Nabizade Konağı*

Nabizade Konağı
Zerafetin nezaketle buluştuğu unutulmaz davetlerin adresi "Nabizade Konağı" özel organizasyonlarınız için, tarihi doku içinde ve zarif bahçesinde sizleri bekliyor.

Kadıköy evlendirme dairesinin tam karşısında yer alan Nabizade Konağı, semtin en hareketli noktasında konumlanmıştır.

Düğün, nişan, kına, sünnet, parti ve mezuniyet törenleri, A La Carte restaurant hizmetleri, brunchlar ve catering hizmetleri sağlanmaktadır.

Talebe göre, arzu edilen çeşitlilikte dekor ve organizasyon hizmetleri de sunulmaktadır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (8)

+ Yorum Yaz
Z&A Zeynep & Ali Düğün Tarihi: 06/09/2015

Hem açık hem de kapalı bir mekan, yağmura karşı korunabiliyor. Ulaşımı rahat, toplu taşıma ve kendine ait otoparkı mevcut. Görsellik açısından masa düzeni, süslemeler gayet güzel. Yemekli bir organizasyondu, yemekleri gayet güzeldi. Orkestra ve ışıklandırma çok iyiydi, Dj vardı. Tercih sebebim görsellik ve hizmeti güzel olduğu için. Fiyatı da uygun. Gelin odası temiz ve konforlu. Mekanın pist alanı gayet geniş, 130 kişilik organizasyon gerçekleştirdim, konuklarım çok memnun kaldı.

DU duygu Düğün Tarihi: 15/08/2015

200 kişilik yemekli bir organizasyon gerçekleştirdim. Yemekleri, misafirlerim ve ben çok beğendim. Mekanın görselliği güzeldi fakat süslemeleri eksik bulduğum için kendimiz tamamladık ekstra olarak. Hem açık hem kapalı alan olarak kullanılan bu mekanda ki düğünümüz açık alan da gerçekleşti mevsim itibariyle. Ulaşım olarak çok rahat ve merkezi bir yerdeydi, Kadıköy Nikah Salonuna yakın olması münasebetiyle ulaşımı da kolay oldu. Mekan aile arasında yapılan düğünler için gayet sıcaktı, gelin ve damat masası konuklara yakındı. Pist alanı genişti. Normal düğün konseptinden farklıydı çünkü ekstralara sıcak bakan bu mekanı tavsiye ediyorum.

B&B Begüm & Birkan Düğün Tarihi: 13/06/2015

Sitenizden görüp gidip görüştükten sonra aradığım mekanın olduğuna karar verdim. İşletmecileri çok cana yakın davrandılar. Çok merkezi bir konumda. 120 kişiye kadarki davetler için ideal bir mekan. Konuklar için sıcak ve samimi bir ortam oluşuyor. Eşimle ve konuklarla birlikte çok memnun kaldık. Yemekleri güzel. Fiyat fayda oranı açısından ideal.

DU Duygu Düğün Tarihi: 06/06/2015

Kokteyli bir düğün gerçekleştirdik öğle saatindeydi ve ortam çok sıcaktı çok güzeldi hatta bizim düğün organizasyonumuzda elektrikler kesilmişti ve biz bunu yadırgamamıştık bile. Mekanın sahipleri o kadar sıcak kanlı ve samimi insanlardı ki biz düğünden önce git gel yaptığımız için samimi olmuştuk ve elektriğin gidişini sorun etmemiştik. Düğünden önce bizim de aklımıza gelemedi tabi mekanda jeneratörlerinin olup olmadığını sormak. Ki zaten bu durumu sorun etmedik başka bir çift olsa belki üzülür sorun ederdi ama biz gayet rahattık. Hatta ona rağmen çok memnunduk. Konağın içerisi zaten küçük bir mekandı ve gelinin hazırlanması için en üstte bir oda veriyorlardı ben orada giyindim konağın içi küçük ama tuvalet vs olsun çok temiz. Restaurantı oldukça temiz, yemekleri zaten çok güzelmiş misafirlerimden aldığı olumlu geri dönüşler içersinde bunlar da vardı. Yemekler hem çok lezzetli hem de çok güzel ve sıcakmış. Biz haliyle o heyecandan yiyememiştik. Kokteyli de çok güzeldi, misafirlerimden de çok güzel yorumlar almıştım. Şehir içinde ufak bir davetli kitlesiyle kır düğünü düşünenlere önerebileceğim bir yer.

B&N Burçin & N.Doğa Düğün Tarihi: 23/05/2015

Mekanın sahipleri son derece güleryüzlü ve işlerine sahip insanlar. En önemli özellikleri 'sözlerinde durmaları'. Oğlumuzun düğününde hiç üzülmedik, davetlilerimize mahçup olmadık ve en önemlisi oğlum ve gelinim bu mutlu günlerinde hiç gerilmediler. Yer çok merkezi olduğu için ulaşım problemi yaşanmadı, yemekler lezzetli-taze ve çok uygun porsiyonlarla sunuldu. Servis son derece hızlı ve güleryüzlüydü. Ankara'dan gelip İstanbul'da düğün yapmak zorunda olmanın getirdiği tüm kaygılarımızı boşa çıkarttılar. Tüm davetlilerimiz mutlu ayrıldı. Pek çok İstanbullu dostumuza keyif duyarak referans olduk. Ellerine sağlık, teşekkürler....

E&K Esra & Korhan Düğün Tarihi: 13/09/2014

Yemekler güzeldi. Fiyatları tam bizim bütçemize uygundu. Görüşmeleri yaptığımız Nesrin Hanım ve diğer görevliler gayet nazikti. Ulaşım çok rahat oldu tüm misafirlerimiz için. 150 Kişiyle yapmayı planladığımız kır düğünümüz için mükemmel bir yer oldu. Mutluluğumuzu paylaşan herkese çok teşekkür ederiz.

miray Düğün Tarihi: 06/09/2014

Çalışanların ilgisi mekan sahibinin samimiyeti olsun güleryüzlü yaklaşmalrı sıcak davranışları ben bu doğrultuda bu mekanı tercih etti.Çünkü ikili ilişkilere ve samimiyete bakan biriyim.Neyi nasıl istiyorsam o şekildee gerçekleşti hiçbir şey benim isteğim dışına çıkmadı.Yemekli ve kır düğünüydü.Yemekler için bize bir kaç hafta önceden bir tercih sağladılar gelin tadın hangi menüyü istiyoranız onu sağlayalım diye biz belirledik ve buluştuk.Ulaşım açısından kadiköyün merkezinde bir mekan misafirleri ve bizim için ulaşım problemi oluşmadı.Herkes eğlendi.Mekanın manzarası vs yoktu fakat mekan istanbulun göbeğinde bir mekandı en önemli özelliğiydei zaten buydu.Mekanın süslemeleriyle ben ilgilendim.Benden sonra iki arkadaşım daha bu mekanda düğün gerçekleştircek ben çok memnun kaldım düşünenlere tavsiye ederim.

DE Derya Düğün Tarihi: 02/08/2014

oldukça ilgili yetkililerinin olduğu sıcak bir mekan. en telaşlı günümüzde bizim yerimize her ayrıntıyı düşünen, bizimle eğlenip gülen nabizade konağı yetkililerine ve çözüm ortaklarına çok teşekkürler.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Nabizade Konağı ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Nabizade Konağı hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap