Qubbe Bahçe

Hızlı Dönüş
Qubbe Bahçe


YORUMLAR (32)

+ Yorum Yaz
M&H Maral & Hakan Düğün Tarihi: 11/07/2015

Merhaba,
Düğün öncesi ve sırasında olarak aşama aşama geri bildirimlerime geçmeden önce Ceylancım'a sizler huzurunda ayrı teşekkür etmek isterim. "Bu işler nasıl olur, süreç nasıl ilerler?" konusunda o kadar yardımcı oldu ki işlerin bu kadar rahat ilerleyeceği aklıma gelmezdi :)

Tanış & Kaynaş & Haberleş:
Ceylan ile iletişim her türlü çok kolaydı. İşim internet üzerine olduğu için zırt pırt telefonla rahatsız etmektense mail üzerinden ilerlemek işime geldi. Ceylancım da saolsun, hiç geciktirmeden her konuya titizlikle dönüş yaptı.

Yemekler:
Ceylan'ın "Tadım gününe özellikle aç gelin" demesinin bir sebebi varmış. Gerçekten son derece lezzetlilerdi. Düğünde de misafirlerden benzer yorumlar aldık. Her ne kadar düğün günü telaştan aç kalmış da olsam birilerinden pozitif yorumlar almak mutlu etti :)
Garsonlar:
Aç kalmak demişken... İsmini hatırlayamadığım garsonlarınızdan birisi bana yemek yedirmek için elinden geleni yaptı :) Ara ara gelip hatırlattı. "Sizinkini kenarda saklıyorum. Acıkınca lütfen gelin yiyin" bile dedi! :) Son derece kibar ve ilgililerdi.
Düğün alanı:
Ne yalan söyleyeyim kışın gelip gittiğimizde "Düğüne kadar bu ağaçlar, çimler yeşerir mi?" diye çok endişeleniyordum. Görür görmez gazeboya aşık olmuştum. Yeşillikler içinde adeta cennet gibi oluyormuş. Harika bir alanınız var!
Aliye Hanım:
Sizi ilk gördüğüm an içimden kalpler uçtu size...
Güzel gözleriniz mi desem, sergilediğiniz duruş mu desem bilmiyorum; ama hayranlık uyandırdınız bende. Düğün gecesi pistteyken, misafirler arasında sizi gördüğüm anı hatırlıyorum. Koşarak geldim yanınıza. Teftişiniz için, gözünüzü gece boyunca alan üzerinde hissettirdiğiniz için sizeçok teşekkür ederim. Ayrıca tekrardan Ceylan'a ve ekibinize sonsuz teşekkürler...

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen (0)
Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Qubbe Bahçe sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


DÜĞÜN HİKAYELERİ

Bu firmayı tercih eden çiftlerin düğün hikayeleri

Rengarenk Bir Şemsiye ile Şakır Şakır Yağmurun Altında Evet Dediler: Bilinç ve Mert! Rengarenk Bir Şemsiye ile Şakır Şakır Yağmurun Altında Evet Dediler: Bilinç ve Mert!

İNDİRİMLER

50 Kişilik Kına Hediye!
50 Kişilik Kına Hediye!

500 kişi ve üzeri düğün davetleriniz için İzoletta ve Qubbe Gayrettepe mekanlarımzdan birisinde 50 kişilik kına hediyesi bizden !

Son Geçerlilik Tarihi: 22/02/2019

Kır Düğünün için 2019 davetini şimdi netleştir! %30 fiyat artışından etkilenme!
Kır Düğünün için 2019 davetini şimdi netleştir! %30 fiyat artışından etkilenme!

Kır Düğünlerinin en romantik mekanlarında 2019 davetini şimdi netleştir!
%30 fiyat artışından etkilenme!

2019 yaz sezonunda bahçelerimizde (Qubbe Bahçe, Hint Bahçesi , Nar Bahçe) yapılacak yemekli düğün organizasyonlarımız haftasonu 120 TL, haftaiçi (cuma hariç) 100 TL!

Son Geçerlilik Tarihi: 31/12/2018
HEDİYE! 50 Kişilik Kına Hediye!

500 kişi ve üzeri düğün davetleriniz için İzoletta ve Qubbe Gayrettepe mekanlarımzdan birisinde 50 kişilik kına hediyesi bizden !

