Rüzgar Gülü Kır Bahçesi

12 Yorum

0216 706 2574

E-posta Gönder

 • Ümraniye, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 3 yıllık Düğün.com üyesi

En Popüler Yorum

B&E

Büşra & Emre

Düğün Tarihi: 01/10/2019

Düğün.com üzerinden anlaştıEylül ayında yapmış olduğumuz düğün organizasyonumuzda Rüzgar Gülü Kır Bahçesi'ni tercih ettik. İyiki de ettik :) İlk görüşmeden itibaren samimi tavırları ve güven veren konuşmaları mekanı tercih etmemizde çok etkisi oldu.
Mutluluğa atmış olduğumuz ilk adımımızda konuştuğumuz her detayı...
devamı 

Rüzgar Gülü Kır Bahçesi Fiyatlandırma

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

  50 TL'den az

 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

  50 TL'den az

Rüzgar Gülü Kır Bahçesi Kapasite

 • Yemekli Kapasite

  500-750 kişi

 • Konaklama Kapasitesi

  Konaklama imkanı yok

 • Açık Hava Kapasitesi

  500-750

 • Kokteyl Kapasitesi

  500-750

 • Kapalı Alan Kapasitesi

  100-200

 • Otopark Araç Kapasitesi

  100-150

Rüzgar Gülü Kır Bahçesi Genel Özellikler

 • Davet Alanları

  Açık ve kapalı alan

 • Mekan Özellikleri

  Bahçe, Çim alan, Kolonsuz salon, Orman içinde, Şehir merkezinde, Yüksek tavan
 • Manzara

  Şehir manzaralı, Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı

Rüzgar Gülü Kır Bahçesi Özellikler

 • Yemek Servisi
 • Engelli Girişi
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menüde Değişiklik
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Hazırlık odası
 • Olumsuz hava koşullarına karşı önlem

Rüzgar Gülü Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Rüzgar Gülü Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

  Rüzgar Gülü Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır. Rüzgar Gülü Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 50-100 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Rüzgar Gülü Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

  Rüzgar Gülü Kır Bahçesi yemekli düğün için maksimum 500-750 kişi, kokteyl için ise maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir. Rüzgar Gülü Kır Bahçesi açık alan kapasitesi maksimum 500-750 kişi, kapalı alan kapasitesi ise maksimum 100-200 kişidir. Rüzgar Gülü Kır Bahçesi maksimum 100-150 araçlık otopark kapasitesine sahiptir.


 • Rüzgar Gülü Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Rüzgar Gülü Kır Bahçesi düğününüz için yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


 • Rüzgar Gülü Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

  Rüzgar Gülü Kır Bahçesi düğün dışında parti, piknik, kına, nişan, davet ve resepsiyon, açılışlar, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Rüzgar Gülü Kır Bahçesi Hakkında

Ruh eşinizi buldunuz sıra hayallerinizdeki salonu bulmaya geldiğinde doğayla iç içe ferah ve aynı zamanda eşsiz güzellikte bir düğün organizasyonu için Rüzgar Gülü Kır Bahçesi’ni tercih edebilirsiniz.

Profesyonel bir ekibi olan Rüzgar Gülü Kır Bahçesi düğün, kına, nişan, sünnet, balo ve davet gibi sayılamayacak kadar çok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Karşılaştığımız her çiftin hikâyelesini dinlemek ve onların mutluluklarına şahit olmak bizim için onur verici bir durum olmakla beraber aynı zamanda unutulmaz bir deneyim. Çalışan kadromuzla birlikte her şeyin kusursuz olacağı bir eğlenceyi size sunmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Peki bizim nasıl bir mekânımız var ve ne gibi imkânlar sağlıyoruz?
Açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı alana sahibiz. Açık alanımıza girişte kırmızı halı sermiş olduğumuz bir yol bulunuyor. Siz ve davetlileriniz bu yolu yürüyerek salona giriş yapıyorsunuz. Geniş ve yemyeşil bir alanın içerisine ağaçların arasına masalar kuruyoruz. Beyaz rengi kullandığımız masa ve sandalyeleri mor, pembe, mavi ve turuncu renklerde tüllerle süslüyoruz. Şamdanlar, kristal taşlar, renkli lambalar ile mekân içinde düzenleme yaparak görsel zenginliği oluşturuyoruz. Çardak içerisine nikâh masanızı kurarak size özel bir alan yapıyoruz. Kapalı alanımızda da yine benzer şekilde bir hizmet ve süsleme kullanarak tercih ettiğiniz şekilde bir dekorasyon stili oluşturuyoruz. İki farklı tercihe hitap eden salona sahip olmamıza karşın yine de son teknoloji iklimlendirme sistemleri kullanarak hava şartlarından olumsuz etkilenme durumlarının önüne geçiyoruz. Yemekli düğün tercihinizde usta aşçılarımız davetinize özel lezzetli yemekler hazırlıyorlar. Organizasyon öncesi menü tadımı yaparak ön bilgi edinebilirsiniz. Başarılı müzisyenlerimizin keyifli şarkı repertuvarlarıyla unutulmaz bir düğüne ev sahipliği yapacaksınız.

