Kır Düğünü İstanbul

Şevk-et Kır Bahçesi

  • Kapasite
    100 - 450 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şevk-et Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Şevk-et Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Şevk-et Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Şevk-et Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Şevk-et Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Şevk-et Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Şevk-et Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Şevk-et Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Şevk-et Kır Bahçesi 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Şevk-et Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Şevk-et Kır Bahçesi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Şevk-et Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şevk-et Kır Bahçesi düğün dışında baby shower, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, kına, bayi toplantısı, açılışlar, davet ve resepsiyon, doğum günü, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Şevk-et Kır Bahçesi Hakkında

1998 yılından beri bilfiil faaliyet gösteren bir işletme olarak restoran sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Kapılarımızı açtığımız günden beri asla değişmeyen kalite standartlarımız ancak günden güne yenilenen vizyoner hizmet anlayışımız ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. Şevk Et Kır Lokantası adını bugün hâlâ duyuyor olmanızı sağlayan birbirinden değerli ve işini severek yapan kalabalık ekibimizin tamamı da profesyonellerden oluşuyor. Bu bağlamda gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki her ne sebeple olursa olsun kapımızdan adımını atan herkese aynı şekilde yaklaşarak beklentilerini karşılayıp onları memnun etmeden de uğurlamıyoruz.

Tüm bunların yanı sıra, Silivri mevkiinde bulunan mekânımızda, düğünler başta olmak üzere; nişan merasimleri, kına geceleri, sünnetler, doğum günü kutlamaları, nikâh sonrası yemek davetleri ve benzeri pek çok özel gün ve gece davetini özenle düzenliyoruz. Ev sahipliği yaptığımız düğünlerde ise çiftlerimizin hayallerini gerçekleştirmek için ekstra bir emek sarf ediyoruz.

Yılın kış ve ilkbahar gibi açık havada bulunmaya elverişli olan dönemlerinde düzenlediğimiz bu organizasyonlarda bahçemizi kullanıyoruz. Yemyeşil çimler ve ağaçlar ile çevrili bu bahçede samimi ve eğlenceli unutulmaz kır düğünlerine imza atıyoruz. Yaklaşık 300 ile 400 kişi arasında konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyor ve ister büyük çaplı bir tören isterlerse de butik çaplı bir kutlama ayarlayabiliyoruz. Mekânımızı çiftlerimizin isteğine göre sade ama şık bir şekilde süslüyor ve yeşile en çok yakıştığını düşündüğümüz beyaz renginden de pek vazgeçmiyoruz.

En iyi yaptığımız işlerden bir tanesi olan yemekler konusunda da harika seçenekler sunuyoruz. Düğününü yemek veya ikramlı olarak planlayan çiftlerimize damak zevkleri ve bütçelerine uygun lezzetli menüler hazırlayabiliyoruz. Izgara ağırlıklı kırmızı ve beyaz et seçeneklerimizi denemenizi tavsiye ediyoruz.

Şevk Et Kır Bahçesi’nde kır düğünü yapmak isterseniz sayfa üzerindeki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Silivri 34570 İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.