FİRMA DETAYLARI

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 80-100 TL
 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 80-100 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 50-80 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
 • Davet Alanları Açık ve kapalı alan
 • Mekan Özellikleri Bahçe, Çim alan, Orman içinde
 • Manzara Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı

Kapasite

 • Yemekli Kapasite 750-1.000
 • Konaklama Kapasitesi Konaklama imkanı yok
 • Açık Hava Kapasitesi 50'den az
 • Kokteyl Kapasitesi 1.000-2.000
 • Kapalı Alan Kapasitesi 200-300
 • Otopark Araç Kapasitesi 750-1.000

Özellik

 • Yemek Servisi
 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • After Party Alanı
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menüde Değişiklik
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti

Sorular

 • Servis saat kaçta sona eriyor? 24:00
 • Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00
 • Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryan
 • Mekanın kısıtlamaları neler? Havai fişek ve benzeri kullanılamaz
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Qubbe Bahçe, tarihin dokusunu taşıyan Bahçeköy Surlarının yanıbaşında ve orman içinde doğanın tüm tonları ile romantik kır düğünleri vaad ediyor.

Doğaya Qubbe’den Lüks dokunuşlar..

Şıklığın doğa ile buluştuğu Qubbe Bahçe’ de gerçekleşen düğünler, Qubbe’nin deneyimli ekibi ve Osmanlı saray mutfağından esinlenen seçkin mönülerle düğün yemeklerini bir lezzet festivaline dönüştürüyor.

Oturmalı yemek düzeninde 900 kişi, kokteyl düzeninde 2500 kişilik kır düğünlerinin gerçekleşeceği alanda, ayrıca ses, ışık, DJ müziği , standart süsleme gibi detaylar davet mönülerine dahil. Düğün organizasyonlarının yanı sıra nişan, kına gecesi, gündüz nikah seremonileri, piknik ve şirket yemekleri gibi kurumsal davetlerin de gerçekleştiği Qubbe Bahçe benzersiz atmosferi, kaliteli hizmeti, lükse sınır tanımayan yaklaşımı ile çok kısa sürede davetlerin en çok tercih edilen mekanları arasında yer aldı.

Markanın ilk doğduğu yer olan Maslak Sheraton Hotel’İn 26.katında bulunan Qubbe İstanbul; Kasım 2010 yılından bu yana dört senede 425 davete ev sahipliği ve 62.000 kişinin hafızasındaki mutlu anılarla kalan Qubbe İstanbul; kısa sürede yerli ve yabancı basında geniş yer buldu.Platin dergisi özel haberine göre; Dubai'de yer alan 122.kattaki BurjElHalife, Bankok’taki 63.kat Sirocco, Yeni Zelanda 190metrede yer alan Sky Towerdaki mekanların yanında Dünya’nın en yüksek ve görkemli mekanları arasında da örnek gösterildi. Ayrıca Air France’in seyahat dergisinde geniş bir haber olarak yer buldu..

Her şey dahil hizmet paketiyle, zengin standart süslemesinden, ses müziğe ve özel mono pasta ikramlarına kadar tüm hizmetleri davet sahibine hediye eden Qubbe Bahçe’de geriye size doğanın ve lüksün tadını çıkarmak kalıyor.

İLETİŞİM

0212 963 3109
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Lifegroup, Ayşegül Daimagüler, Ozkan Alkan Adres Bahçeköy Surları Karşısı, Sarıyer
Sarıyer,

YORUMLAR (32)

+ Yorum Yaz
G&K Gözde & Kayacan Düğün Tarihi: 09/07/2016

Herşeyden önce düğün yapmaya karar verdiğiniz anda çevrenizdekilerin, özellikle ailenizin, ne kadar belli etmemeye çalışsalar da, sizden daha çok heyecanlandığını görüyorsunuz.
Bir taraftan düğün detaylarını, kınayı, bekarlığa vedayı, gelinliği falan en ince ayrıntısına kadar planlamaya çalışıp bir taraftan da ev kurmaya çalışırken diğer taraftan da ailenizi sakinleştirmeye, heyecanlarını hafifletmeye ve en zoru da evden gideceğinize alıştırmaya çabalıyorsunuz...
Öylesine bir koşturmacada oluyorsunuz ki düğün mü yapıyorsunuz bir haftalık festival mi organize ediyorsunuz, anlam veremiyorsunuz. Ne zaman ki bir mekanda karar kılıyorsunuz, işte kafanız o zaman rahat ediyor. Çünkü sizi sakinleştiren, herşeyin yolunda gittiğinden emin olmanızı sağlayan kişi düğün organizatörünüz oluyor. Sizin yerinize herşeyi düşünüyor, siz sormadan sizi haberdar ediyor, tüm detaylarla ilgileniyor yani tam anlamıyla eliniz ayağınız oluyor.
Qubbe Bahçe benim yıllar yılı düğünümü yapmak istediğim, hayalimdeki yerdi. Bir de öylesine değerli bir organizatörüm oldu ki, gerçekten en zor zamanımda hep yanımdaydı, beni hiç yalnız bırakmadı ve arkadaşım oldu :) Hem de bana hayalimdeki düğünü yaşattı! Düğün sırasında, organizasyonda hiç bir aksaklık olmadı, sayesinde hiç yalnız hissetmedim, ne yapacağımı bilmediğim en ufak bir anım olmadı, benimle heyecanlandı, benimle güldü, benimle ağladı...
Mekan anlamında en ufak bir şüphe dahi duyulmamalı; müzikler, sunduğu ekstra eğlenceler, ambiyans ve yemekler... Yeniden, tekrar tekrar en mutlu ve en özel günümde yanımda olan tüm Qubbe Bahçe ailesine, ayrıca Hülya Wedding ve Ex-En Group’a tüm kalbimle çok çok teşekkür ediyorum. Herşey onlar sayesinde muhteşemdi!
Emin olun tüm davetlileriniz düğününüzden çok mutlu ayrılacak ve siz de harika vakit geçireceksiniz!

