemekli bir düğün planlıyorsanız, lezzetli menü seçeneklerimizi birlikte değerlendiriyoruz. Bütçe ve zevkinize göre seçimlerinizi belirliyor, gerekli değişiklikleri yapıyoruz. Şehirden uzak olma avantajımızla After Party eğlencenizi saat 03:00’e kadar sürdürebiliyoruz. Düğünüzü baştan sona fotoğraf ve videoyla kayda alıyoruz. Otelimizde konaklama imkanıyla düğün gününüzde size konfor sağlıyoruz. 500 araçlık otoparkımızı ve vale hizmetimizi hizmetinize sunuyoruz.

İstanbul Şile’de bambaşka bir ambiyansla karşılaşacağınız Tarihi Kumbaba Otel’de, maviyle yeşilin buluştuğu rüya gibi bir kır düğünü hayal değil. Şile düğün mekanları içinde tartışmasız özel bir yere sahip otelimiz, sizi hayalinizdeki kır düğününe bekliyor. Siz de profesyonel ekibimizle tanışmak ve avantajlı paketlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bize aşağıda bulunan numaralardan ulaşabilirsiniz. Sayfada bulunan formu doldurarak size özel düğün teklifinizi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Çavuş, Üretken Sokak no:2 34980 Şile - İstanbul

 • Adres tarifi

  Şile Otobanından Geliniyor, Şile Tabelası Takip Edildiğinde TARİHİ KUMBABA OTEL Tabelası Karşınıza Çıkıyor. Tabelanın Solundan Dönüldüğünde ve YoluTakip Ettiğinizde Otelimize Kolaylıkla Ulaşabilirasiniz.

 • Haritadaki Konumu

  Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.