Rüzgar Gülü Kır Bahçesi hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat tekliflerini öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan salonun iletişim kanallarıyla irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan formun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0216 706 2574
 • Adres:

  Ihlamurkuyu Mahallesi, Bülbüldere Cad., Çırçır Ormanı, 34771 Ümraniye/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Rüzgar Gülü Kır Bahçesi Yol Haritası

Rüzgar Gülü Kır Bahçesi Düğün Yorumları (12)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

4,5

Kalite

Personel

İletişim

B&E

Büşra & Emre

Düğün Tarihi: 01.10.2019

Düğün.com üzerinden anlaştıEylül ayında yapmış olduğumuz düğün organizasyonumuzda Rüzgar Gülü Kır Bahçesi'ni tercih ettik. İyiki de ettik :) İlk görüşmeden itibaren samimi tavırları ve güven veren konuşmaları mekanı tercih etmemizde çok etkisi oldu.
Mutluluğa atmış olduğumuz ilk adımımızda konuştuğumuz her detayı...
devamı 

E&N

Esra & Nihat

Düğün Tarihi: 09.09.2020

Düğün.com üzerinden anlaştıTek kelime ile mükemmel bir organizasyon geçirdim içime fazlasıyla sindi tek sorun müzikler ve müzisyendi kafasına göre şarkının ortasında kesip başka şarkıya geçmesi ve demode şarkı calmasiydi o esnada yönetime bildirdik zaten ve kendi kendimize istedigimiz şarkılar seçerek eğlendik ama onun... devamı 

G&M

Gamze & Murat

Düğün Tarihi: 05.09.2019

Düğün.com üzerinden anlaştıHazırladığım müzikleri ısrarla kullanmamaları ve her şarkı başı DJ’ye gidilmesinin dışında herhangi bir sorun yaşamadık. Masa hazırlıkları, ikram hazırlıkları güzeldi.

H&F

Huriye & Fatih

Düğün Tarihi: 05.05.2018

Düğün.com üzerinden anlaştıMerhabalar düğünüm bahçede olucaktı fakat yağmur dolayısıyla içeri mekana taşıdılar. Hiçbirşeyi eksik yapmadılar sağolsunlar. İkramlar eksiksizdi. gözlemlediğim kadarıyla sürekli bi yiyecek akışı oldu. Hiçbirşeyin eksikliğini hissetmedim. Anlaşma günü gittiğimiz zamanda çok sıcak karşıladılar.... devamı 

M&A

Merve & Atilla

Düğün Tarihi: 04.11.2018


Nişan törenimizi burada yapıp memnun kaldığımız için düğünümüzü de burada yapmaya karar verdik. Bu kararımızın ne kadar doğru olduğunu sayelerinde tekrardan anladık. Hayatlarımızı birleştirdiğimiz bu özel günde sevdiklerimizle birlikte bizi son derece rahat ettiren, hiç bir ayrıntıyla bizi yormadan... devamı 

F&Ö

Fatma & Ömer

Düğün Tarihi: 26.08.2018


çok mekan baktık fır düğünü istediğimiz için ama bulamıcaz dediğimiz yerde rüzgargülünü keşfettik. herşey kafamızdakine uygundu. istediğimiz gibi bir düğün oldu. herşeyle ilgililerdi. teşekkür ediyoruz.

D&C

Deniz & Can

Düğün Tarihi: 08.07.2018


bahçelerine bayıldım. bahçede düğünümüzü yaptık ve gösterdikleri ilgi alaka bizi fazlasıyla memnun etti. süslemelerine hiç değinmiyorum o bahçeyi tamamen farklı bir boyuta taşımışlardı. işlerini özenli yapmaları sayesinde biz ve misafirlerimize güzel vakit geçirttiler.

E&M

Ebrar & Mert

Düğün Tarihi: 16.06.2018


bize sundukları imkanların yanında dügün günümüz de yapılanlar bizleri çok memnun etti. bi aksilik olmaması olduysa da bize birşey yansımaması çok iyiydi. herşey için teşekkür ederiz

M&K

Melek & Kadir

Düğün Tarihi: 06.05.2018


Pazar kahvaltısı için gittiğimiz bir mekandı. nişan hazırlığı içinde oldugumuz dönemde mekanın ferah olması ve çalışanların güler yüzlü olması bizi nişan görüşmesi için etkiledi. herşeyden cok memnun kaldık. o gece herkesn mutlu ayrılması yetti arttı bile.

D&E

Damla & Erkan

Düğün Tarihi: 22.04.2018


açık büfe kahvaltı için gittiğimiz yerde düğün yapacağımız aklımıza gelmezdi :) bahçesinin güzelliğine diyecek yok. düğün süslemeleri bahçeyi nirvanaya çıkarıyor. hiçbir şeyle uğraşmadık geldik düğünü yaptık ve gittik. nasıl geçti anlamadım. herşey için teşekkürler.

M&A

Merve & Atilla

Düğün Tarihi: 13.01.2018


Bizim için çok özel olan nişan törenimizde tüm misafirlerimizi büyük bir dikkat ve özveri ile ağırladıkları için Rüzgargülü kırbahçesi ailesine çok teşekkür ediyorum. Herşey istediğimiz gibi ve çok keyifliydi. Güler yüzlü ekibi, ihtiyaç anında verdikleri destek o gün bizim için çok kıymetliydi. Bu... devamı 

K&U

Kübra & Uğur

Düğün Tarihi: 20.05.2017


Nişanımı yaptım ben burda herşey o kadar güzel ve sahaneydi. Tam istediğim gibi olmuştu herşey mekan yetkilileri özellikle kendileri ilgilendi hiç bir detayı atlamadı. Diğer çalışanlar da çok ilgiliydi. Sizin mutluluğunuzu isteginize önem veren bir mekan burdan memnun kalmadan çıkacağınızı... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.