B&M Bilinç & Mert Düğün Tarihi: 12/09/2015

Biz oldukça büyük ve yeşili bol bir kır düğünü istiyorduk hep. Kapalı bir otel düğünü bizim ruhumuzu yansıtmıyordu. Qubbe Bahçe de tam ormanın içinde olması ve büyük olması nedeniyle çok ilgimizi çekti. Mekan lokasyon olarak da zorlayıcı gelmedi. Sarıyer’e ulaşım rahat olur diye düşündük. Bir de kır düğünü istediğimiz için, açık mekan düğünlerinin kabusu olan yağmura karşı alınan önlemler çok önemliydi. Qubbe Bahçe’de ekibin hızlıca kurabildikleri çadırlar vardı ve yagmura karşı hazırlıkları oldukça iyi görünüyordu. Keza bizim düğünümüzde de inanılmaz bir yağmur yağdı ve bu bizi hiç etkilemedi.

GA gamze Düğün Tarihi: 29/08/2015

Her zaman gidip gördüğüm bir yer. Harikaydı. Masalar süslemeler herşey benim istediğim yerlere koyuldu. Salonunu daha dar olarak bekliyordum fakat beklediğimden çok çok geniş olmuştu. Yetkililer çalışanlar tamamen disiplinli çok düzenli çalışıyor. İstediğimden çok daha güzel 'masaaalll' gibi oldu.

D&Ş Dilara & Şafak Düğün Tarihi: 22/08/2015

Buradan genel anlamda memnun kaldım.Aliye hanım vardı sorumlu ve bayan bize çok yardımcı oldu.Aslında bize mekandan ayrı bir menajer verilmişti adı Deniz Hanımdı ama Deniz hanım bizimle maalesef hiç ilgilenmedi.Herşeyle ben koşturdum.Kır düğünü oldu ama düğün sırasında yağmur ve fırtına çıktı şemsiye açtılar ama biraz gecikmeli açıldı şemsiyeler hemen halledemediler o konuda biraz geciktiler.Ben mekanı çok beğenerek seçtim.400 kişilik bir düğündü ve yemekli sınırsız alkollü oldu.Daha önce tatmıştım provada ve lezzetliydi.Konuklarımızda beğendi.Süslemeler bize bırakıldı ve bende koyu pembeyi tercih ettim.Mekan Hülya Wedding'le çalışıyo.Deniz hanım herşeyle ilgileneceğini bizi sürekli arayacağını falan söylemişti ama ben deniz hanıma hiç ulaşamadım.Dediğim gibi ben burayı çok severek tuttum genel olarak herşey iyiydi bu söylediklerim dışında.Keyfim iyiydi yani.Ana yetkililer çok iyiydi ama alt kademe için seçici davranmamışlar gördüğüm kadarıyla.Bunlar dışında herşey güzeldi keyifliydi bizden sonraki çiftlerede öneririm.

Gizem Düğün Tarihi: 09/08/2015

açık bir mekan görselliği ile muhteşem doğa yeşillik cok hoş tu mekan geniş ferah aydınlık bir mekan 300 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdim ulaşımı rahat bir mekan orkestra ve ışıklandırmadan memnun kaldım yemekli bir organizasyondu yemekleri çok lezzetliydi pist alanı ahşap rahat geniş kolonsuzdu gelin odası temiz ve konforluydu yetkili kişi olarak ceylan hanımdan çok memnun kaldım özellikle garsonlar çok ilgiliydiler sadece organizatör firmasından memnun kalmadım çünkü verilen sözler tutulmadı fakat mekan olarak muhteşem

 
Evleneceklere Destek Hareketi
Qubbe Bahçe ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Qubbe Bahçe hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap