Saklı Bahçe Sarıyer

E-posta Gönder

Saklı Bahçe Sarıyer

Saklı Bahçe Sarıyer Kapasite

 • Açık Hava Kapasitesi

  1.000-2.000

 • Kokteyl Kapasitesi

  100-200

 • Kapalı Alan Kapasitesi

  100-200

 • Otopark Araç Kapasitesi

  50-75

Saklı Bahçe Sarıyer Genel Özellikler

 • Davet Alanları

  Açık ve kapalı alan

Saklı Bahçe Sarıyer Sıkça Sorulan Sorular

 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Kurumsal etkinlikler

Saklı Bahçe Sarıyer Hakkında

2011 yılınını Temmuz ayında aslen bilgisayar mühendisi olan Sayın Cengiz Altındiş kontrolüne geçen Saklı Bahçe Sarıyer Restaurant 1956 yılına dayalı bir geçmişe sahiptir.
Restaurantımız şehir merkezine 15 km uzaklıkta, 4500 m2 açık 500 m2 kapalı alan olmak üzere 5000 m2 alan üzerine kuruludur.

Geçmiş yıllarda yapılan diğer işletmecilerin hatalarından ders alınarak işletmecimiz Cengiz Altındiş’in talimatları doğrultusunda yeniden yapılanmaya gittiğimiz restaurantımızda gerek alt yapı gerekse üst yapı Renovasyon ve peyzaj çalışmaları hızla devam etmektedir.

Planladığımız renovasyon ve peyzaj çalışmaları doğrultusunda restaurantımızda bulunan doğa atmosferini bozan kısmı betonarme yapılar sökülmüş yerlerine çim kaplama yapılmakta olup bunun yanı sıra 4 adet şelale ve 1 adet kümes hayvanlarının bulunduğu otantik yapı oluşturulmaktadır.

1500 kişi kapasitesi, anahtar teslim hizmet anlayışı ve 70 araçlık otoparkı ile dört mevsim siz değerli konuklarımızı ağırladığımız restaurantımız’da titizlikle özen gösterdiğimiz hizmet anlayışı ile sizlerin eğlencenizi ve rahatlığınızı garanti etmekteyiz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.